Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu

QUOTE(akvadigi @ 2010 12 28, 23:11)
O šarmą taip paprastai ir parduoda?  g.gif  Nes anksčiau skaičiau, kad tik "nelegaliai" galima gauti  ax.gif

Man pirko draugė, tai lyg ir nieko neprašė jos mirksiukas.gif

QUOTE(akvadigi @ 2010 12 29, 12:40)
Dar turiu klausimuką: kur perkate aliejus, kuriuos pilate į muilą?

Žiūrinėjau e parduotuvėse, kur ekologiški - tai kad labai brangus muilas gausis  g.gif
Kur pigiau galima LT nusipirkti?

Gal iš čia bandyti pirkti? http://www.muilonamai.lt/page1.php
O gal kur Kaune pasiūlysite parduotuvę kokią?


Kadangi pati darau muilą tai į jį stengiuosi sudėti tik vertingiausius aliejus, t.y. nerafinuotus, nors čia priklauso nuo kiekvieno požiūrio. Aš asmeniškai noriu, kad mano muilas būtų vertingesnis. aromanatural.lt parduotuvėje kainos tikrai žemos, o kokybė aukšta, tada love-eco.lt kainos irgi panašios ir skaičiau, kad kokybė gera, paskui yra užsienio parduotuvės: akoma, akamuti (man atrodo šios), tik kažkurioje reikia žiūrėti, nes yra ir rafinuotų, ir nerafinuotų prekių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 12 29, 13:29)
vertingiausius aliejus, t.y. nerafinuotus,

aliejaus pardėj gausu nerafinuotų aliejų... tik tiek kad jie ne ekologiški biggrin.gif o aromanatural ir man baisiai miela parduotuvė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 29, 15:01)
aliejaus pardėj gausu nerafinuotų aliejų... tik tiek kad jie ne ekologiški biggrin.gif  o aromanatural ir man baisiai miela parduotuvė  rolleyes.gif

Taip, tik tada reikia jau žiūrėtis, kad nesusimaišyt ir nenusipirkt rafinuoto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 29, 14:01)
aliejaus pardėj gausu nerafinuotų aliejų... tik tiek kad jie ne ekologiški biggrin.gif  o aromanatural ir man baisiai miela parduotuvė  rolleyes.gif

tai kad nerafinuoti -tai nieko nesako, jų kokybė vis tiek baisi. bandžiau keletą aliejų -tai nė už ką jų nepirkčiau net muilo gamybai, jau nekalbant apie maistui ar ant plaukų schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū labai už info. 4u.gif

Daug šiandien visko prisikaičiau, iš jūsų nemažai sužinojau 4u.gif

Vis tik nuo virimo su šarmu - susilaikau iki vasaros, nes namie du vaikučiai, o vasara pas mamą kaime reiks bandyti (jei tik noras nedings rolleyes.gif )


Pirmam "blynui" - bandysiu Rudugio aliejų ir muilo bazę iš muilonamų. O jei jau patiks - tada rinksiuos aromanatural produkciją, nes man ten irgi viskas labai natūralu ir kokybiška pasirodė (beto ir draugė rekomndavo rolleyes.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvadigi: 29 gruodžio 2010 - 15:06
na labiai sauniai cia apie tas pardotuves, reiks uzsukti i aliejus, naujiem muiliukam ax.gif

o as galvoju kad reiktu surasyti apliejus ir ka jie duoda (susisteminti info g.gif )
gal tad butu paprasciau nuspresti is ko virsim kita kart muila rolleyes.gif

kaip jus i tai?
Atsakyti
QUOTE(mezgejyte @ 2010 12 29, 18:02)
na labiai sauniai cia apie tas pardotuves, reiks uzsukti i aliejus, naujiem muiliukam  ax.gif

o as galvoju kad reiktu surasyti apliejus ir  ka jie duoda (susisteminti info  g.gif )
gal tad butu paprasciau nuspresti is ko virsim kita kart muila  rolleyes.gif

kaip jus i tai?

Būtų visai nieko, bet kažkam teks gerai padirbėti.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 12 29, 14:47)
tai kad nerafinuoti -tai nieko nesako, jų kokybė vis tiek baisi. bandžiau keletą aliejų -tai nė už ką jų nepirkčiau net muilo gamybai, jau nekalbant apie maistui ar ant plaukų  schmoll.gif

na aš pasiliksiu prie nuomonės kad jie vistiek geriau nei kažkokia sintetinė kaukė ar paprastas muilas...
bet būtų labai įdomu išgirst apie kokybę ax.gif

QUOTE(mezgejyte @ 2010 12 29, 17:02)
o as galvoju kad reiktu surasyti apliejus ir  ka jie duoda (susisteminti info  g.gif )
gal tad butu paprasciau nuspresti is ko virsim kita kart muila  rolleyes.gif

aš turiu knygutę apie juos... gal kada netyčia užeis noras pagrindines sąvybes nurašyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2010 12 27, 16:53)
Daddygirl, galbūt, jeigu atsiras norinčių biggrin.gif Kol kas tai tik idėja  rolleyes.gif O už komplimentus ačiū, nors ir nėra už ką rolleyes.gif Tobulėjimui vietos per akis.

Gaila, kad ne Kaune..
Labai gražus jūsų puslapėlis 4u.gif
Atsakyti
Tai tada pradedam rolleyes.gif

Papyldikite, pataikykite, kas ne taip blush2.gif

Alyvų aliejus minkština ir drėkina odą;
Avokadų aliejus yra praturtintas vitaminų A, B ir D ir lecitino. Puikiai tinka jautriai odai, sausai, vystančiai odai;
Kokosų aliejus muilui suteikia didesnį putojimą bei puikiai drėkiną, minkština, stabdo odos senėjimą ir raukšlių atsiradimą;
Kakavos sviestas minkština odą;
Linų sėmenų aliejus praturtintas Omega–3 riebiosiomis rūgštimis, kurios naikina veido riebalų perteklių, kuris užkemša poras, todėl aliejus pagelbėja norint išnaikinti jaunatvinius spuogus.
Palmių aliejus minkštiną odą ir suteikia jai švelnumo;
Taukmedžio sviestas minkština odą;

Kadagio ekstraktais pasižymi antiseptinėmis savybėmis;
Ožkos pienas tinka net jautriausiai odai;
Medus maitina oda;
Citrinų tyrė pasižymi anticeliulitinėmis savybėmis;

Kolkas tiek ax.gif
Atsakyti
Dar norėčiau pridėti, kad kokosų aliejaus negalima dėti daugiau, kaip 25%. Jei klystu, pataisykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 12 29, 16:47)
tai kad nerafinuoti -tai nieko nesako, jų kokybė vis tiek baisi. bandžiau keletą aliejų -tai nė už ką jų nepirkčiau net muilo gamybai, jau nekalbant apie maistui ar ant plaukų  schmoll.gif


Man būtų ir įdomu išgirsti dėl ko kokybė bloga? nes susigundžiau kainomis, turiu pora aliejų, tai man jie atrodo normalūs.
Atsakyti