Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 7 tema

QUOTE(*Barakuda* @ 2010 12 27, 14:33)
bigsmile.gif  thumbup.gif  su mama prisižiūrėjom,ji medžiagėles kaups,o aš eisiu burbulų ieškoti  lotuliukas.gif

O kas čia per rutuliukai ir kur jų galima gauti?
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2010 12 27, 22:08)
O kas čia per rutuliukai ir kur jų galima gauti?


Polistirolo kamuoliukai. Galima rast internetinėse ar šiaip dekupažo reikmenų parduotuvėje.

Atsakyti
Nemenka porcija Kalėdinių burbulų
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 04 sausio 2011 - 20:34
...ir dar pora pabaigtukų
user posted image user posted image
Atsakyti
Dvi,
burbulai kaip ir kiti Jūsų darbai, idealūs ir skoningi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 01 05, 19:01)
Dvi,
burbulai kaip ir kiti Jūsų darbai, idealūs ir skoningi thumbup.gif

Ačiū oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 12 24, 16:22)
Mano burbulai 4u.gif
user posted image

Gal galit pasakyt kokio dydžio burbulai naudoti ir kokio dydžio medžiagą reikia susikarpyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2011 10 28, 16:42)
Gal galit pasakyt kokio dydžio burbulai naudoti ir kokio dydžio medžiagą reikia susikarpyt  blush2.gif


Burbulų dydžio negaliu pasakyti. Vienos SM mamytės patarimu, pirkau burbulus 1 euro parduotuvėj ir nuėmiau papuošimus, kurių buvo labai minimaliai- tokie plaukeliai paklijuoti mirksiukas.gif O medžiagos gabaliukų dydžio taip pat nepamenu. Pirmieji buvo didesni, link vidurio - mažesni. Tiesiog, išsikirpau 4 kvadratėlius ir dėliojau pačią pradžią. Kai gražiai susijungė, tai ir kirpau kitus tokio pat dydžio.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 10 28, 16:50)
Burbulų dydžio negaliu pasakyti. Vienos SM mamytės patarimu, pirkau burbulus 1 euro parduotuvėj ir nuėmiau papuošimus, kurių buvo labai minimaliai- tokie plaukeliai paklijuoti mirksiukas.gif O medžiagos gabaliukų dydžio taip pat nepamenu. Pirmieji buvo didesni, link vidurio - mažesni. Tiesiog, išsikirpau 4 kvadratėlius ir dėliojau pačią pradžią. Kai gražiai susijungė, tai ir kirpau kitus tokio pat dydžio.

Labuka, gal galite darbo eiga nufotografuoti, kazkaip youtube man ten per greitai viska dare nespejau verstis ir ziureti blush2.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miminukas2 @ 2010 12 27, 00:58)
Idėjos eglutei papuošti
user posted image

sie kutukai atrodo, kad turetu buti nesudetinga pasigaminti su vaikais, reikes siemet papuosti ir man tokiais sventini stala thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 10 28, 17:56)
Labuka, gal galite darbo eiga nufotografuoti, kazkaip youtube man ten per greitai viska dare nespejau verstis ir ziureti blush2.gif buciau labai dekinga 4u.gif

Neturiu rutuliukų unsure.gif O šiaip youtube vaizdą galima susistabdyti ir vėl paleisti. Bent aš taip dariau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 10 28, 20:34)
Neturiu rutuliukų unsure.gif O šiaip youtube vaizdą galima susistabdyti ir vėl paleisti. Bent aš taip dariau mirksiukas.gif

Aciukas, bandysime 4u.gif
Atsakyti