Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniai ar kontaktiniai lęšiai

Aš savo didžiąją dieną taip pat buvau su kontaktiniais lęšiais, paryškinančiais naturalią akių spalvą. Visai nenorėjau tą dieną būt su akiniais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2011 09 25, 12:08)
1. Variantas - viskas tinka, graziai priderinta, suknele ne klasikine, todel ir akinukai visai normaliai atrodo.
2. Variantas - akiniai gadina vaizda, nes akiu nesimato, veido akcentu tampa galvos apdangalas  schmoll.gif
3. Variantas - man ta moteris atrodo kaip ragana, o ne nuotaka  g.gif
4., 5. Variantas - visai normaliai, o kodel? Todel, kad akinukai neakcentuojami, remelis plonas, nekrenta i akis, todel ir nekliudo zvilgsnio.

As manau, kad jei akinukai yra, tai reikia prie ju derinti suknele ir visa kita, kaip nuotraukoje nr. 1.
Su masyviais remeliais neverta darytis ryskaus makiazo, nes bus vulgaru...Zodziu akiniai viska tik apsunkina, tad geriau atkenteti su lesiukais nei derinti visa ivaizdi prie akinuku  doh.gif


Nemanau kad su kontaktiniais lęšiais reikia kentėti smile.gif. Labai komfortiški acuvue vienadieniai Moist kontaktiniai lęšiai. Visą dieną išnešioji ir vakare išmeti lauk, vienai dienai išeina apie 5lt. Visada deduosi prieš fotosesija superinis dalykas. Lešių akyse nejaučiu nors akys jautrios smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitalytia @ 2012 06 08, 11:27)
Aš pati visą gyvenimą akinukus nešioju, bet per vestuves nenorėjau būti su akinukais smile.gif lęšius kartais įsidėdavau, bet tikrai retai, nes akys jautrios. Vestuvėms pirkau paplonintus ir kvėpuojančius lešiukus smile.gif dėl išvaizdos tai labai patenkinta likau, tik va nepratusios mano akys, vakare labai perštėjo, o vėliau kraujagyslė trūko.... tai teko po vestuvių savaitėlę pavaikščios raudona akimi....


Įdomu su kokios firmos kontaktinius buvai įsidėjusi?
Atsakyti
Gal kas galite padeti buvau nesenai pas gydytoja israse recepta lesiams parasyta 13 cilindras 9.3 asis D -2.25 abi akis bet buvau 3 optikose sake nera gal zinot kur galima rasti ? nes internete irgi nieko neradau
Atsakyti
QUOTE(e4ka @ 2014 09 06, 18:29)
Gal kas galite padeti buvau nesenai pas gydytoja israse recepta lesiams parasyta 13 cilindras 9.3 asis D -2.25 abi akis bet buvau 3 optikose sake nera gal zinot kur galima rasti ? nes internete irgi nieko neradau

pabandykite nueiti į fielman
Atsakyti
QUOTE(pirk_drambliuka @ 2014 09 07, 18:15)
pabandykite nueiti į fielman


aciu
Atsakyti
Man sesė dilemą dabar užminė.. akinius nešioju tik vairavimui ir kai į miestą išeinu.. nes kitaip rūką matau.. doh.gif bet kai fotografuojuosi stengiuosi juos nusiimti, nes man taip aš daug gražesnė biggrin.gif nors ir su akiniais foto visai gražios.. 4u.gif bet sesė sako, kad geriau užsidėt kontaktinius lęšius per vestuves ir bus rami galva.. o aš niekad jų nesidėjus.. ir pats procesas toks baisus man atrodo.. verysad.gif net nežinau ką daryt.. laiko dar turiu pakankamai.. galvoju, gal vis pabandyt.. gal priprasiu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2014 10 20, 14:58)
Man sesė dilemą dabar užminė.. akinius nešioju tik vairavimui ir kai į miestą išeinu.. nes kitaip rūką matau..  doh.gif  bet kai fotografuojuosi stengiuosi juos nusiimti, nes man taip aš daug gražesnė biggrin.gif  nors ir su akiniais foto visai gražios.. 4u.gif  bet sesė sako, kad geriau užsidėt kontaktinius lęšius per vestuves ir bus rami galva.. o aš niekad jų nesidėjus.. ir pats procesas toks baisus man atrodo.. verysad.gif  net nežinau ką daryt.. laiko dar turiu pakankamai.. galvoju, gal vis pabandyt.. gal priprasiu.. g.gif


Aš vakar sulaužiau savo vienintelius akinius, tai buvau šiandien optikos salone naujų pirkt. Na ir kad galėčiau ryškiai matydama juos išsirinkt (nes minusas visi penki ir tik rūkus aš ten matau naujus rėmus besimatuodama), įsidėjau lęšius pirmąkart gyvenime. Įsidėjau gal per stipriai pasakyta, nes okulistė vargais negalais man juos įdėjo. O man taip silpna pasidarė, kad po to įdėjimo dar sėdėjau kaži kiek nepakildama, kol praėjo... Dabar va bijau, kaip vakare savarankiškai juos išsiimsiu, nes taip ir liko jie pas mane akyse. doh.gif
Pojūtis tai nėr kažkoks nemalonus, nors su akiniais man vis tiek smagiau.
Šiaip man kartais labai jų reiktų, bet kai pagalvoju apie tą įsidėjimo procesą... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma-Ieva @ 2014 10 27, 16:56)
Šiaip man kartais labai jų reiktų, bet kai pagalvoju apie tą įsidėjimo procesą...  g.gif



Pripratimo reikalas smile.gif
As pati atsimenu, kai pirmakart teko isidet tai gal valanda vargau, paskui dar pora savaiciu uztruko kol sutrumpinau isidejimo laika, o dabar galiu per kelias sekundes ir net be veidrodzio isidet smile.gif
Atsakyti