Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos * 45 namučiai

QUOTE(amber123 @ 2010 12 28, 16:31)
Nu toc kaip mano a kas yra? per dideli ar per mazi lotuliukas.gif

Jeigu ir tavo tokie tai gerai. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 28 gruodžio 2010 - 15:36
QUOTE(amber123 @ 2010 12 28, 16:31)
nea.. buvo panasus.. tiksliau ta pati fergie, bet ne sita poza lotuliukas.gif


aaa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 12 28, 16:36)
Jeigu ir tavo tokie tai gerai. biggrin.gif



Plius minus keli dydziai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif Aš šiemt tik vieną knygą gavau dovanų iš giminės. Ai dar čekį Akropolyje, bet neleido knygų pirkt, sakė kažko naudingo geriau pasiimk biggrin.gif

adžani, su praėjusiu gimtadieniu 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Nerinha @ 2010 12 27, 13:03)
Esu pakyleta nuo ryto nes atkeliavo mano dovanele, kurios laaabai laukiua "Akmenu spardytojas" T.Flygt taip pat gavau daug ivairiu skirtuku ir viena unikalu dalykeli, kuri matau pirma karta assa.gif (skirtukas-prozektorius). Uz visa tai esu labai dekinga Doriforei   wub.gif  ploja.gif  sokiai.gif  . Beje zodziai knygoje ispaude is manes ir asara, taip giliai uzkabino  ax.gif

Smagu, kad tau patiko 4u.gif Skirtukų gi ten nedaug, nežinau ar juos naudoji, bet dabar turėsi pradėt ax.gif O ten ne skirtukas- prožektorius, bet skaitymo lempa biggrin.gif Tikiuosi supratai, kaip ji ten išsiskleidžia, užsikiša už knygos viršelio ir gali skaityti naktimis.
user posted image

QUOTE(amber123 @ 2010 12 28, 15:23)
tiesa, kodel nieks mano naujo avo negiriat?  lotuliukas.gif anas nepatiko.. o sitas?  ax.gif sviesi.. sypsos.. geriau?  tongue.gif

Aš neseniai žiūrėjau Black Eyed Peas klipą, sakau, o mūsų amber čia lotuliukas.gif Paskui tik susivokiau, ką pasakiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 28 gruodžio 2010 - 16:23
QUOTE(Dorifore @ 2010 12 28, 16:19)
Sveikos visos  4u.gif  Aš šiemt tik vieną knygą gavau dovanų iš giminės. Ai dar čekį Akropolyje, bet neleido knygų pirkt, sakė kažko naudingo geriau pasiimk  biggrin.gif


bigsmile.gif kokia gavai?
Ingenai, jau perskaiciau ,,Sniegynu sali". mirksiukas.gif
Atsakyti
Vessta, gavau Roberto Petrausko "Trečiojo reicho triumfas" su autoriaus dedikacija man wub.gif

Na dar žinau, kad nuo SS gausiu knygą dovanų biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(amber123 @ 2010 12 28, 15:23)
tiesa, kodel nieks mano naujo avo negiriat?  lotuliukas.gif anas nepatiko.. o sitas?  ax.gif sviesi.. sypsos.. geriau?  tongue.gif

Šitas geras biggrin.gif Nors man nė vienas nekliuvo tongue.gif

QUOTE(Vessta @ 2010 12 28, 16:23)
Ingenai, jau perskaiciau ,,Sniegynu sali".  mirksiukas.gif

Tuoj rašau į AŽ ir klausiu. Nes galbūt kažkas ją dar skaitys, kad siužeto neatskleistume ax.gif

Pradėjau vakar skaityti Isabel Allende "Sala po vandenynu". Tiksliau, jau ir įpusėjau smile.gif Dabar suprantu, kodėl daug kas iš mūsiškių ją pirko (ar tebelaukia pirkti užsisakę). Išties įdomu bigsmile.gif Šiaip kažkodėl primena vaikystėje žiūrėtą serialą "Vergę Izaurą" (gal vergovine santvarka, perteikta atomosfera , šeimininkų ir vergų santykiais). Aišku, rimčiau už Izaurą smile.gif T.y. skaitosi išties labai lengvai, bet, manau, nėra primityvus skaitaliukas. Tai man pirmoji skaitoma Allende Isabel knyga. Skaitysiu pasitaikius progai jos kūrinius ir toliau.
Atsakyti
Doifore aciu. wub.gif
Ingenai,smagu,kad tau patiko sala po vandenynu as ja taupau. bigsmile.gif
Atsakyti
Aš šiandien buvau knygų turguje ir grįžau su tokiom knygom:
Udset "Kristina Laurenso duktė",Kronino"Žvaigždės žiūri žemyn" ir Lacio"Žvejo sūnus" smile.gif 16 lt už 5 knygas thumbup.gif

Allendes knygos vis dar laukiu.Turbūt tik po Naujų bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 12 28, 17:24)
Aš šiandien buvau knygų turguje ir grįžau su tokiom knygom:
Udset "Kristina Laurenso duktė",Kronino"Žvaigždės žiūri žemyn" ir Lacio"Žvejo sūnus" smile.gif 16 lt už 5 knygas thumbup.gif

Allendes knygos vis dar laukiu.Turbūt tik po Naujų bus g.gif


Kronino kažką esu skaičiusi iš Pasaulinės bibliotekos (ta, kur su rudais viršeliais), man patiko.
Atsakyti
Turbūt "Kepurininko pilį"
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 12 28, 16:27)
Vessta, gavau Roberto Petrausko "Trečiojo reicho triumfas" su autoriaus dedikacija man  wub.gif

Na dar žinau, kad nuo SS gausiu knygą dovanų  biggrin.gif

vajej, kaip tau pasiseke ir dar asmenine dedikacija wub.gif vakar kaip tik sita knyga knygyne ciupinejau, bet kaina priverte padet atgal tongue.gif
Atsakyti