QUOTE(mergina05 @ 2011 01 16, 01:03)
na ką po ilgų ieškojimų, kalbėjimų, skambinėjimų ir milijono klausimų visiems kas įmanoma, labiausiai tinkamas atrodo
daikin altherma ht sriubliukas, kuris vandenį gali užšildyti iki 80 laipsnių...jis yra dviejų kompresorių ir
jo cop nepriklauso nuo lauko temperatūros ir jis neturi elektros teno

ką manot kolektyvas?
Karno ciklo kol kas dar niekas nepaneigė. Ir kol nepaneigs - šaldytuvo COP'as bus priklausomas nuo temperatūrų skirtumo. O kadangi vidnis blokas turi jums į šildymo sistemą grąžinti daugiau-mažiau pastovią temperatūrą, tai krentant lauko temperatūrai, siurblio COP'as mažės.
Beja, šios informacijos niekas netgi neslepia, teisiog nesistengia paryškinti.
Jei pažiūrėtymėte
čia - 11 kW modelio COP'as yra 4,22. Tuo tarpu paspaudus puslapio apačioje esantį link'ą į brožiūrą,
čia, to paties 11 kW COP'as jau tik 3,08.
Aišku, viską galima nurašyti "modulių skaičiukams", bet realybė tokia, kad lietuviai pateikia skaičius prie 35 laipsnių atiduodamo vandens temperatūros, o angliškoje brožiūroje - 65 laipsniai atidudoamo vandens temperatūra.
Pajudinkite bet kurią temperatūrą, pvz. lauko oro nuo duotose pavyzdžiuose nurodytos +7 iki -20 ir COP'as prie grąžinamo +35 "nuvažiuos" ten kur jam irpriklauso būti - tarp 2 ir 1.
QUOTE(mergina05 @ 2011 01 16, 13:42)
vat žinok nenoriu už 6000 garaže gaminto

bus šuduva ir net nebus aišku kame šaknų ieškot kai elektrą varys belekaip...yra toks eurovent sertifikavimo centras kuris išduoda sertifikatus normaliems, išbaigtiems produktams, už kurios atsakomybę neša gamintojas tai pasirodo, kad vienintelis daikinas parduoda normalų išbaigtą produktą, visų kitų gamintojų tai neturi to už tai negauna sertifikato, tai neturi dar kažko, ovz mitsubishi zabadan tas, reklama ohohoho, o pasirodo nesertifikuoja to irenginio, nes tik išorinis įrenginys orgas gamintojo, vidinę dalį pardavėjai gali prikomplektuot ir "made in usa gaminta pas rusą" kas lietuvoje mano manymu kaip tik ir nutiktų...sanyo su co2 taipogi nesertifikuotas, dėl per aukštų slėgių, yra galimybė sprogimui, gamintojas tos problemos neišsprendžia, samsungas išvis nesusipratimas kažkoks tiek šs tiek kondiškės

kaina su daikino bloileriu ir elektriniu tenu 30t, boileri galima rinktis kita bet koki, ns vienjo kaina 5t, beje
i kaina idetas bevielis termostatas, kuri reikia tiesiog nunesti i kambari kuriame reikia daugiau silumos nei visur kitur, suspaudyti mygtukus ir visa automatika persireguliuoja taip, kad i ta kambari butu tiekiama daugiau ar maziau silumos.
Čia mes kalbame apie "pečių" - sertifikuotą, automatizuotą, baisiai brangų, bet vis tiek tik pečių. Pačius pagamina šilumą. Šilumos paskirstymui yra naudojamos kitos sistemos - vamzdžia grindyse, radiatoriai, ortakiai. Negali pačius "pareguliuoti" šilumos tiekimo į kažkurią patalpą.
Nesakau, kad nurodytas ŠS blogas. Tiesiog kaina yra didelė. Antra pakopa (papildomas kompresorius su aukštatemperatūriniu freonu R134A) yra orientuota į aukštatemperatūrinius šilumos šaltinius (radiatorius). Pasvarstykit, ar ne verčiau statant namą pasirinkti žemetemperatūrinį šilumos paskirstymą (šildomas grindis) ir paieškoti per pusę pigesnio ŠS.