Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu

QUOTE(Babi* @ 2011 03 16, 18:32)
Norint pagaminti skystą muilą reikia kalio šarmo, o ne kalio chlorido smile.gif

As ta ir turejau galvoj tik ne taip parasiau blush2.gif
Atsakyti
Tokio, kad labiau prausiančio, tai girdėjau kad reikia kokoso daugiau dėti, bet pati esu nebandžius.

Merginos gal galite rekomenduoti, kokiu eteriniu aliejų receptukų tinkančių muilui?



Vakar turėjau įdomią situaciją, nusinešiau į pirtį savo muiliukų, kažkam padovanoti, su kažkuo išsikeisti, gal su mintim ir parduoti. Buvo netgi šiek tiek liūdna matyti, kaip merginos, nežiūrėjo į nieką kitą, kaip tik kvapą, ir visai nebuvo svarbu nei sudėtis, nei ingridientai, nei forma, ar pan.
Tai buvo tiesiog liūdna, kad kaip kurie muiliukai, kuriuose nebuvo cinamono t.y. kvapo, buvo neįvertinti, nors jų sudėti gal netgi ir geresne. sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suoka: 17 kovo 2011 - 09:46
Nepergyvenk del to kvapo.... rolleyes.gif pas mane taspats mirksiukas.gif
As manau kad tada tas muilas nejoms, tegu eina i parde ir perka ten su kvapais ir visu kitu..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Suoka @ 2011 03 17, 09:43)
Tokio, kad labiau prausiančio, tai girdėjau kad reikia kokoso daugiau dėti, bet pati esu nebandžius.

Merginos gal galite rekomenduoti, kokiu eteriniu aliejų receptukų tinkančių muilui?

Vakar turėjau įdomią situaciją, nusinešiau į pirtį savo muiliukų, kažkam padovanoti, su kažkuo išsikeisti, gal su mintim ir parduoti. Buvo netgi šiek tiek liūdna matyti, kaip merginos, nežiūrėjo į nieką kitą, kaip tik kvapą, ir visai nebuvo svarbu nei sudėtis, nei ingridientai, nei forma, ar pan.
Tai buvo tiesiog liūdna, kad kaip kurie muiliukai, kuriuose nebuvo cinamono t.y. kvapo, buvo neįvertinti, nors jų sudėti gal netgi ir geresne. sad.gif


kol buvau "zalia" naturaliu priemoniu klausimu, irgi rinkdavausi muiliukus pagal kvapa biggrin.gif nieko keisto, kad merginos i kvapa ziurejo mirksiukas.gif Tiesa sakant ir dabar kiek muiliuku esu pasidarius, pirmauja tie, kuriu kvapas labiau "vezantis" biggrin.gif O eteriniu alieju misinukus reik bandyt miksuot ir susikursit savo kvapa, svarbiausia nepadaugint prieskoniniu ea, nes jie dazniausiai yra dirginantys oda.
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 03 16, 16:57)
Merginos, man dabar iskilo klausimas, nepykit, kad klausiu, jus gaminates muiliukus rankom plautis, o ka naudojat skalbimui? ar miltelius perkat ar pasigaminat muilu is pigesniu alieju, o gal skysta is karto gaminat? O skysto muilo gaminimo principas tas pats? Maciau Avsistoj ir kalio chlorido blush2.gif

Merginos, is tiesu man ydomu ka naudojat skalbimui. Galvoju pradet muila darytis tai noreciau ir indu plovikli ir skalbikli pasigamint, gal kuri gaminot skysta muila?
Atsakyti
na šiaip esu girdejus kad indu plovimui labai gerai zirnių miltai, ypač stikliui.
Ir šiaip kažkaip nesu girdejus kad indams būtų naudojamas tokiu būdu gaminamas muilas, nes i vidų nilabai ;/
Atsakyti
QUOTE(Suoka @ 2011 03 17, 16:41)
na šiaip esu girdejus kad indu plovimui labai gerai zirnių miltai, ypač stikliui.
Ir šiaip kažkaip nesu girdejus kad indams būtų naudojamas tokiu būdu gaminamas muilas, nes i vidų nilabai ;/

Bet jau vis geriau negu tie feiriai visoki
Atsakyti
Sveikutės, pamenat, kažkada viriau muilą su kava, kuris keitė spalvas kaip koks chameleonas? doh.gif Tai štai, galutinis rezultatas yra toks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(xrenka @ 2011 03 19, 19:38)
Sveikutės, pamenat, kažkada viriau muilą su kava, kuris keitė spalvas kaip koks chameleonas?  doh.gif  Tai štai, galutinis rezultatas yra toks


wub.gif tiesog pamisusi esu del sokolado ir kavos kvapu ,o cia dar man ir vaizdas grazus .toks valgomas
Atsakyti
QUOTE(xrenka @ 2011 03 19, 19:38)
Sveikutės, pamenat, kažkada viriau muilą su kava, kuris keitė spalvas kaip koks chameleonas?  doh.gif  Tai štai, galutinis rezultatas yra toks

Labai grazus wub.gif ir kaip cia ta melyna spalva gavosi
Atsakyti
xrenka, woow bigsmile.gif margumelis geras, tik kavos tirsciu maziau buciau dejus, nes dabar gali trupet tos vietos, kur tirsciu yr blush2.gif kaip ta oranzine spalva gavos?
Atsakyti
xrenka, galutinis rezultatas thumbup.gif
Atsakyti