Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko trunka namo irengimas?

Mes rekonstravome senuka medinuka. Pradejome 2007.01. Patys labai daug dirbome, nes i namo rekonstrukcija iejo: namo pakelimas, naujas stogas, langai, visos komunikacijos ir t.t. Vienu zodziu, kad maziau popieriu reiktu dareme ne statyba o rekonstrukcija. Gyventi iejome 2007-10. Aisku, nuo tokio greicio nukentejo ir musu pinigine doh.gif
Atsakyti
na greitai jus cia,mes pradejom statybas siemet,pavasari,bet dar tik sklepus padarem,mes irgi savom jegom statom ax.gif
Atsakyti
Savo namuka mes lipdeme greitei tik del vienos priezsties. Pardavem buta ir beveik is tu paciu pinigu pasistatem namuka (laikai geri buvo buta pardavem brangiai, bet statybininkai daug lupo). Buto pirkejas leido pagyventi kazkuri laika, tai mes ir turejome greitai suktis, nes iseiti nebuvo kur. Nu ir aisku musu namas vieno auksto apie 100 kv.m. ne taip kaip kitu rumai biggrin.gif
Atsakyti
Jau ketvirti metai kaip darbuojamės biggrin.gif Bet be paskolų, todėl džiaugiuosi, kad ir iš lėto viskas. Namukas 320 kv.m Beliko įrengti vidų ir lauke geoterminio šildymo šlangas įkasti. Po poros metų jau bus galima pilnai gyventi, jei viskas pagal dabartinius planus...
Atsakyti
Galiu parekomenduoti firmą, kuri padarys preliminarų biudžetą ir kalendorinį grafiką, per kiek laiko galima pastatyti namą, kokiems darbams skiriant kiek laiko. Taip pat, pagal pageidavimus valdys statybų procesą. NuosavasNamas.lt Kontaktai: asta@NuosavasNamas.lt smile.gif
Atsakyti
va mes irgi statom savo jegom ir be paskolos(kazkaip man ramiau,kad nepriklausom jokiam bankui) 4u.gif ax.gif nors niekas neatims
Atsakyti
mes irgi su bankais nedraugaujam, jau praejo du metai nuo statybu pradzios. visus darbininkus samdom - patys visiskai nieko... dar kokie 200 000 ir galesim keltis smile.gif o kiek laiko truksim kol uzdirbsim cia jau neaisku... doh.gif
Atsakyti
Mes 4,5m statom,rengiame,jau prie pabaigos,bet niekam neskolingi-tai ir dziaugiames.
Atsakyti
gyvenimo aplinkybes priverte greitai suktis, tai nama isgimdem, kaip as sakau, per devynis menesius biggrin.gif fasado apdaila baiginejom jau isikele gyvent. Kuri laika gyvenom ant pripuciamu ciuziniu biggrin.gif romantika lotuliukas.gif
Atsakyti
nu kaip as pavydziu,kurie jau isikure(aisku is gerosios puses,baltai 4u.gif ),na kazin kada mes girsimes su ikurtuvemis ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(salkda @ 2009 10 06, 22:46)
Gal kas zinot nebrangu interjero dizaineri nuo kauno ar Marijampoles?


Esu interjero dizainere is Marijampoles turiu patirties ir mielai padesiu
mano tel:8 67 524382
Atsakyti
QUOTE(Daivosiukas @ 2009 11 19, 20:56)
Esu interjero dizainere is Marijampoles turiu patirties ir mielai padesiu
mano tel:8 67 524382

kokios kainos pas jus?prasom i az
Atsakyti