Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

QUOTE(Asese @ 2011 01 28, 09:20)
Turėtų būt didesnis  unsure.gif  , nes mano 4,5 m x7 , tai auginsiu 40 pomidorų, 2 agurkus ir 8 paprikas  ax.gif


tai pas tave karališkai pomidorai gyvena, tiesiog pavydu. Gal tu atspari pomidorligės virusui, kad nepasiduodi norui kuo daugiau šiltnamiukan sukišt? biggrin.gif
Atsakyti
........ pomidorčikus BESSA aktyviai paieškosiu, jei tik dėl jų į Marsą nereiks skrist... tongue.gif
Tikrai, jų aprašymas iš koto verčiantis...
[/quote]


siomis seklytemis maciau Agrimatco prekiauja smile.gif
Atsakyti
OT velnias ir as jau nervintis pradejau, planuoju prasyt siltnamio po dvi eiles, na pernai nelabai ilgas buvo, tilpo gal kokiu 20 daigu, gal 25, neskaiciavau, o dabar nervas ima, noriu ir as ivairesniu, bet ka po pakeli nepasisesiu, netilps, bute gyvenam g.gif , oi nzn, nzn, ir ka isisrinkt g.gif
tik Betaliuks atsimenu , bet man skonis nepatiko, toks parduotuvinis, nu nekvepia jie pomidoru, na bet augo graziai, nei skabyt nereikejo, o kazka raset apie kitus ankstyvus, tik neberandu pavadinimo ?
O jei 20 ,na gerai 30, tai kokiu 6 rusiu po 5 galima, tik va kaip tas pacias paciausias issirinkt?
O vaikam kokius maziukus auginat? Gal vynuoginius kokius, o gal ju net i siltnami nereikia sodint?
Atsakyti

O vaikam kokius maziukus auginat? Gal vynuoginius kokius, o gal ju net i siltnami nereikia sodint?
[/quote]

As tai siuos vaikams auginu: CONCHITA F1, GOLDITA FI. Sodinu is pacio krasto, kad galetu pats nusiskinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 01 28, 09:20)
Turėtų būt didesnis  unsure.gif  , nes mano 4,5 m x7 , tai auginsiu 40 pomidorų, 2 agurkus ir 8 paprikas  ax.gif
Na, aš nesugrūdau pernai jų labai, bet man atrodo, kad tokie tarpai jiems pernai buvo pats tas  unsure.gif : : ir pomidorų daug buvo, ir nesirgo

Nu aš tai pakankamai tankiai sukišu.... blush2.gif Vistiek didumą lapų apskabai...

Dar noriu paklausti. O kaip pas jus šiltanamyje tarplysviai? Na, turiu omeny, ar žemė taip ir palikta, ar kokios lentos padėtos ar dar kas nors? Nu nežinau ar aš čia aiškiai.. doh.gif Maniškiam tai dar senelio išbetonuoti pamatukai lysvėms, o tarplysviai palikti taip. Tai ir galvoju, kad gal reiktų kokia skaldele pabarstyti, kad vasarą ne taip dulkėtų.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 01 28, 09:52)

O jei 20 ,na gerai 30, tai kokiu 6 rusiu po 5 galima, tik va kaip tas pacias paciausias issirinkt?
O vaikam kokius maziukus auginat? Gal vynuoginius kokius, o gal ju net i siltnami nereikia sodint?

Pas mane telpa apie 40 daigu, tai aš noriu kuo ivairesnių pomidoru. Kai kurių rūšių sodinu tik 2-3 daigus.
Pas mane vaikai pernai labai valge "Čiornyj maur"- skanus, saldus, vedė daug. Sėklų būna pirkti turguj. Sėklos rusiškos. Nuo pernai dar turiu gal 6 sėkliukes. Šiandien eisiu į turgų pasižvalgysiu kuo prekiauja. Užeisiu dar į Sėkluvą ir Žalią stotelę/ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 01 28, 11:01)
Pas mane telpa apie 40 daigu, tai aš noriu kuo ivairesnių pomidoru. Kai kurių rūšių sodinu tik 2-3 daigus.
Pas mane vaikai pernai labai valge "Čiornyj maur"- skanus, saldus, vedė daug. Sėklų būna pirkti turguj. Sėklos rusiškos. Nuo pernai dar turiu gal 6 sėkliukes. Šiandien eisiu į turgų pasižvalgysiu kuo prekiauja. Užeisiu dar į Sėkluvą ir Žalią stotelę/ ax.gif

Pas mane telpa iki 60, tai sodinu apie 50, nes dar paprikos ir baklažanai.Melionams ir arbuzui vietos nereikia jie palei žemę auga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 01 28, 12:01)
Pas mane telpa apie 40 daigu, tai aš noriu kuo ivairesnių pomidoru. Kai kurių rūšių sodinu tik 2-3 daigus.
Pas mane vaikai pernai labai valge "Čiornyj maur"- skanus, saldus, vedė daug. Sėklų būna pirkti turguj. Sėklos rusiškos. Nuo pernai dar turiu gal 6 sėkliukes. Šiandien eisiu į turgų pasižvalgysiu kuo prekiauja. Užeisiu dar į Sėkluvą ir Žalią stotelę/ ax.gif

Ar tai tamsūs pomidorai? Gal ir man "prigriebtum" ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 01 28, 10:01)
Pas mane telpa apie 40 daigu, tai aš noriu kuo ivairesnių pomidoru. Kai kurių rūšių sodinu tik 2-3 daigus.
Pas mane vaikai pernai labai valge "Čiornyj maur"- skanus, saldus, vedė daug. Sėklų būna pirkti turguj. Sėklos rusiškos. Nuo pernai dar turiu gal 6 sėkliukes. Šiandien eisiu į turgų pasižvalgysiu kuo prekiauja. Užeisiu dar į Sėkluvą ir Žalią stotelę/ ax.gif

Tai papasakosit kai grisit, o i Kalvariju turgu? o kur tomis rusiskomis, gal bobutes?
Jo, viskas, reikia po truputi pradet vyra ruost, kad palanges truputi siemet kitaip namuose atrodys, na ne tokios tuscios, o tokios zalios, zalios.............


paskaiciau posta zemiau esanti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 28 sausio 2011 - 10:09
QUOTE(ausrap @ 2011 01 28, 10:01)
Šiandien eisiu į turgų pasižvalgysiu kuo prekiauja. Užeisiu dar į Sėkluvą ir Žalią stotelę/ ax.gif


tik būk gerutė, sugrįžus labai garsiai čia nesigirk.. tai jau bijau ir užeit į forumą - kas puslapį nauji pavadinimai, ir visko reik doh.gif Dar davė Dievas proto iš užusienio nieko neužsinorėt..
Atsakyti
O mano silpnybė - "juodi" pomidorai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 28, 11:07)
tik būk gerutė, sugrįžus labai garsiai čia nesigirk.. tai jau bijau ir užeit į forumą - kas puslapį nauji pavadinimai, ir visko reik  doh.gif  Dar davė Dievas proto iš užusienio nieko neužsinorėt..

drinks_cheers.gif aš taip pat nežinioj blush2.gif bijau ir nuvažiuot, nes reik keliu rūšių nusipirkti doh.gif Gali nepavykt doh.gif vietoj keliu keliasdešimt doh.gif reik gal mažai pinigų įsidėt,nes ten tik grynais mokėt galima:hm o jei bus kokių įspudingų ar jūsų rekomenduotų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Militux: 28 sausio 2011 - 10:14