Įkraunama...
Įkraunama...

Alkana ir alkana :(

Man irgi pirmais mėnesiais po gimdymo velniskai norėjosi valgyt, sukdavau ir sukdavau ratus apie šaldytuvą, bet po kelių mėnesių savaime praėjo ir oradejau normaliai valgyt.
Atsakyti
Pas mane irgi ta pati problema. Negaliu nueiti nuo saldytuvo. unsure.gif Is pradziu svoris krito, o dabar eme augti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė V. @ 2006 02 27, 11:12)
Aš gimdžiau gruodžio 20,buvau priaugusi 13kg.Nukrito kokie 7kg.O dabar nežinau nė ką daryti,nes visą laiką noriu valgyti.Dabar sveriu 56,prieš gimdymą 53,bet jei nesustosiu tai bus blogai.Tai antrasis mano vaikas.Po pirmo nėštumo svorį atgavau greitai.





Atradai problema 3 kg. Va kai deshimt uzsilaiko, tada reik rupintis.
Kai maitinau, valgiau kaip zveris, visai nesukudau maitindama. Ir visai nepergyvenu. Svoris po truputi krenta. Drastishkos priemones prie gero nepriveda.

O va kazkur skaiciau (nepamenu, nes labai labai daug skaiciau apie motinyste), kad jei pradesi kudintis maitindama kudiki, tai geriausias atvejis - pieno sumazejimas. O blogiausias - visi uzsistoveje toksinai ish mamos organizmo per pieneli - leliukui. Gal cia tik teorija, nezinau...
Papildyta:
Noreciau dietologes pasiteirauti. Del plauku. Niekada neslinko (gal po gimdymo kokia savaite, bet ir tai turbut nuo trynimosi i pagalve:), neturejau pleiskanu gyvenime niekad.
Praejo du metai po gimdymo - apsipleiskanojau (nesmarkiai, bet vistiek nesmagu), keiciau shampunus, balzamus. Ka daryt?
Atsakyti
Lipa tie kilogramai kaip parazitai, po gimdymo parėjus 2 savaitėm svėriau mažiau nei prieš, o dabar po biški užlipo, o sustot valgyt negaliu doh.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu, kuo susije galvos pleiskanojimas ir dietologija blink.gif Manau, reiketu kreiptis i dermatologo skyreli 4u.gif
Atsakyti