Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Darsė @ 2011 01 01, 22:08)
Viduje- Rafaelo savojnė (tiesiog tirpo burnoje thumbup.gif ), viršuje- grietinėlė ir šokoladas.

drinks_cheers.gif thumbup.gif aš irgi tokį dariau naujiems,tai valgė visi buvo ir pakartojančių thumbup.gif tik mano papuošimai kuklūs buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 01 01, 16:06)
na tik nevarykit dievo y medy......deretu atsiminti ,kad visgii čia tortas,o ne vazonas su tikra gele......kartai man atrodo dauguma šita užmiršta ir ieško po š---ą smegenų......
sorry,aš čia ne piktai,bet kartais jau tokie komentarai truputy ......... doh.gif  doh.gif  doh.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Nu merginos net nevardysiu visu bet tortukai nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2011 01 01, 23:05)
o as su klausimu pas jus atlekiu, nes ryt reik tortuka viena valgoma (be masiu) sumeistraut.
Virsu planuoju pilt sokoladu, o sunus islyginus aptepsiu sviestiniu kremu (sviestas+kondensuotas pienas). Ar man ant sonu priliptu sokoladine tvorele? labai laukciau patarimo ir dekui is anksto  4u.gif



Prilips 4u.gif




Klydau user posted image, pakelkim user posted image
Atsakyti
Sveikinu visas su Naujais Metais, linkiu daug graziu ir neissenkanciu ideju.
Seniai cia besilankiau per tas visas sventes, o jau tortu groziai,
labai istrigo sidabriniu vestuviu su zuikuciais torciukas, toks jau siltas ir mielas, toks nuosirdus tikrai labai grazu asseni 4u.gif 4u.gif 4u.gif
poto su aplikacija besmegenio irgi toks kruopstus labai patiko, tik soriux nepamenu kieno tiksliai, labai atsiprasau
Akvilyte kaip visad stebina savo sedevrais, nuostabu, ziuriu ir negaliu patiketi, kad taip graziai galima torta padaryt wub.gif
Kitu kepejeliu irgi labai mieli tikrai, juk tiek daug darbo reik ideti ir kantrybes juos puosiant.

Man tai kazkaip vis nesigauna savo ideju igyvendinti, vis ne toki iseina, kokius matau savo vaizduoteje, na bet gal kada ech rolleyes.gif

noreciau paklausti, kurtis torciukas tvirtesnis ar medutis ar napaleonas? nes daryti noreciau keliu ausktu ir nezinau kuris pirmas geriau butu? gal kas patartumet?
Atsakyti
Su Naujais visas visas 4u.gif
Pasirodau su savo naujametinem bandom, ale ten as - ir dar gyva. Visi isnesti ir suvalgyti, ir visi snikeriai, vyras po treciu sveciu pareiske, kad torto tikrai ilgaaaaai nenores lotuliukas.gif , o merga jau antruose sveciuose pikta buvo, kai torto pasiule, o as net neragavau, buvo skanios mesyyytes nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2011 01 01, 22:05)
. Ar man ant sonu priliptu sokoladine tvorele? labai laukciau patarimo ir dekui is anksto  4u.gif

TIKRAI PRILIPS,TIK NEŠALDYK UŽTEPUS SVIESTINY KREMUKA.....

QUOTE(Bossi @ 2011 01 02, 00:55)

Klydau user posted image, pakelkim user posted image

4u.gif 4u.gif 4u.gif

GRIAUSTINE ,malonu susipažinti...... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 01 02, 11:18)
TIKRAI PRILIPS,TIK NEŠALDYK UŽTEPUS SVIESTINY KREMUKA.....



man prilipo ir uzsaldzius, bet gal anaip butu geriau g.gif
Atsakyti
O aš su neprotingu klausimu: ar kam nors yra tekę puošt bezu šimtalapį? turiu prašymą padaryt puošnesnį, bijau, ar nenučiuoš.... nors logiškai mąstant, neturėtų važiuot g.gif g.gif
Atsakyti
griaustinė,oho kiek padirbėjai thumbup.gif thumbup.gif
dianočka,nematau pirmo torto g.gif o lėktuvas super,
akvilyte,be proto gražu,
kirbe ,tave atpažinčiau vidury nakties wub.gif
darse,va čia tas pats valgomiausias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2011 01 02, 11:44)
dianočka,nematau pirmo torto g.gif  o lėktuvas super,

Dabar ar matai?
user posted image

Atsakyti
Laba diena,
Su Naujaisiais Metais brangiosios ir brangieji, sėkmės ir puikių kūrybinių idėjų
Atnešu namų stalui naujametinį tortuką, pirmą kartą išbandytas receptas, tortų temoje komentuosiu
Trapios tešlos lakštai, obuolių kremas, puošta beze (vadinama „šlapia”), zuikutis šokoladinis, svoris gal apie 2 kg,
„Eglutė pusnyse”
user posted image
torto pjūvis
user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaitės, su Naujaisiais Metais wink_3.gif
Jūs turbūt švenčių SAU nelabai turėjot, kaip matau wub.gif fantastiškai gražūs tortai, idėjos, išpildymas thumbup.gif labai labai gražuuuuuu wub.gif
Atsakyti