Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

Pati sushių gaminti nemoku. verysad.gif , o taip mėgstu.. Manau sunkiausia dalis su tuo kilimėliu.., net neišeitų man tikriausiai. Gal galit paaiškint kaip ten jūs pasigaminat?, nes mačiau video, bet niekaip nedašunta. blink.gif , *****, jei tik mokėčiau prisidaryčiau tiek, kiek nepajėgčiau suvalgyt.
Atsakyti
Atrodo sudėtinga bet nera taip. Aš kilimėlį apvynioju maistine plėvele , atkerpu eile lapų nes man būna per dideli sušiai, o atkirptus galus vėliau su vandeniu suklijuoju ir panaudoju, pasitiesiu ant kilimėlio dedu ryžius paskirstau prispaudžiu ranka vis šlapinu rankas nes limpa labai ryžiu nedadedu iki galo apie 1 cm kad kai sudedu visa įdarą galėčiau ji pašlapinti ir suku. Nežinau ar aš čia aiškiai parašiau...
Atsakyti
Sveikos,
Mano seima t.p. tapo "naminiu" sushi fanatais smile.gif. Tiesiog pabandziau, patiko na ir gaminames.
Kalbejot apie ryzius- as naudoju Rimi skirtus sushiui gaminti. Sakyciau gerai limpa ir siaip man jie patiko, o kaina thumbup.gif . Idarai iprasti, lasisa, krevetes, krabu lazdeles, tunu konservai (kitokio tuno nebandziau). Kas is neiprastu pabandymu, tai menkiu kepeneles(l. riebu- nepatiko), ir keptas baklazanas (skanu) smile.gif.
Atsakyti
Man patinka labiausiai tai paprika , agurkas ir suris tepamas arba majonezas helmans, vyrui darau su lasisa, su krevetėm ir bandžiau su šprotais, nelabai gavosi su šprotais nes papuolė su ikrais, ir man šiek tiek persūrūs.
Atsakyti
QUOTE(Lauryte80 @ 2013 07 12, 06:20)
Gal zinote Cili piceriju zalumynu padazo recepta? man jis  toks skanus..



QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 06, 17:54)
Pati sushių gaminti nemoku. verysad.gif , o taip mėgstu.. Manau sunkiausia dalis su tuo kilimėliu.., net neišeitų man tikriausiai. Gal galit paaiškint kaip ten jūs pasigaminat?, nes mačiau video, bet niekaip nedašunta. blink.gif , *****, jei tik mokėčiau prisidaryčiau tiek, kiek nepajėgčiau suvalgyt.


Pažiūrėkite filmukus YouTube.com:) as is ten ir išmokau.
Atsakyti
Man sushi patinka,bet seimoj be manes niekas ju nevalgo.Nusipirkau kilimeli,tu lapu ir sakau pabandysiu,nors oi kaip sunkiai atrode viskas.Tiesiau ant kilimelio ta lapa,kadangi specialiu ryziu neturejau dejau basmati virtus,tikrai buvo thumbup.gif ,nereikia ne spacialiu sushiams blush2.gif ,tada dejau agurko,lasisos,krabu lazdele ir susukau.Gavosi skanu,tik pamirsau prieskoniu doh.gif Bet suejo ir taip biggrin.gif
Atsakyti
dariau tokius kvadratinius, kaip cia pavaizduota, foto is interneto, nes savuju nenufotkinau doh.gif tai va, cia kur sonai , patys kampukai balti(ryziai), tai as dariau, kad tuose, kampuose agurkas, o vidury lasis butu, bet man labai dideli gavosi g.gif turbut agurko mazesnio reikia g.gif ar abndet kas tokiu idomesniu? gal schemom pasidalinsit? nes tie apvalus susukti vien jau atsibode, noris idomesniu pabandyti rolleyes.gif
user posted image

mes kazkaip anksciau su soja ir vasabiu valgydavom, o dabar tik su vasabi, o dar norejau paklausti, kokius receptus naudojate,kai tokio tipo darote?
user posted image
Atsakyti
gal kas turit ir nesinaudojat aparaciuku susiams Perfect roll? nupirkciau Vilniuje
Atsakyti
Temute apmirusi, bet gal kas nors atsilieps ir pasisakys kaip marinuojate krevetes susiui?
Atsakyti
QUOTE(katikai @ 2013 11 05, 23:01)
Temute apmirusi, bet gal kas nors atsilieps ir pasisakys kaip marinuojate krevetes susiui?

Aš niekada nemarinuoju, deda išvirtas ir tiek...
Atsakyti
Hedra, mmmmm wub.gif
Kaip ten tie margi sushiai iseje?
(kur per viduri lekstes) 4u.gif


Ka duoda ryziu actas? turejau, sunaudojau..sakau gal kuom pakeist?
Ar jis biruma iduoda?
Ir kur pirkti tu mazu ale ikriuku ir tempuro (gerai gal parasiau) biggrin.gif , tesla. Na niekur nerandu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cola: 06 lapkričio 2013 - 12:26
QUOTE(cola @ 2013 11 06, 12:23)
Hedra, mmmmm  wub.gif
Kaip ten tie margi sushiai iseje?
(kur per viduri lekstes)  4u.gif
Ka duoda ryziu actas? turejau, sunaudojau..sakau gal kuom pakeist?
Ar jis biruma iduoda?
Ir kur pirkti tu mazu ale ikriuku ir tempuro (gerai gal parasiau)  biggrin.gif , tesla. Na niekur nerandu  cool.gif

Ryžių actas duoda lipnumą ir skonį. Mažų ikriukų yra pirkti bet kuriam didesniam prekybos centre skyriuje kur silkė, jūros gerybės ir pan. Tempura tešlą rasi prie miltų arba egzotiškų prekių skyrelyje.
Atsakyti