Įkraunama...
Įkraunama...

Gastritas

smile.gif Šypsenėlė (:+2014 01 26, 09:33-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2014 01 26, 09:33)
Sakykit, o butent kokios firmos Gastrokar arbata geriat? Nes kiek pasidomejau ju yra labai ivairiu firmu tuo paciu pavadinimu.ACIU 4u.gif

Dr. Karvelio Gastrokar arbata. Va šita http://www.daktarask...1/126/gastrokar Tik būtinai reikia gerti šiltą, pusvalandį prieš valgį.
Papildyta:
Dar yra toks receptas, apsaugoti skrandžio gleivinę nuo rūgšties. 1 valg. šaukštas bulvių krakmolo į stiklinę šilto vandens. Išgerti pusvalandį priš valgį. Gydyti - negydo, bet saugo gleivinę. (tik man kietino vidurius nuo tokio kokteilio ) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2014 01 31, 16:42)
Dr. Karvelio Gastrokar arbata. Va šita http://www.daktarask...1/126/gastrokar  Tik būtinai reikia gerti šiltą, pusvalandį prieš valgį.
Papildyta:
Dar yra toks receptas, apsaugoti skrandžio gleivinę nuo rūgšties. 1 valg. šaukštas bulvių krakmolo į stiklinę šilto vandens. Išgerti pusvalandį priš valgį. Gydyti - negydo, bet saugo gleivinę. (tik man kietino vidurius nuo tokio kokteilio )  smile.gif

Aciu! Man laaabai padejo linu semenu aliejus.Ryte ir vakare po sauksta,zinoma nevalgius.Ir skausmai dingo ir rukstys zenkliai sumazejo,ir viduriai pagal laikrodi ax.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2014 02 01, 09:49-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2014 02 01, 09:49)
Aciu! Man laaabai padejo linu semenu aliejus.Ryte ir vakare po sauksta,zinoma nevalgius.Ir skausmai dingo ir rukstys zenkliai sumazejo,ir viduriai pagal laikrodi ax.gif

Taip, linų sėmenų aliejus daro stebuklus smile.gif Aš rytais užpilu juo grūdų košes (grikių, kynvos, sorų).
Atsakyti
Sveikos merginos,
Turiu problema, mano vyras turi problemu su skrandziu, bet vis nenuveju jo pas gydytojus pasitikrinti kas jam istikruju yra, vis kartoja kad jis geriau zino kas jam schmoll.gif ir tik nesenai jam prasidejo tokie sunkesni spazmai: viduriuoja gan daznai ( nesisako bet daznai girdziu), uzeina skauda skrandi, o dbr karst nuo kart net ir vemia kai pasidaro bloga pradejus kanors valgyt, bet tik koki netikusi maista fear.gif ar gali buti kad tai bus gastritas ar kazkas rimciau?
bandysiu linu semenu gauti cia uk ir dar kaip gydyti namu salygom kol grisim i LT pas daktarus pasitikrint kol dar kokio vezio neisivare blink.gif
Labai bijau del jo, pas daktaru neina, o keisti mitybos nenori, kai dirba negaliu suziureti ka valgo, tai prisikemsa visokio slamsto ir energeniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(carolea.k @ 2014 03 20, 01:51)
Sveikos merginos,
Turiu problema, mano vyras turi problemu su skrandziu, bet vis nenuveju jo pas gydytojus pasitikrinti kas jam istikruju yra, vis kartoja kad jis geriau zino kas jam  schmoll.gif  ir tik nesenai jam prasidejo tokie sunkesni spazmai: viduriuoja gan daznai ( nesisako bet daznai girdziu), uzeina skauda skrandi, o dbr karst nuo kart net ir vemia kai pasidaro bloga pradejus kanors valgyt, bet tik koki netikusi maista fear.gif ar gali buti kad tai bus gastritas ar kazkas rimciau?
bandysiu linu semenu gauti cia uk ir dar kaip gydyti namu salygom kol grisim i LT pas daktarus pasitikrint kol dar kokio vezio neisivare blink.gif
Labai bijau del jo, pas daktaru neina, o keisti mitybos nenori, kai dirba negaliu suziureti ka valgo, tai prisikemsa visokio slamsto ir energeniu  doh.gif

Sveika, nebutinai cia skrandis, gali buti ir kasa. Mano pazystastama visai nesenai skundesi, kad uzeina skrandzio skausmai, paskui pradejo viduriuoti, daznai vemdavo kai pavalgydavo, kol viena diena uzejo nepakenciamas skausmas, iskviete greitaja, isveze i ligonine, padare visus tyrimus ir paaiskejo, kad pankreatitas, jau buvo visa pageltusi net. O vyras neturi akmenu tulzyje?
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2014 03 20, 07:20)
Sveika, nebutinai cia skrandis, gali buti ir kasa. Mano pazystastama visai nesenai skundesi, kad uzeina skrandzio skausmai, paskui pradejo viduriuoti, daznai vemdavo kai pavalgydavo, kol viena diena uzejo nepakenciamas skausmas, iskviete greitaja, isveze i ligonine, padare visus tyrimus ir paaiskejo, kad pankreatitas, jau buvo visa pageltusi net. O vyras neturi akmenu tulzyje?


Tai kad net nezinau, jis niekada nesityre del sito g.gif jam dar tik 26, tai kazkaip nesitiki kad tokiam amziui gali buti akmenys tuzyje g.gif gal zinai nuo to kokiu profilaktiniu budu, kad isvengti didesniu problemu? bent jau kol grisim i lietuva pasitikrinti ar tikrai akmenys?
Atsakyti
Pagaliau radau tema, ieskosiu ir patarimu smile.gif

Buvo ir man uzeje skrandzio pilnumas, blogumas, geriau mezyma vos ne kasdien, kol nuejau tyrimam. Eme ir biopsijas, rado letini atrofini gastrita unsure.gif daktarai stebejosi kad tokiuose metuose liga (26), nors ir nervu lygtai nebuvo, galvojau siaip sezoniskai paastrejo...
Kaip seimos gyd pasake valgyk ka gali, zodziu nieko konkretesnio, vaistu gydymui nera ir tiek. Po pusmecio vel kartot tyrima... Nervas tik ima kad negaliu ka noriu valgyt verysad.gif
Atsakyti
Nezinau, ar I tinkama tema rasau, bet gal kam nors panasiai buvo ir galesite pasidalint patirtim.

Jau antra savaite kazkokie keisti dalykai vyksta su skrandziu. Niekada jokiu problemu su juo nera buve, nesuprantu, kas vyksta... Jausmas toks kaip uzstrigusio kasnio skrandyje ir viduriu putimas, labai skausmingas. Viena diena buvo uzeje tokie spazmai, duobutej po sonkauliais, galvojau net greitaja kviestis.

Kas cia vyksta? Gal kam panasiai yra buve? Gyvenu uzsieny, kelioms dienoms planuoju I Lietuva, pas koki gyd reikia uzsirasyti? 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kazkada* @ 2015 01 07, 10:34)
Nezinau, ar I tinkama tema rasau, bet gal kam nors panasiai buvo ir galesite pasidalint patirtim.

Jau antra savaite kazkokie keisti dalykai vyksta su skrandziu. Niekada jokiu problemu su juo nera buve, nesuprantu, kas vyksta... Jausmas toks kaip uzstrigusio kasnio skrandyje ir viduriu putimas, labai skausmingas. Viena diena buvo uzeje tokie spazmai, duobutej po sonkauliais, galvojau net greitaja kviestis.

Kas cia vyksta? Gal kam panasiai yra buve? Gyvenu uzsieny, kelioms dienoms planuoju I Lietuva, pas koki gyd reikia uzsirasyti?  4u.gif  4u.gif  4u.gif Aciu  4u.gif

man tai cia panasiau i gerl. O rugstys nekyla? Reiktu endoskopija pasidaryti
Atsakyti
Sveiki, noreciau Jusu patarymo. Pries gera menesi, po gero baliaus pirmadienio ryte pradejo stipriai pykinti. Galvojau nestumas, pasidariau testa, neigiamas. Mane toliau pykina, net neisoja i sonus, plius dar pradejo riezti skrandi. Skaudejo visas pilvas. Pykino, skaudejo skrandis, kol nenuejau pas daktara. Daktare prirade vaistuku, ryte gerti kurie reguliuoja rugstinguma, sureguliavaua maista. Nieko kepto, jokios kavos, zodziu dieta. Po keliu dienu man tapo lengviau, po keliu savaiciu vsai palengvejo. Jau dabar ir vaistuku negeriu, tik ziuriu labai maista. Taciau karts nuo karto ryte papykina, nestipriai, bet... Kas tai gali buti ?
Pas daktarus papulsiu tik ppo menesio dar, del to labai reikia Jusu patarimo.
Atsakyti