Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės siūlų parduotuvės

Na o as sprendziu tik is savo patirties, nes manes visai nesildo, kad 50 kitu ten pirkusiuju gavo laiku ir tas prekes kokiu norejo, jei as gavau ne tai arba laukt teko ilgai...

Beje, gavau siun tinuka is mezginiu parduotyves, lygiai po savaites nuo uzsakymo.
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2011 04 20, 15:37)
o kodėl pati nenorit jos išbandyti  mirksiukas.gif ir visoms papasakoti mirksiukas.gif

apžiūrėjau, kainos truputuką  kanda  g.gif



QUOTE(Ligvita @ 2011 04 20, 15:43)
O kodel jus pati nenorite jos isbandyti?

kad cia savininke ir raso jums arba asmuo su tuo susijes nes klausinejo apie kainas cia vienu metu dabar vel siulo. nauja parduotuve klienturos truksta:)
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2011 04 20, 18:07)
kad cia savininke ir raso jums arba asmuo su tuo susijes nes klausinejo apie kainas cia vienu metu dabar vel siulo. nauja parduotuve klienturos truksta:)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 04 20, 14:04)
1. http://www.auksarankė.net

Turbūt pavyzdinis elektroninės parduotuvės variantas, tik kartais siūlų asortimento įvairesnio norėtūsi, bet šiaip, aptarnauja greit, visada gaunu tai ką buvau užsisakiusi.



drinks_cheers.gif 100% pritariu, uzsakinejau pirma karta penktadieni, treciadieni jau mezgiau jais. be to stengiuosi rinktis lietuviska preke, reikia ta musu gamyba remti 4u.gif Bet pasirinkimas platesnis, ypac spalvu, butu i nauda.

QUOTE(AlinaRS @ 2011 04 20, 15:04)
siulau isbandyti dar viena nauja parduotuve www.devyniosgalybes.eu, idomu butu zinoti kokie atsiliepimai apie juos.


bet tai navigacija puslapyje kokia sudetinga doh.gif Kazkaip keblu kazka issirinkti, o internetine prekyba man nenaujiena g.gif

Atsakyti
QUOTE(Spygliusss @ 2011 04 21, 10:43)
drinks_cheers.gif 100% pritariu, uzsakinejau pirma karta penktadieni, treciadieni jau mezgiau jais. be to stengiuosi rinktis lietuviska preke, reikia ta musu gamyba remti  4u.gif Bet pasirinkimas platesnis, ypac spalvu, butu i nauda.


na net apie tas pacias lietuviskas prekes kalbant. Vernito medvilnes pas juos tik viena rusis. ei siulytu medvilne su akrilanu, plona nerimui tinkama medvilne, tikrai pirkciau daznai ir daug, nes musu kraste plonos Vernito medvilnes niekas turbut ir akyse nera mates...
Atsakyti
QUOTE(AlinaRS @ 2011 04 20, 15:04)
siulau isbandyti dar viena nauja parduotuve www.devyniosgalybes.eu, idomu butu zinoti kokie atsiliepimai apie juos.


man i sita pirma puslapi pasiziurejus nebekyla noras daugiau knaisiotis ir ieskot . Kazkaip kebliai viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 04 21, 11:21)
na net apie tas pacias lietuviskas prekes kalbant. Vernito medvilnes pas juos tik viena rusis. ei siulytu medvilne su akrilanu, plona nerimui tinkama medvilne, tikrai pirkciau daznai ir daug, nes musu kraste plonos Vernito medvilnes niekas turbut ir akyse nera mates...


tas tiesa, man vilnos reikejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2011 04 20, 14:26)
Mergaitės, gal žinote kur Lietuvoje būtų galima nusipirkti tokios rūšies siūliukų (TWEED)? blush2.gif


Jeigu rūšis nėra lygu spalvai, tai tikrai yra Šiaulių Lanoj. Vis pakilnoju ir vis sulaikau save doh.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2011 04 21, 21:12)
Jeigu rūšis nėra lygu spalvai, tai tikrai yra Šiaulių Lanoj. Vis pakilnoju ir vis sulaikau save doh.gif

aciuks.gif
Ieškau būtent tweed'o rūšies siūlo, o spalvos tai šokoladinės norėčiau ax.gif . Radau tweed'o rūšies siūliukus internetinėje parduotuvėje http://www.mezginiup...ai/0/1362/canto
Kiek pamenu, tai Šiaulių Casa Lana ONLine siūlais prekiauja. Bet kadangi esu ne šiaulietė, tai nulėkti ir pasižiūrėti be savaitgalio nepavyks g.gif O iš internetinės pirktis nenoriu, nes jau esu iš mezginiparduotuve.lt pirkus ir nusivylusi siūlų spalva schmoll.gif o ir kiekio nemažo reiks, nes noriu megztis kostiumėlį. Teks vykti į Šiaulius mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelita: 21 balandžio 2011 - 21:50
QUOTE(Gelita @ 2011 04 21, 22:46)
aciuks.gif
Ieškau būtent tweed'o rūšies  siūlo, o spalvos tai šokoladinės norėčiau ax.gif . Radau tweed'o  rūšies siūliukus internetinėje parduotuvėje http://www.mezginiup...ai/0/1362/canto
Kiek pamenu, tai Šiaulių Casa Lana ONLine siūlais prekiauja. Bet kadangi esu ne šiaulietė, tai nulėkti ir pasižiūrėti be savaitgalio nepavyks g.gif O iš internetinės pirktis nenoriu, nes jau esu iš mezginiparduotuve.lt pirkus ir nusivylusi siūlų spalva schmoll.gif  o ir kiekio nemažo reiks, nes noriu megztis kostiumėlį. Teks vykti į Šiaulius  mastau.gif

Tai gal ir kitų miestų Lanose yra g.gif Tikrai yra smėlio, melsvos, mėlynos ir dar lyg ir dviejų spalvų. Bet nežinau su kiekiu. Anksti pavasarį buvo jų išpardavimas, tai nebus didelio pasirinkimo.
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2011 04 21, 23:29)
Tai gal ir kitų miestų Lanose yra g.gif  Tikrai yra smėlio, melsvos, mėlynos ir dar lyg ir dviejų spalvų. Bet nežinau su kiekiu. Anksti pavasarį buvo jų išpardavimas, tai nebus didelio pasirinkimo.

Šiauliai - tinkamas variantas. Dažnokai tenka ten nuvažiuot mirksiukas.gif
Atsakyti
bent jau gyvai - šią krautuvėlę tiesiog įsimylėjau. Puiki atmosfera, nuostabios, profesionalios šeimininkės, puikūs, įkvepiantys siūliukai. O dabar džiaugiuosi, kad galima bus apsiprekinti ir internetu
siūlų krautuvėlė
Atsakyti