Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau maldos...

QUOTE(CuteButPsycho @ 2011 01 04, 20:22)
Mamytės, šioje temukėje galit rašyti savo intenciją už kurią norite,kad pasimelstumėm.
Į maldą junkitės visi,kas tik galit!

Malda gydo.
Malda veikia.
Nebijokime prašyti. smile.gif



Noreciau ir labai prašau, jeigu tai įmanoma, kad kasnors pasimelstų jog mano gyvenime atsirastų meilė blush2.gif
Savo ruožtu aš galiu pasimelsti už kąnors kitą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ajurweda @ 2011 01 05, 15:02)
Ar jūs meldžiatės su prašymais, ar.....?
Dauguma kreipiasi į dievą, kai jiems ko nors reikia, nesiseka ir pan., bet ne todėl, kad tiesiog nori  "pabūti su Dievu".


Aš dažniausiai visada meldžiuosi su prašymu, bet maldos pradžioj pirmiausia, dėkoju už tai ką turiu, prašau atleidimo už netinkamus poelgius ir pan. Jei kas gero nutinka ir džiugauju mintyse (jei viena garsiai) sakau ačiū Tau Dieve ...
Be to prašymas ar padėka, argi nėra buvimas su Dievu?
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 01 05, 17:00)
Noreciau ir labai prašau, jeigu tai įmanoma, kad kasnors pasimelstų jog mano gyvenime atsirastų meilė  blush2.gif 
Savo ruožtu aš galiu pasimelsti už kąnors kitą  4u.gif
Papildyta:
Aš dažniausiai visada meldžiuosi su prašymu, bet maldos pradžioj pirmiausia, dėkoju už tai ką turiu, prašau atleidimo už netinkamus poelgius ir pan. Jei kas gero nutinka ir džiugauju mintyse (jei viena garsiai) sakau ačiū Tau Dieve ...
Be to prašymas ar padėka, argi nėra buvimas su Dievu?

Jeigu kreipiatės tik su prašymais, čia panašiai gaunasi kaip vaikas kreiptųsi į tėvus tik tada kai reikia pinigų pvz, kažin ar dievui tai patinka...kazin....
Meilė į jūsų gyvenimą ateis, kai pati mylėsite ir nelauksite už tai atsako.
Atsakyti
Keistokai skamba tas "buvimas su Dievu". Juk mes visi esame Jame 24 valandas per parą...
Atsakyti
QUOTE(Ajurweda @ 2011 01 05, 16:15)
Jeigu kreipiatės tik su prašymais, čia panašiai gaunasi kaip vaikas kreiptųsi į tėvus tik tada kai reikia pinigų pvz, kažin ar dievui tai patinka...kazin....
Meilė į jūsų gyvenimą ateis, kai pati mylėsite ir nelauksite už tai atsako.


Neidemiai skaitete mano pasisakyma tongue.gif 4u.gif
As prasiau maldos, o ne moralo. Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 05 sausio 2011 - 22:07
QUOTE(vaižgantė @ 2011 01 05, 18:45)
Keistokai skamba tas "buvimas su Dievu". Juk mes visi esame Jame 24 valandas per parą...


Greičiau Jis mumyse. O mes sugebam kartais užtrenkti duris, o ištikus nelaimėi vėl ieškoti rakto.
Atsakyti
Dievas myli mus besalygiškai. Jis džiaugiasi,kad iš vis į jį atsisukam ir kreipiamės.
Aš už jūsų intencijas ir prašymus melsiuos arba rožančiumi arba tiesiog brevijoriui prie maldavimų paminėčiau, arba savais žodžiais bažnytėlėj beklupint paprašyčiau. Tikrai surasčiau būdą ir neužmirščiau.
Ir taip,ne diskusijoms ir moralams skirta šita tema. 4u.gif

Mirabella, būtinai pasimelsiu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CuteButPsycho: 05 sausio 2011 - 22:54
QUOTE(CuteButPsycho @ 2011 01 05, 22:54)
Dievas myli mus besalygiškai. Jis džiaugiasi,kad iš vis į jį atsisukam ir kreipiamės.
Aš už jūsų intencijas ir prašymus melsiuos arba rožančiumi arba tiesiog brevijoriui prie maldavimų paminėčiau, arba savais žodžiais bažnytėlėj beklupint paprašyčiau. Tikrai surasčiau būdą ir neužmirščiau.
Ir taip,ne diskusijoms ir moralams skirta šita tema.  4u.gif

Mirabella, būtinai pasimelsiu!


user posted image

Nuoširdžiai ačiū. Ir aš savo ruožtu už jus pasimelsiu, bet ne todėl, kad Jūs melsitės už mane, o todėl, kad esat nuostabiai šiltas žmogus ir, kad daugiau tokių būtų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 05 sausio 2011 - 23:05
Man irgi gyvenime trūksta mylimo žmogaus šalia. Traukiu tą meilę visais įmanomais būdais, reiktų man ir į Dievą atsigrežt smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CuteButPsycho @ 2011 01 06, 00:54)
Dievas myli mus besalygiškai. Jis džiaugiasi,kad iš vis į jį atsisukam ir kreipiamės.
Aš už jūsų intencijas ir prašymus melsiuos arba rožančiumi arba tiesiog brevijoriui prie maldavimų paminėčiau, arba savais žodžiais bažnytėlėj beklupint paprašyčiau. Tikrai surasčiau būdą ir neužmirščiau.
Ir taip,ne diskusijoms ir moralams skirta šita tema.  4u.gif

Mirabella, būtinai pasimelsiu!

ir aš pasimelsiu,tegu Dievas laimina Jus (ir Tave Mirabella)...tegul eina grandininė malda...Pasimelsiu ,kad mano dukriukas kuo greičiau pasveiktų...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

Aš prašau, kad man suteiktų tai ko mano sielai labiausiai reikia, o tai geriausiai žino Dievas. Kartais mes savo troškimais, užgožiame viską ir pamirštame, kas ištikrųjų svarbu.
Atsakyti
QUOTE(Nox @ 2011 01 06, 00:19)
Sveikos 4u.gif ,

Aš prašau, kad man suteiktų tai ko mano sielai labiausiai reikia, o tai geriausiai žino Dievas. Kartais mes savo troškimais, užgožiame viską ir pamirštame, kas ištikrųjų svarbu.


Labai pritariu. Visada patikiu Dievui savo troškimus, jis žino, ko man labiau reikia. Pastaruoju metu prašau, kad suminkštintų mano širdį, kad galėčiau Jį prisileisti kuo arčiau savęs, visą kitą Jis žino geriau.
Papildyta:
QUOTE(ajivlis @ 2011 01 05, 23:43)
ir aš pasimelsiu,tegu Dievas laimina Jus (ir Tave Mirabella)...tegul eina grandininė malda...Pasimelsiu ,kad mano dukriukas kuo greičiau pasveiktų...


Ajivlis, paminėsiu tavo dukriuką savo maldose. Sveikit 4u.gif
Atsakyti
O as kazkaip..dabar jau bijau i tokias kolektyvines maldas jungtis.. blush2.gif Nes manau, jei kazko neturim tai reiskia mums to nereikia, ar nelaikas dar, viskam gi yra priezastis. O cia kelis ar keliasdesimt kartu stipriau prasoma. Vienintelis dalykas ko tikrai nedvejoju taip prasyti - meiles Dievui sustiprejimo,jo pagalbos atsikreipiant i Ji pati.. wub.gif
Esu dalyvavusi tokiuose vakaruose, kur susirinkdavo daug zmoniu ir melsdavosi vienu metu uz kazka. Tikiu, malda galinga, tik svarbu kad tinkamai nukreipta butu.. smile.gif
Na o apibendrinimui, ka norejau pasakyti tai stebekit savo prasymus, tegu troskimai eina is sirdies,nes tai tikrieji norai, o tie kurie perpinti godumu, baime,nerimu - telieka jie nuosaly. smile.gif
Atsakyti