Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2010 12 23, 14:30)
na tik tiek buvo uzrasyta ... o kremas ne is pigiuju  smile.gif  aciu kad nuraminot kad geras kremukas  smile.gif

Aš nesakiau, kad gera priemonė, tik tie paminėti ingredientai geri... Visai gali būti, kad ir ko nors nelabai gero ten prikrauta, reiktų pilnos sudėties.
Atsakyti
Labas vakaras,

jau labai ilgai turiu problematišką odą, esu LABAI daug išbandžiusi visokių priemonių, niekas nepadėjo , kol trūko kantrybė ir nuėjau pas savo šeimos daktarę prašyti siuntimo pas dermatologę. Šeimos daktarė parekomendavo naudoti Duac'ą , skrandį žiūrėti, nes pagal ją dažnai veido berimai būną dėl skrandžio problemų.
Po kelių dienų nuėjau pas dermatologę , ji man taip pat patarė naudoti Duac'ą , ir išrašė tokį labai smirdantį skystį kuris yra gaminamas vaistinėje. Tą skystį naudoju ryte , o duac'ą vakare , ir mano veido oda po truputi taisosi thumbup.gif tikrai mažėja spuogelių, o tas duac'as balina po spuogų likusius randelius. Nežinau ar kam čia įdomu skaityti, bet tiesiog pasigyrsiu, kad po ilgų savo kančių gal pagaliau turėsiu bent jau minimaliai problematišką odą.
Ir kaip skaičiau kažkur , kad spuogai nėra liga , tai yra tik būsena. Labiau mylėkit save , nesinervuokit ir tikiu jog viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
Kol naudosit Duac tol veido bukle bus geresne, kai nutrauksit vartojima spuogai is naujo kaip kilo taip kils. Visa laika juk nenaudosit to Duac, todel jis problemos nepasalina tik labai minimaliam laikui pristabdo ax.gif
Atsakyti
na man tai DUAC tikrai nebalina demeliu, net nepanasu. Nesuprantu ko taip ilgai jos neuzgija, gal kokiu vitaminu truksta g.gif
Atsakyti
Sveikos
reikia pagalbos , gal galesit padet man ax.gif
pradejau naudot DUAC, pirma vakara viskas ok , po antro vakaro panaudojus pradejo labai oda tempt, degint, raudona dabar yra, tose vietose kur tepiau , pradejo oda sauset , luptis. salutinio poveikio sulaukiau su kaupu doh.gif kaip padet odai greiciau atsistatyt ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuika.: 26 gruodžio 2010 - 15:44
QUOTE(ommm @ 2010 12 26, 15:11)
na man tai DUAC tikrai nebalina demeliu, net nepanasu. Nesuprantu ko taip ilgai jos neuzgija, gal kokiu vitaminu truksta  g.gif


O kiek jūs laiko jį naudojat? g.gif Nes man dermatologė liepė nuo jo saugoti drabužius bei ranksluoščius ,nes tipo jis mėgsta net ir juos pabalinti. g.gif
Atsakyti
Nepatiko ir man Duac, toks pat šalutinis poveikis buvo kaip viršuje surašė kažkuri mergina. Nuo jo kaip tik man visi spuogai ir dėmės išryškėdavo. Dabar turiu dar šiek tiek neišnaudoto Duac, tai užtepu jo ant kokio spuogo, kad jį nudžiovintų, tai nors nudžiovina gerai. Arba ant pečių patepu...o pamenu sumokėjau apie 50 lt doh.gif

Mano didžiausia problema, dėl kuriuos spuogai atsiranda, tai jų spaudymas. Nors ir taip jau nedaug spaudau, bet būna, kad tikrai negražiai atrodo, išspaudžiu ir toje vietoje atsiranda dar 5 doh.gif ir dezinfekuoju ir švariai viskas atrodo.
Atsakyti
Prisiminiau. Pusseserė padovanojo Garnier giliai valantį prausiklį, nes jai netiko. Ir nežinau dabar ar pradėti naudoti. Bijau prasidėti su visais šitais šūdais, nes kiek naudojau anksčiau niekas man netiko. Bet gal blogiau nebūtų? Bijau, kad oda ir spuogai paraudonuos nuo tų granulių ar kas ten tokie.....

Ką patartumėt?
Atsakyti
QUOTE(StOp! @ 2010 12 26, 19:54)
O kiek jūs laiko jį naudojat?  g.gif Nes man dermatologė liepė nuo jo saugoti drabužius bei ranksluoščius ,nes tipo jis mėgsta net ir juos pabalinti.  g.gif


3 menesius kazkur. man tai jis nepatiko - uzdeda ant veido tokia plevele , po to ji lupasi, arba tiesiog blizga. Ir spuogu nepamazejo man nuo jo
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 12 27, 19:32)
Prisiminiau. Pusseserė padovanojo Garnier giliai valantį prausiklį, nes jai netiko. Ir nežinau dabar ar pradėti naudoti. Bijau prasidėti su visais šitais šūdais, nes kiek naudojau anksčiau niekas man netiko. Bet gal blogiau nebūtų? Bijau, kad oda ir spuogai paraudonuos nuo tų granulių ar kas ten tokie.....

Ką patartumėt?

As tai patarciau geriau naudoti rimtesnes priemones, o tuo labiau, kad granules spuoguota oda gali suerzinti. Na, bet gal pabandyti ir galima..
O kaip tau apskritai sekasi? Kokia situacija su veidu? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgleG: 27 gruodžio 2010 - 18:55
QUOTE(EgleG @ 2010 12 27, 19:54)
As tai patarciau geriau naudoti rimtesnes priemones, o tuo labiau, kad granules spuoguota oda gali suerzinti. Na, bet gal pabandyti ir galima..
O kaip tau apskritai sekasi? Kokia situacija su veidu?  4u.gif


Situacija tikrai geresnė negu pavasarį kada rodžiau savo nuotraukas. Oda atrodo gan normaliai, bet aišku, spuogų dar yra ir jų atsiranda. Tikiuosi, kad einant laikui jie iš viso išnyks smile.gif ačiū, kad pasidomėjai
Atsakyti