Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

QUOTE(dzigitas @ 2011 01 10, 15:01)
parduotuvej aptikau DAREMA firmos seklu.tarp ju RED CHERRY,BETALUX ,bet kazkaip kaina ju idomi.tik 0,64cnt. g.gif ar jus pirkote sios firmos seklu?ar isauga is ju kas nors?

siu rusiu galima lengvai gaut,net prekybcentriuose buna, tik ju kaina virs 1 lt apie 2 lt, tad drasiai gali siaubt, vis pigiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 10 sausio 2011 - 16:27
Kadangi pati prieš porą mėnesių siunčiausi sėklas iš JAV, galiu pasakyt apie muitus... Jei siuntinio kaina su visais siuntimais ir t.t. viršija 75 Lt pagal tos dienos valiutos kursą, prideda muitą.
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 01 10, 22:24)
Kadangi pati prieš porą mėnesių siunčiausi sėklas iš JAV, galiu pasakyt apie muitus... Jei siuntinio kaina su visais siuntimais ir t.t. viršija 75 Lt pagal tos dienos valiutos kursą, prideda muitą.

verysad.gif o cia nekokia naujiena, man itariu kvepia juo...koki ji pripaiso?
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2011 01 10, 21:24)
Kadangi pati prieš porą mėnesių siunčiausi sėklas iš JAV, galiu pasakyt apie muitus... Jei siuntinio kaina su visais siuntimais ir t.t. viršija 75 Lt pagal tos dienos valiutos kursą, prideda muitą.


PYPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPp


skubiai rasau pardavejams, gal dar neisiunte... kad mazintu verte..
nu pyp pyp...

Davasen, pardaveja surado pakeli VIVA
ir dar turi šokoladinių čerių, kurių daug kam pritrūko.. vnž jamu, siunciuos

nu akip susinervyjau sad.gif((
Atsakyti
As irgi siunciuos seklas ir is JAV, ir is UK, betviena moteris dave ideja, nusipirkti prekybos centre patikusius pomidorus (pvz. tuos vysninius brangius) ir ju seklas sudaiginti. Sake sudysta ir veda vaisius be problemu... AS jau nusipirkau mini papriku, paragausiu.... o veliau daiginsiu smile.gif
Atsakyti
Paprašykit tiekėjų gal gali siųsti kaip dovaną, kitaip uždės muitą, aš tai visada pasiskaičiuoju, bet su dauguma tiekėjų galima susitart, sėkmės mergaitės smile.gif
Atsakyti
Saulut, dygs ir augs ir prekybcentry pirktos sėklos..ir pas bobutę turguje pirkti daigai nokins vaisius, mes tiesiog įvairovės ieškom..smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 01 11, 16:59)
Saulut, dygs ir augs ir prekybcentry pirktos sėklos..ir pas bobutę turguje pirkti daigai nokins vaisius, mes tiesiog įvairovės ieškom..smile.gif))

As kalbu ne apie seklas, o apie pacias darzoves, kurios atveztos is Italjos ir pan. Yra labai skaniu vysniniu mazu pomidoriku, berods nedidele kekele kainuoja 8lt, tai va, juos suvalgai ir kelias seklytes atsidedi daiginimui, as dabar ta darau ir su saldziaisiais kastainiais, skaiciau ""rojaus soduose", kad sudygsta ir net lietuviskas ziemas pakencia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2011 01 11, 17:22)
As kalbu ne apie seklas, o apie pacias darzoves, kurios atveztos is Italjos ir pan. Yra labai skaniu vysniniu mazu pomidoriku, berods nedidele kekele kainuoja 8lt, tai va, juos suvalgai ir kelias seklytes atsidedi daiginimui, as dabar ta darau ir su saldziaisiais kastainiais, skaiciau ""rojaus soduose", kad sudygsta ir net lietuviskas ziemas pakencia mirksiukas.gif


aAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2011 01 11, 17:55)
moteris dave ideja, nusipirkti prekybos centre patikusius pomidorus (pvz. tuos vysninius brangius) ir ju seklas sudaiginti. Sake sudysta ir veda vaisius be problemu...
NU nežinau, man tai su problemom.. g.gif Niekas iš pirktinių neišdygo. Va, pirkti prieš 15 metų išdygdavo.
Labas visoms, buvau jus pametus. 4u.gif Grįžtu, nes labai jau niežti nagai pomidorintis. Tik gaila, šiltnamį sniegai išvartė, teks naują daryti.
Atsakyti
Aš irgi jau laukiu laukiu pavasario rolleyes.gif Taip norisi pomidorus vėl pradėti globoti ax.gif
Atsakyti
g.gif is kur garantija,kad pomidoras buvo nehibridas? kad dygt turi tai aisku...
Atsakyti