Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos * 46 namučiai

QUOTE(Masako @ 2010 12 29, 10:37)
Dabar skaitau indu rasytojo I. Dzosio Pauksti be guztos. Idomi, sukrecianti knyga apie vieno gerasirdzio vyruko benamio gyvenima. Klajodamas Kalkutoje sutinka ivairiu zmoniu, laikas nuo laiko suranda kokia pastoge, darbeli, bet vel, dazniausiai per savo gera sirdi ir nemokejima elgtis su pinigais, atsiduria gatvej...
Vakar skaiciau, kaip jis isidarbino viesnamy. Kaip jis rupinosi viena tu parsidavinejanciu nusibadavusiu merginu bei jos vaiku. Skaudu buvo skaityti, kaip motina pusantru metuku alkana dukryte nakti prigirdydavo opiumu, kad ta miegotu neprabusdama... unsure.gif


Sveikos naujos grazioj temoj 4u.gif Aistuliaa, aciu 4u.gif

Masako, as zinau ta knyga 'Paukstis be guztos', tikrai gera thumbup.gif , tik negreitai skaitesi kiek pamenu. Tikrai tas europietis labai vargo ten, kiek jis stengesi, kad ligoninej nors truputi ilgaiu palaikytu, apsimetinejo smile.gif . Siaip tai stebina, kad sutinko tai labai gerasirdziu zmoniu, tai tokiu abejingu, kad gali mirti is bado jiems po koju ir tik paspirs unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Papugele: 29 gruodžio 2010 - 13:54

Šiandien totalaus ir neriboto džiaugsmo diena, tuoj išsinersiu iš savo odos user posted image user posted image user posted image

Pirma džiaugsmo priežastis:

Aš turėsiu knygą "Mano pusseserė Reičel" dėka mūsų nuostabiosios saulytės adžani 4u.gif Jėėėėėėėėėėėėėėė user posted image

Antra džiaugsmo priežastis:

Ką tik prie mano durų išdygo labai dailus siuntų tarnybos vaikinukas wub.gif biggrin.gif su knygomis rankose, užsakytomis jau senai senai iš Versus Aureus user posted image Va ką jis man atnešė:

Nathalie Abi-Ezzi "Mergaitė iš dulkių"
Antje Babendererde "Nematoma mėnulio pusė"
Barbara Ewing "Mesmeristė, arba ponia Preston iš Blumsberio"


Jėėėėėėėėėėėėė user posted image Sprogsiu iš to džiaugsmo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 29 gruodžio 2010 - 15:10
SS, sveikinu su naujom knygom thumbup.gif Pagaliau VA atsiuntė savo knygas, tikrai ilgai keliavo. Ryt jau galėsim apsikeisti dovanom 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 29 gruodžio 2010 - 15:12

QUOTE(Dorifore @ 2010 12 29, 15:12)
SS, sveikinu su naujom knygom  thumbup.gif  Pagaliau VA atsiuntė savo knygas, tikrai ilgai keliavo. Ryt jau galėsim apsikeisti dovanom  4u.gif
Ačiū mirksiukas.gif O keliavo ilgai todėl, kad jie turėjo mano tą seną sugedusį telefono numerį, nors Versus Aureus puslapyje aš jį pakeičiau, nurodžiau naują, bet jaučiu kaip jiems įdavė tą seną taip daugiau niekas ir nesivargino patikrinti kame reikalas rolleyes.gif Nu, ne esmė, svarbu knygos jau pas mane user posted image O tu rytoj tikrai grįžti? Niekas nepasikeitė?
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 12 29, 15:08)

Antje Babendererde "Nematoma mėnulio pusė"



šitą turiu skaičiau,turiu ir myliu biggrin.gif Ir pirkau už 5 litus biggrin.gif
Nors kita šios autorės knyga man labiau patinka ("Laumžirgių vasara" ) Pastaroji tai viena iš mylimiausių wub.gif
Atsakyti

QUOTE(Tibė @ 2010 12 29, 15:20)
Nors kita šios autorės knyga man labiau patinka ("Laumžirgių vasara" ) Pastaroji tai viena iš mylimiausių  wub.gif
Jeigu patiks "Kita mėnulio pusė", pasiieškosiu ir knygos "Laumžirgių vasara" bigsmile.gif nes vien jau pavadinimas man be galo gražus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 29 gruodžio 2010 - 15:24
Sveikos,

Prisijungiu temoje su Irvingo "Vidutinio svorio santuoka". Na ką aš žinau, kadangi skaitau visas Irvingo knygas, gal jau esu pripratusi prie jo stiliaus, na bet man patinka. Tuoj jungsiu kompą ir eisiu toliau skaityti...

QUOTE(Skaitanti @ 2010 12 28, 18:12)
Perskaičiau Михаил Булгаков "Собачье серце".
Visai nekalėdinė knyga.


Atsiimu savo mintį, kad nekalėdinė knyga. Vakar rašiau bloge įrašą ir padariau atradimą, kad juk visi įvykiai vyksta prieš Kalėdas ir prieš Naujus, t.y. žiemą. Kadangi čia Bulgakovas, tai laikas tas pasirinktas ne šiaip sau. Pasiskaitinėjau daugiau, tikrai...
Dar ir kokia kalėdinė knyga.... doh.gif

QUOTE(caralaite @ 2010 12 28, 20:25)
Per Kalėdas baigiau skaityti Sigito Parulskio "Trys sekundės dangaus".
Išvadą padariau liūdną - neužtenka valdyti žodį ir sakinį taip, kaip tai daro Sigitas Parulskis (puikiai!), reikia dar ir turėti ką pasakyti. O gal aš nemokėjau klausyti?..


Parulskio neskaičiau nei vienos knygos.
Bet va kas mane stabdo nuo šiuolaikinės lietuvių literatūros, labai aiškiai parašyta antrame sakinyje... Ir žiūriu, vis daugiau ir daugiau tokių atsiliepimų, ir ne tik apie Parulskį, bet ir apie kitus šiuolaikinius lietuvių rašytojus.. Dėl ko?

Nes aš kuo toliau, tuo labiau prarandu norą skaityti lietuvių literatūros moderną.

QUOTE(Dorifore @ 2010 12 28, 21:40)
Kokios bus Jūsų pirmosios skaitomos knygos kitąmet?


Aš tai žinau.
Perskaitysiu dabar Irvingą, labai plona ta jo knygą, ir pradėsiu Zurbos "Krisius", na jeigu blogiausiu atveju nebus jam tinkamos nuotaikos, tai Eugenides "Midlseksą".


QUOTE(laTulipe @ 2010 12 29, 13:44)
laba
Dostojevskis ,,Nusikaltimas ir bausmė''
nujaučiu, kad pirmoji bus ,,Įsileisk mane'' (nes kažkas ją užsirezervavo, tai reik greit skaityt, kol mėnuo nesibaigė), nes iki naujų tikiuosi nors Dostojevskį pribaigt
ką tik pažiūrėjau ir supratau vieną dalyką : viskas priklauso kaip įvedi. Jei vedi pavadinimą, tai gal nenaudoji ė,ę,į ir pan.? Nes daugelis pavadinimų įvesti būtent lietuviškais rašmenimis.


laTulipe, skaityk Dostojevskį įdėmiai, buvau pokalbyje, kaip tik diskutavome apie tą knygą, turėjau labai mažai ką apie ją pasakyti, nes skaičiau prieš kokį 15 metų... Man ir sekasi su pokalbiais, vieni apie FB klausinėja, kiti apie Dostojevskį doh.gif .

O dėl blogo tai aš tokią mintį turiu - reikia įrašus rašyti tik lietuvių kalba, tada su paieška nebus problemų. Taigi, rašykit kaip norit, bet kaip rašot atsiliepimą apie knygą, būkit malonios, rašykit lietuviškai. Tada tas, kas kels į blogą, įkels atsiliepimą su lietuviškos raidėms (kam įdomu koreguoti dar papildomai, papildomas darbas juk), ir paskui nebus jokių papildomų problemų.
Bent jau man taip atrodo, kad čia problema. Išbandžiau savo bloge, viską rašau su lietuviškoms raidėms, paieška veikia normaliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaitanti: 29 gruodžio 2010 - 15:34
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 12 29, 15:23)
Jeigu patiks "Kita mėnulio pusė", pasiieškosiu ir knygos "Laumžirgių vasara" bigsmile.gif nes vien jau pavadinimas man be galo gražus wub.gif


dabar ji univero knygyne 6 litus kainavo biggrin.gif
Atsakyti
SS, ar tu jau perskaieti "Dykumų gėlė"? g.gif Nes žiūriu atsiliepimas tavo įdėtas, bet nepamenu, kad neseniai būtum ją skaičius.
Skaitanti, kokiam čia pokalby dalyvauji, kad reikia diskutuoti apie knygas. Įdomu kaip bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 29 gruodžio 2010 - 15:47
Sveikinuosi naujoje temoje su "Tukstantis sauliu skaisciu" ir vakar is bibliotekos parsinesta "Prancuziska siuita" istorinis romanas. Kazkaip uzkabino, nors buvau planavusi "Kabulo knygininka" pasiimti, bet nebespejau doh.gif . Savo mazyliui paimiau "Sruzdeliuka Ferda" tai vakar jau kikenome lotuliukas.gif

QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 12 29, 16:08)

Nathalie Abi-Ezzi "Mergaitė iš dulkių"
Antje Babendererde "Nematoma mėnulio pusė"
Barbara Ewing "Mesmeristė, arba ponia Preston iš Blumsberio"


Jėėėėėėėėėėėėė user posted image Sprogsiu iš to džiaugsmo lotuliukas.gif

o kaip faina thumbup.gif , geros knygos smile.gif

Beje ir as siandien buvau uzsukusi i knygyna, bet zaltvykstes radau tik kelias knygas, o "Pussesere Reicel" nebebuvo unsure.gif . knygu topa ir as parasysiu tik po nauju, nes jauciu, kad niekur nebespeju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaitanti @ 2010 12 29, 16:31)
Bet va kas mane stabdo nuo šiuolaikinės lietuvių literatūros, labai aiškiai parašyta antrame sakinyje... Ir žiūriu, vis daugiau ir daugiau tokių atsiliepimų, ir ne tik apie Parulskį, bet ir apie kitus šiuolaikinius lietuvių rašytojus.. Dėl ko?

O man kaip tik užėjo noras patikrinti ar lietuviai pradėjo rašyt geriau biggrin.gif. Nagi ir pradėjo kai kurie - Sabaliauskaitė pvz.. Šiandien knygyne ilgai trepsėjau su Kanovičiaus knyga rankoj, bet paskui padėjau atgal - reikia padaryt pirkimų pertrauką ir perskaityt jau surikiuotas namų lentynose smile.gif.

Dabar pasiėmiau skaityt Romain Gary "Aušros pažadas", mano vienos draugės mylimiausia knyga smile.gif. Pradžia kol kas labai patinka, tikiuosi toliau irgi smagu bus su šia knyga laiką leisti.
Atsakyti

QUOTE(Dorifore @ 2010 12 29, 15:45)
SS, ar tu jau perskaieti "Dykumų gėlė"?  g.gif Nes žiūriu atsiliepimas tavo įdėtas, bet nepamenu, kad neseniai būtum ją skaičius.
Knygą perskaičiau balandžio mėnesį, o atsiliepimą įdėjau šiandien (kadangi varčiau savo atsiliepimų sąsiuvinuką), nes tada dar nebuvo blog'o, o ir atsiliepimas tas mano toks trumputis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 29 gruodžio 2010 - 16:10