Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

Ačiū 4u.gif
Kadangi sushiai išvirkštiniai, tai ant nori lapo uždedu ryžių ir ant jų ikriukų (kilimėlį visada apvynioju maistine plėvele). Tada visa lapą apverčių ir dedu ingredientus. smile.gif O ryžius naudojau raudonoj pakuotėj, maximoj pirkau, nepamenu pavadinimo smile.gif Mums buvo geresni nei Skanėjos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2012 10 04, 18:23)
Pasakykit man, kaip jūs tuos ikriukus ant viršaus prilipdot? ta prasme susukat sushi ir uzdedat tu ikru ar kaip?
Ir kokius ryžius naudojat? Matosi labai gražiai sukibę. Pastarajį kartai kai gaminau, tai gavosi košė, ne ryžiai  doh.gif

pvz aš ikriukus atsargiai išdėlioju ant jau susukto ritinio, tada dar su kilimėlių atsargiai prispaudžiu, kad nenubyrėtų lengvai.
arba esu dar darius taip - kai ant lapo paskleidžiu ryžius, ir išlyginu, tada ant ryžių paskleidžiu ir ikriukus , tada apverčiu, sudedu įdarą, susuku. bet man labiau patinka kai jų ne taip daug. tai sudedu ant jau susukto tik ant viršaus.

o dėl ryžių - labai svarbu juos tinkamai atvėsinti. nes jei jie vėsta ne vėdinami, tai ir gaunasi košė. man neblogai gaunasi ir su paprasčiais apvaliaisiais skanėjos ryžiais smile.gif geriau, kai mežesnis kiekis, tada lengviau juos vartant atvėsinti. kai daugiau, tada į košę nori virsti.

na, o kad kalbos nebūtų tik kalbos, rodausi: (nežinau, ar iš FB leis čia įkelt)

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 04 spalio 2012 - 18:46
QUOTE(Lindra @ 2012 10 04, 19:46)


Tobuli sushiukai. thumbup.gif thumbup.gif
Viskas- pamačiau, savaitgalį ir aš tikrai gaminsiu, taip seniai bedariau namuose. Vis restoraniniai, bet man naminiai vistiek skanesni...
Atsakyti
noriu pagalbos, sakykit gal zinot del imbiero marinuoto, kodel kavinese jis toks traskus ir ne toks astrus ir spalva jo zymiai ruzavesne, gal ji kazkaip dar paruosia? na is stiklainiuko jis visai ne tokio skonio g.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt rekomenduoti geriausią wasabi, ryžius ir ryžių actą, dumblių lapus, kad būtų kuo plonesni? Kaina nesvarbi. Įvairovė labai plati, norisi patarimų iš bandžiusių, kad neprašaut 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambicija: 16 lapkričio 2012 - 13:29
QUOTE(ambicija @ 2012 11 16, 14:24)
Gal galėtumėt rekomenduoti geriausią wasabi, ryžius ir ryžių actą, dumblių lapus, kad būtų kuo plonesni? Kaina nesvarbi. Įvairovė labai plati, norisi patarimų iš bandžiusių, kad neprašaut 4u.gif


Jei kaina nesvarbu- tai Basanvičius g. VLN prieskonių parduotuvėje viskas sushiams tikrai labai geros kokybės. thumbup.gif "Skonio studija" berods vadinasi.. rolleyes.gif

Atsakyti
Sveikos sushi gerbejos 4u.gif 4u.gif Perskaiciau dvi temutes ir as uzsimaniau pabandyti ax.gif Norejau paklausti is "skanejos" ryziu viso kiekio kiek jums gaunasi "desru", man gavosi 4,sakau gal per dideli ryziu sluoksni klojau g.gif
O cia mano pirmas blynas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinrozyte: 28 gruodžio 2012 - 19:24
QUOTE(kinrozyte @ 2012 12 28, 19:22)
Sveikos sushi gerbejos 4u.gif  4u.gif  Perskaiciau dvi temutes ir as uzsimaniau pabandyti ax.gif  Norejau paklausti is "skanejos" ryziu viso kiekio kiek jums gaunasi "desru", man gavosi 4,sakau gal per dideli ryziu sluoksni klojau g.gif
O cia mano pirmas blynas blush2.gif 


man tai 7 gavosi rolleyes.gif

skaniai atrodo pirmas blynas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vassara: 28 gruodžio 2012 - 19:34
Jei darau tik vidinius tai dazniausiai 8 gaunasi, o jei darau ir isoriniu - tai maziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2012 12 28, 20:22)
Sveikos sushi gerbejos 4u.gif  4u.gif  Perskaiciau dvi temutes ir as uzsimaniau pabandyti ax.gif  Norejau paklausti is "skanejos" ryziu viso kiekio kiek jums gaunasi "desru", man gavosi 4,sakau gal per dideli ryziu sluoksni klojau g.gif
O cia mano pirmas blynas blush2.gif 
user posted image



thumbup.gif thumbup.gif gražu žiūrėti
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2012 10 19, 10:24)
noriu pagalbos, sakykit gal zinot del imbiero marinuoto, kodel kavinese jis toks traskus ir ne toks astrus ir spalva jo zymiai ruzavesne, gal ji kazkaip dar paruosia? na is stiklainiuko jis visai ne tokio skonio g.gif

greičiausiai parduotuvėse parduoda prastesnės kokybės ax.gif Juk su kitais produktais irgi taip būna mirksiukas.gif Paieškokit specializuotose kulinarams parduotuvėse mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2012 10 04, 17:46)
pvz aš ikriukus atsargiai išdėlioju ant jau susukto ritinio, tada dar su kilimėlių atsargiai prispaudžiu, kad nenubyrėtų lengvai.
arba esu dar darius taip - kai ant lapo paskleidžiu ryžius, ir išlyginu, tada ant ryžių paskleidžiu ir ikriukus , tada apverčiu, sudedu įdarą, susuku. bet man labiau patinka kai jų ne taip daug. tai sudedu ant jau susukto tik ant viršaus.

o dėl ryžių - labai svarbu juos tinkamai atvėsinti. nes jei jie vėsta ne vėdinami, tai ir gaunasi košė. man neblogai gaunasi ir su paprasčiais apvaliaisiais skanėjos ryžiais smile.gif geriau, kai mežesnis kiekis, tada lengviau juos vartant atvėsinti. kai daugiau, tada į košę nori virsti.

na, o kad kalbos nebūtų tik kalbos, rodausi: (nežinau, ar iš FB leis čia įkelt)

user posted image

user posted image

user posted image

drinks_cheers.gif pritariu labai jau skaniai atrodo, wub.gif
as namie niekad dar nedariau ju , visada kavineje uzsakynedavau, reiks ismokti ir namie gamintis, einu skityti kaip juos daryti drinks_cheers.gif


Atsakyti