Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2011 01 11, 10:59)
Kaip ir zadejau, parodau Snikers torto biskvitus. Kiap tik pasitaike proga vel ji kept.

Kaip ir minejau, lygus, be kepures. Kepta is pilnos normos, tesla padalinta per pus. Forma 25 cm

user posted image

user posted image

2-ju biskvitu ausktis 6 cm (nes liniuotes pradzioje dar yra 0,5 cm laisvo)

user posted image

Bendras 2-ju biskvitu svoris 1020 gr.

Jeigu kalbeti apie surinkto torto svori tai butu:
Biskvitas: ~ 1000 gr.
grietineles kremas ~500 gr. (420 grietinele + cukrus pagal skoni)
Karamelinis kremas ~ 400 gr. (200 gr. rududu, 100 gr. sviestas, 100 gr. riesutai)
Sokoladiniai sluoksniai ~ 200 gr. (sokoladas + pienas)
Sulaistymas ~ 100 gr.

Ir bendras svoris surinkto nepuosto torto : 2,2 kg
plius papuosimas mase ~ 300 gr.  (islyginimas + mase)

Tai gi man ir gaunasi kazkur 2,5-2,6 kg
Gal kam pravers 4u.gif


oh, tobuli biskvitai wub.gif
Atsakyti
Sveikutės, kreipiuosi į Jus su tokiu klausimėliu. Esu kepus porą kartų rafaelo tortuką, gavosi labai skanus ir viskas pavyko 4u.gif . O dabar artėja mano gimtadienis galvoju ką kepti... Patarkit smile.gif Ar Cipciuko medutį?ar Kirbės? ar pabandyti snikersą?kuris vienas iš skanesnių ir nesunkiai pagaminamų?kadangi tortų kepime patirties nedaug teturiu nes rafaelo buvo mano pirmieji blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2011 01 11, 14:07)
Sveikutės, kreipiuosi į Jus su tokiu klausimėliu. Esu kepus porą kartų rafaelo tortuką, gavosi labai skanus ir viskas pavyko  4u.gif . O dabar artėja mano gimtadienis galvoju ką kepti... Patarkit smile.gif  Ar Cipciuko medutį?ar Kirbės? ar pabandyti snikersą?kuris vienas iš skanesnių ir nesunkiai pagaminamų?kadangi tortų kepime patirties nedaug teturiu nes rafaelo buvo mano pirmieji blush2.gif .

mano pats skaniausias dabar Snicers thumbup.gif medutis jau igrises(cipciuko) hihihi.gif kirbes nebandziau-reiketu ismeginti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2011 01 11, 10:59)

O kaip jus atsaldote biskvitus,formoje ir orkaiteje ar isemus is formos.Jei isemus tai kiek laiko turi praeiti,kai isjungiate orkaite ir isiminejat?
Atsakyti
nelabai vykusi nuottrauka, bet parodau jau pasitvirtinusi torto receptuka, labai patogus formuoti
user posted image

pavadinau 'STIKLAS SMELYJE' ax.gif

paploteliams:
200gr sviesto
1 st cukraus
3 kiausiniu tryniai
pora saukseliu vaniles/sauja kepintu smulkintu riesutu/2v.s. kakavos
1 st grietines
1 a.s. sodos
5 st miltu

sviesta issukti su cukrumi, imaisyti trynius. soda uzgesinti grietineje, sudti i mase, gerai ismaisyti. po truputi imaisyti miltus, kai tesla pasidarys per sunki maisyti, praseti minkyti rankomis.

sioje stadijoje paprastai tesla dalinu i tris dalis ir i viena dedu vanile, kita- riesutus, trecia-kakava ir labai gerai isminkau (nuotraukoje daryta vien su vanile). tesla gali dar truputi lipti prie ranku, bet pusvalandis saldytuve ja subrandina, nors galima kepti ir is karto. is teslos issikociojame apie 5-7mm norimos formos paplotelius, kepti apie 10 min. iskepe paploteliai is tiesu yra purus sviestiniai sausainiai, juos labai lengva apipjaustyti tikslinant forma, trupa labai minimaliai

kremas:

400g grietneles
2v.s. cukraus
is anksto pasiruosti zele (as dejau 2 spalvu, apelsinine ir braskine)

issiplakti grietinele su cukrum, imaisyti kubeliais supjaustyta zele

surinkimas labai paprastas - sausainukas, kremas, sausainukas, kremas ir tt.

tortas gaivus is sausesniu, skaniausias 3-4 diena. kam patinka slapesni gali susilaistyti pagal poreikius ax.gif

teslos nemazai, is likuciu seimai iskepu sausainiuku viniotinuku, labai gerai atrodo kakavines, vanilines spirales
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julioske: 11 sausio 2011 - 15:44
Kažkaip kuo toliau mąstau, tuo labiau noriu gaminti kirbės medutį, o jei aš kepčiau 23 skersmens formoj kiek reikėtų mažinti proporcijasi?o jei aš daryčiau pertepimą iš grietinėlės tik be grietinės?ir dar į kai kuriuos sluoksnius smulkintų riešutų įdėčiau?ar skanu būtų?ar reikia dėti standiklio ar nea?bijau kad neišsiplaks grietinėlė man g.gif
tiek daug klausimų kyla, net gėda klausinėti tokių klausimų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute1990: 11 sausio 2011 - 16:30
QUOTE(eglute1990 @ 2011 01 11, 16:28)
Kažkaip kuo toliau mąstau, tuo labiau noriu gaminti kirbės medutį, o jei aš kepčiau 23 skersmens formoj kiek reikėtų mažinti proporcijasi?o jei aš daryčiau pertepimą iš grietinėlės tik be grietinės?ir dar į kai kuriuos sluoksnius smulkintų riešutų įdėčiau?ar skanu būtų?ar reikia dėti standiklio ar nea?bijau kad neišsiplaks grietinėlė man g.gif
tiek daug klausimų kyla, net gėda klausinėti tokių klausimų 4u.gif


labai skanus Kirbes medutis 4u.gif grietinele issiplaks,nebijok,tik pries tai ja gerai atsaldyk mirksiukas.gif as Kirbes meduciui maisau grietinele su grietine,man taip skaniau,atskirai isplaku grietine ir grietinele,paskui sujungiu mirksiukas.gif riesutai nepamaisys,nebijok eksperementuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2011 01 11, 15:25)
O kaip jus atsaldote biskvitus,formoje ir orkaiteje ar isemus is formos.Jei isemus tai kiek laiko turi praeiti,kai isjungiate orkaite ir isiminejat?

Biskvita iskepu formoje, is kart istraukiu is orkaites, kiek palaikau, kad forma butu galima rankomis paimt ir isimu biskvita
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2011 01 11, 16:28)
Kažkaip kuo toliau mąstau, tuo labiau noriu gaminti kirbės medutį, o jei aš kepčiau 23 skersmens formoj kiek reikėtų mažinti proporcijasi?o jei aš daryčiau pertepimą iš grietinėlės tik be grietinės?ir dar į kai kuriuos sluoksnius smulkintų riešutų įdėčiau?ar skanu būtų?ar reikia dėti standiklio ar nea?bijau kad neišsiplaks grietinėlė man g.gif
tiek daug klausimų kyla, net gėda klausinėti tokių klausimų 4u.gif

kaip tik siandien kepiau medutį pagal Kirbę.Tik medu ėmiau tikrą,ne dirbtinį ir cukraus mažiau dėjau.Biskvitai pasakiški gavosi,o kvapas... wub.gif Dėjau gvazdikėlių,nors daug kam jie nepatinka.O kremą dariau grietinėlę su grietine,citrinos žievelės.Žiūrėsim kaip skonis rytoj,ogal ir vakare pjausim smile.gif
Atsakyti
Nu ka, atnesu kavos torta pagal Olesta CIA Bet korekcijas parasau pagal save:

Taigi, biskvita dedu Rafaello, tik dedu maziau miltu, ir idedu kakavos (22 % kakava). Pjaunu i 4 dalis.

Karamelini krema darau kaip parasyta. O sokoladini dariau ir is ganaso + riesutai, arba kaip parasyta recepte. Ir taip ir taip skanu. Ganasa 100 g sokolado, 200 g grietineles.

Visus biskvitus gausiai sulaistau kava, o siandien darysiu si torta, tai dar sulasitysiu kavos likeriu.

Biskvitas, sulaistymas, karamelinis kremas, biskvitas, sulaistymas, sokoladinis kremas, biskvitas, sulaistymas, karamelinis, ir biskvitas, sulaistymas.

Tai ka, pavarvinkit seile tongue.gif

user posted image


Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 01 11, 17:08)
Nu ka, atnesu kavos torta pagal Olesta CIA Bet korekcijas parasau pagal save:

Taigi, biskvita dedu Rafaello, tik dedu maziau miltu, ir idedu kakavos (22 % kakava). Pjaunu i 4 dalis.

Karamelini krema darau kaip parasyta. O sokoladini dariau ir is ganaso + riesutai, arba kaip parasyta recepte. Ir taip ir taip skanu. Ganasa 100 g sokolado, 200 g grietineles.

Visus biskvitus gausiai sulaistau kava, o siandien darysiu si torta, tai dar sulasitysiu kavos likeriu.

Biskvitas, sulaistymas, karamelinis kremas, biskvitas, sulaistymas, sokoladinis kremas, biskvitas, sulaistymas, karamelinis, ir biskvitas, sulaistymas.

Tai ka, pavarvinkit seile tongue.gif

user posted image




varvinam varvinam tongue.gif ir monitoriu jau laizom tongue.gif . sorry kopinuosi ir isbandysiu artimiausiu metu
Atsakyti