Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

gal zinot kur galima nusipirkti tu maziuku raudonu ikru, i kuriuos yra apvoliojami sushei? Ir kiek jie kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Knopkute3 @ 2012 02 01, 20:41)
gal zinot kur galima nusipirkti tu maziuku raudonu ikru, i kuriuos yra apvoliojami sushei? Ir kiek jie kainuoja?

Klaipedoj yra Sanitexe zuvies saldytuve. Bonkute gan maza, svorio dabar nepasakysiu, apie 9 lt kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 01 16, 16:52)
Tai galima lapa gal kirpt per puse? Tada ir gautusi tokie ploni? kad nebutu per didelis tas kasnis..

mn is dviejų lapu gaunas trys ritineliai.. ty atkerpu du trecdalius vienam, o tuos lapelius kur po trecdali lieka tai su vandenuku suklijuoju ir viskas..pats tas dydis gaunas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 02 02, 12:00)
mn is dviejų lapu gaunas trys ritineliai.. ty atkerpu du trecdalius vienam, o tuos lapelius kur po trecdali lieka tai su vandenuku suklijuoju ir viskas..pats tas dydis gaunas  thumbup.gif

Ir aš taip pat darau smile.gif
Gaunasi vieno kasnio sushi.
Senokai bedariau, kitą savaitę būtinai bus ant mano stalo.
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2012 02 01, 21:41)
Klaipedoj yra Sanitexe zuvies saldytuve. Bonkute gan maza, svorio dabar nepasakysiu, apie 9 lt kainuoja.



Dekui, o Vilniuje, kur galima rasti, nes Akropolio didziojoj Maximoj neradau
Atsakyti
Maximoj akcija "Rytų vilionės", nuolaida sushių ryžiams, kikkoman sojai, wasabiui ir kt. 4u.gif
Papildyta:
o čia mes sekmadienį su bendradarbiais truputį pasilinksminome smile.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2012 02 09, 10:12)
Maximoj akcija "Rytų vilionės", nuolaida sushių ryžiams, kikkoman sojai, wasabiui ir kt.  4u.gif
Papildyta:
o čia mes sekmadienį su bendradarbiais truputį pasilinksminome smile.gif

Matau daug gražių sushių. Papasakokit kokius įdarus dėjot smile.gif
Atsakyti
o kokia gerimai prie sushi tinka? blush2.gif
Atsakyti
uzsimaniau ir as ismkat gamint sushi bigsmile.gif , dabar maximoje akcija SAITAKU kai kuriems produktams, sakykite, ar geri tie ryziai ir kitkas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hollie: 09 vasario 2012 - 13:59
QUOTE(hollie @ 2012 02 09, 14:58)
uzsimaniau ir as ismkat gamint sushi bigsmile.gif , dabar maximoje akcija SAITAKU kai kuriems produktams, sakykite, ar geri tie ryziai ir kitkas?  4u.gif

dekavoju aciuks.gif uzsitavarinau...
ir zaliems ikriukams buvo nuolaida smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2012 02 09, 13:11)
Matau daug gražių sushių. Papasakokit kokius įdarus dėjot smile.gif

Idarui pirkome sudyta lasisa, krabu lazdeliu, konservuoto tuno savose sultyse (man asmeniskai labai patiko), ikriuku (tamsiai melyni buvo, bet nelabai patiko, nes kazkoki kartuma suteike), agurka, avokada ir philadelphia suri. viska mixavome smile.gif isvirkstiniams sushiukams naudojome lasisa ir pakepintus sezamus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tytte... @ 2012 02 09, 14:40)
o kokia gerimai prie sushi tinka? blush2.gif

man tai labiausiai zalia arba kokia kita svelni arbata wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2012 02 09, 19:48)
man tai labiausiai zalia arba kokia kita svelni arbata  wub.gif

aaaa.... ant stalo i butelius supilta zalia arbataaaaa mirksiukas.gif joke 4u.gif
Atsakyti