Įkraunama...
Įkraunama...

Sutrumpėjęs gimdos kaklelis

QUOTE(naktigone @ 2016 04 21, 10:30)
Prieš 3sav matavaus tik, 1,8 likę. Brandina iki 34sav. Eisiu kitą savaitę, užsirašiau jau.

O tu pas ką vaikštai, kad taip rimtai žiūri?
Man išvis, labai daug problemų su nėštumų, kitos stebisi kodėl manęs nesiunčia pas 3lygio ginekologus. Toks vaizdas, kad jiems kaip bus su manim, taip.... pirmas nėštumas, tai ant eksperimentų...


Mrs gydytojas JAV, mes nenueisim. smile.gif
Naktigone, kokiam tu mieste? Tavo gal amzius mazas ir lengvai pastojai, kad nerimtai ziuri? Atseit, jei nedabar, tai kt kart doh.gif Siaip jei yra kokiu riziku, gali siusti i perinatologijos skyrius ir pan., manau labai daug priklauso nuo gines.

Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2016 04 21, 02:30)
Prieš 3sav matavaus tik, 1,8 likę. Brandina iki 34sav. Eisiu kitą savaitę, užsirašiau jau.

O tu pas ką vaikštai, kad taip rimtai žiūri?
Man išvis, labai daug problemų su nėštumų, kitos stebisi kodėl manęs nesiunčia pas 3lygio ginekologus. Toks vaizdas, kad jiems kaip bus su manim, taip.... pirmas nėštumas, tai ant eksperimentų...


Na tai jau nedaug liko tau, aisku, geriau butu, kad dar panesiotum, bet jeigu ir gimtu maziukas, jau butu stiprus ir tikrai didele tikimybe, kad viskas jam/jai butu gerai.

O del gydytoju... sunku issirinkti gera. Kitam nestumui gal susirasi patikimesni. O ir pats nestumas gal visai kitoks bus - mano tikrai abu labai skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 04 21, 11:00)
Mrs gydytojas JAV, mes nenueisim. smile.gif
Naktigone, kokiam tu mieste? Tavo gal amzius mazas ir lengvai pastojai, kad nerimtai ziuri? Atseit, jei nedabar, tai kt kart doh.gif  Siaip jei yra kokiu riziku, gali siusti i perinatologijos skyrius ir pan., manau labai daug priklauso nuo gines.


30man, 2 metus nepastojau :/ man policistinės, ir pastojau po operacijos, kai cistą nuoperavo... a susiradau atsiliepimus apie tą ginę, tai oi, pusę gerų, pusę blogų. pradžioj ir man atodė faina, kaip žmogus, bet kai taip atsainiai viskas vyko, tai jau pakeičiau nuomonę. na, bet tikiu, kad tikrai bus viskas gerai : ))

QUOTE(Mrs. @ 2016 04 21, 13:06)
Na tai jau nedaug liko tau, aisku, geriau butu, kad dar panesiotum, bet jeigu ir gimtu maziukas, jau butu stiprus ir tikrai didele tikimybe, kad viskas jam/jai butu gerai.

O del gydytoju... sunku issirinkti gera. Kitam nestumui gal susirasi patikimesni. O ir pats nestumas gal visai kitoks bus - mano tikrai abu labai skiriasi.


taip, reiks jau iš anksto rinktis ginę, persiskaityt atsiliepimus, pasikalbėt prieš užsirašant. dabar ėjau tiesiog kuri greičiausiai galėjo priimt. daugiau taip nedarysiu smile.gif) o šiaip žadu išnešiot biggrin.gif viduje jau tikrai toks ramybės jausmas, kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2016 04 21, 22:17)
taip, reiks jau iš anksto rinktis ginę, persiskaityt atsiliepimus, pasikalbėt prieš užsirašant. dabar ėjau tiesiog kuri greičiausiai galėjo priimt. daugiau taip nedarysiu smile.gif) o šiaip žadu išnešiot biggrin.gif viduje jau tikrai toks ramybės jausmas, kad viskas bus gerai smile.gif


As kiek buciau sutaupius nervu, jei pas gera iskart buciau nuejus doh.gif jei viskas gerai ir standartiskai, tai bet kokia gera mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2016 04 22, 13:11)
As kiek buciau sutaupius nervu, jei pas gera iskart buciau nuejus doh.gif jei viskas gerai ir standartiskai, tai bet kokia gera mirksiukas.gif



va būtent, kai gerai, tai visos geros biggrin.gif o kai reik daugiau kažką, tai jau reikia atidžiai rinktis. bet kai nepažįsti, tai oi kaip sunku doh.gif biggrin.gif
Atsakyti

Šiandien man 33sav! Mažiukas pagal echo atitinka viena savaitėle daugiau, bet žinau pastojimo datą, tai nesuku galvos smile.gif ką norėjau pasakyti, kad progesteronas vartojamas iki 34savaitės, tai liko tik 7dienos! Ir atrodo būsiu nuėjusį tokį ilgą kelią! Kaip bus smagu nieko papildomai nedaryt : )))
Atsakyti
Naktigone, kaip smagu, jau visai nedaug liko!

As irgi buvau, pamatavo, sake, mazdaug tas pat. Tuo ir dziaugiuosi. Sake, kad lovos rezimo neskiria, jeigu nesumazeja iki maziau nei 1 cm. Jei tarp 1cm ir 2 cm, ziures ka daryt papildomai. Na o kadangi pas mane siek tiek daugiau, tai viska paliks, kaip yra. Man progesterona parase iki 37 savaiciu.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2016 04 27, 12:38)
Naktigone, kaip smagu, jau visai nedaug liko!

As irgi buvau, pamatavo, sake, mazdaug tas pat. Tuo ir dziaugiuosi. Sake, kad lovos rezimo neskiria, jeigu nesumazeja iki maziau nei 1 cm. Jei tarp 1cm ir 2 cm, ziures ka daryt papildomai. Na  o kadangi pas mane siek tiek daugiau, tai viska paliks, kaip yra. Man progesterona parase iki 37 savaiciu.


Buvau šiandien pas ginę, tai sakė jau dabar pradėt mažint. Kas antrą djeną ir per 3kartus užbaigt iki 34sav. Kaklelis toks pats. Geros žinios : )
Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2016 04 27, 23:06)
Buvau šiandien pas ginę, tai sakė jau dabar pradėt mažint. Kas antrą djeną ir per 3kartus užbaigt iki 34sav. Kaklelis toks pats. Geros žinios : )


Kaip gerai kad jau tiek savaiciu! thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Mrs. @ 2016 04 27, 12:38)
Naktigone, kaip smagu, jau visai nedaug liko!

As irgi buvau, pamatavo, sake, mazdaug tas pat. Tuo ir dziaugiuosi. Sake, kad lovos rezimo neskiria, jeigu nesumazeja iki maziau nei 1 cm. Jei tarp 1cm ir 2 cm, ziures ka daryt papildomai. Na  o kadangi pas mane siek tiek daugiau, tai viska paliks, kaip yra. Man progesterona parase iki 37 savaiciu.


Irgi geros naujienos, smagu girdeti thumbup.gif

As kai paskutini kart buvau irgi neisgasdino, tai tikiuosi geriausio! nestuke.gif
Man prg sake iki 30sav tikrai, paskui ziuresim. Jauciu kad gausiu iki 34 minimum.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarosziedai: 28 balandžio 2016 - 13:01
Sveikos!

Man tik 24 savaitės ir 2 dienos, o kaklelis sutrumpėjęs iki 2,6 cm. Būtų gal ne taip baisu, bet jau 2 kartus gimdžiau anksčiau laiko t.y. 35 ir 32 savaitę. Labai bijau, iš pradžių tikiuosi kaip nors, nors 28 sav sulaukti. Kol kas guliu ligoninėje, bet nuo to nei kiel ne ramiau, bes čia nieko nevyksta...
Atsakyti
QUOTE(Treciadiene @ 2016 06 02, 20:20)
Sveikos!

Man tik 24 savaitės ir 2 dienos, o kaklelis sutrumpėjęs iki 2,6 cm. Būtų gal ne taip baisu, bet jau 2 kartus gimdžiau anksčiau laiko t.y. 35 ir 32 savaitę. Labai bijau, iš pradžių tikiuosi kaip nors,  nors 28 sav sulaukti. Kol kas guliu ligoninėje, bet nuo to nei kiel ne ramiau, bes čia nieko nevyksta...


O dėl kokių priežasčių pirmi du anksčiau gimė? Ar taip pat buvo sutrumpėjęs?

Mano dar trumpesnis buvo, bet šiandien mums 38+ sav smile.gif
Šiaip pasitarkit su Mečėjum iš Vilniaus, jis daro apsiuvimus, jei reikia.
Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2016 06 03, 10:54)
O dėl kokių priežasčių pirmi du anksčiau gimė? Ar taip pat buvo sutrumpėjęs?

Mano dar trumpesnis buvo, bet šiandien mums 38+ sav smile.gif
Šiaip pasitarkit su Mečėjum iš Vilniaus,  jis daro apsiuvimus, jei reikia.


O koks Tavo buvo? Sveikinu 38 savaitės jau labai getso, aš norėčiau nors 36 sulaukti, kad į reanimaciją neteiktų.
Pirmus du kartus tiesiog nubėgo vandenys, nors jaučisusi puikiai. Na o po to niekas nesiaiškina kas ir kaip. Kaklelio apsiuvimą svarstėm jau 16 savaitę ir dabar, kai gulėjau Santariškėse. Gydytojai nerekomendavo, nes sakė, kad dabar nėra prasmės... daugiau paskaičius suyinku su jų niomone, kadangi sotuacija kol kas dar nėra beviltiška.
Atsakyti