Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio šventimas Vilniuje,jo apylinkėse


gal kas nors yra sventes gimtadieni Vilniaus EUROOPA? Planuoju 5 dukrytes gimtadieni ten svest. Noreciau isgirst atsiliepimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simsi @ 2010 01 20, 08:59)
gal kas nors yra sventes gimtadieni Vilniaus EUROOPA? Planuoju 5 dukrytes gimtadieni ten svest. Noreciau isgirst atsiliepimus  mirksiukas.gif

Mes šventėm vieną savų vaikų ir kelis vaikų draugų gimtadienius. tai viskas ten gerai,nu vaikų žaidimų kambarysi ir tiek,personažė mums labai faina pakliuvo,nu bet ten neuždaro žaidimų kambario,kai būna gimtadienis. tai gali tris gimtadienius vienu metu švęsti,trys personažai,dar vaikučių šiaip,tėvelių šiaip. regis už suaugusius mokėt turėjom g.gif
Atsakyti
Boruzeles niekur nedingo-dirba. Pas jas 150 uz dvi valandas.
Atsakyti
Laba diena,

Gal kas nors vaiko gimtadienį yra šventę Panoramoje esančioje vaikų pramogų aikštelėje Žiogas? Įdomuar ten savaitgaliais daug vaikų būna? Mąstau ten švęsti dukros gimtadienį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolita2: 28 sausio 2010 - 13:18
QUOTE(Lolita2 @ 2010 01 28, 14:17)
Laba diena,

    Gal kas nors vaiko gimtadienį yra šventę Panoramoje esančioje vaikų pramogų aikštelėje Žiogas? Įdomuar  ten savaitgaliais daug vaikų būna?  Mąstau ten švęsti dukros gimtadienį.

Mes pernai sventeme Panoramoje, tai galiu pasakyti tiek, kad tas piratas ar pepe, priklausomai, ka tevai pasamdo, pasiima visus gimtadienio dalyvius ir su jais pramogauja. Bet man asmeniskai nepasakyciau, kad patiko.. Kazkokio individualumo norisi daugiau
Atsakyti
Mes sventeme keturmetes gimtadieni Grybo dvaro žirgyne.
Vaikams labai patiko, suaugusiems taip pat.
Veiksmas vyksta gamtoje (arklidese) todel tiems, kas megsta pasipuosti vakarinemis suknelemis bei aukstakulniais, toks variantas netiks...
Taciau norintiems "kitokio", neiprasto ir nelabai brangaus gimtadienio, tikrai rekomenduoju 4u.gif
Manyciau, kad pramoga labiau tinka nuo kokiu 4 metu, kad vaikas galetu suprasti ir dalyvauti programoje (sukuoti arkli, kinkyti, jodineti, suprastu, ka pasakoja seimininkas ir t.t.).
Musu sventeje dalyvavo vaikai nuo 3 iki 12 metu, tai veiksmo netruko nei vienam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2010 01 31, 22:28)
Mes pernai sventeme Panoramoje, tai galiu pasakyti tiek, kad tas piratas ar pepe, priklausomai, ka tevai pasamdo, pasiima visus gimtadienio dalyvius ir su jais pramogauja. Bet man asmeniskai nepasakyciau, kad patiko.. Kazkokio individualumo norisi daugiau


Mes sventem pries menesi (suejo 6 metai) - vaikai liko visiskai patenkinti, personazas uzsiima tik dali laiko, o iki jo ir po personazo vaikai duksta tuose labirintuose - po 3 valandu lakstymo tevai vos issivede savuosius namo - niekas nenorejo iseiti, sake "noriu dar". O man tai geriausias rodklis, ar ten gerai ar ne - nes as ziuriu kad vaikams linksma butu, o ne man asmeniskai smile.gif Plius visai skanu maista dave - mes pasirinkom vistienos kepsnelius su bulvytem, tai viskas suejo. Nors aisku vaikai daugiausia nori gerti, tas valgis jiems kaip ir vienodai lotuliukas.gif Taigi as nieko blogo negaleciau pasakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linoo @ 2010 02 03, 15:13)
Mes sventem pries menesi (suejo 6 metai) - vaikai liko visiskai patenkinti, personazas uzsiima tik dali laiko, o iki jo ir po personazo vaikai duksta tuose labirintuose - po 3 valandu lakstymo tevai vos issivede savuosius namo - niekas nenorejo iseiti, sake "noriu dar". O man tai geriausias rodklis, ar ten gerai ar ne - nes as ziuriu kad vaikams linksma butu, o ne man asmeniskai smile.gif Plius visai skanu maista dave - mes pasirinkom vistienos kepsnelius su bulvytem, tai viskas suejo. Nors aisku vaikai daugiausia nori gerti, tas valgis jiems kaip ir vienodai  lotuliukas.gif  Taigi as nieko blogo negaleciau pasakyti smile.gif



Gal galetumete papasakoti tiksliau kiek kainavo zmogui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linoo @ 2010 02 03, 16:13)
Mes sventem pries menesi (suejo 6 metai) - vaikai liko visiskai patenkinti, personazas uzsiima tik dali laiko, o iki jo ir po personazo vaikai duksta tuose labirintuose - po 3 valandu lakstymo tevai vos issivede savuosius namo - niekas nenorejo iseiti, sake "noriu dar". O man tai geriausias rodklis, ar ten gerai ar ne - nes as ziuriu kad vaikams linksma butu, o ne man asmeniskai smile.gif Plius visai skanu maista dave - mes pasirinkom vistienos kepsnelius su bulvytem, tai viskas suejo. Nors aisku vaikai daugiausia nori gerti, tas valgis jiems kaip ir vienodai  lotuliukas.gif  Taigi as nieko blogo negaleciau pasakyti smile.gif


O kurią savaitės dieną Jūs šventėtė? g.gif Nes man įdomu ar ten daug vaikų prieina, nes žadam švęsti savaitgaly, tai galvoju, kad gali būti daug kitų vaikų. Pvz., akropolio žaidimų aikštelėj tai savaitgaliais jų pilna. O pas mus kadangi bus ir mažiukų , tai baisu, kad juos paskui išstumdys bigsmile.gif
Atsakyti
Zirgyne svesti yra labai smagu... bigsmile.gif Tiesa, ten yra specifinis zirgyno kvapas, kuris kam nors gali pasirodyti nepriimtinas ... Bet tik is daugiabuciu neislendantiems zmonems. lotuliukas.gif O gamta ir gyvunus mylintiems zmonems uzteks 10 minuciu prie jo priprasti ir nejausti...O ispudziu ir nauju potyriu ten tikrai per akis.... thumbup.gif thumbup.gif
Si vieta puiki, jei norite pakviesti ir vaiko senelius, ir vaiko draugus su tevais - nesijaucia kartu skritumo thumbup.gif Visi randa uzsiemima ir nera jokios "tevu- vaiku -seneliu trinties", kaip sedint prie stalo namuose....

Atsakyti
Tiesa,merginos,ar zinot,kad Isdykeliu sala vel dirba? 4u.gif Nenaujas tas pramogu centras, bet didele erdve ir ,rodos,savo maista galima atsinesti... g.gif O man sauniausia,kad prie namu... wub.gif Ir linksmai pabaliavoji,ir namai neisgriauti lieka... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Francese @ 2010 02 07, 22:10)
Tiesa,merginos,ar zinot,kad Isdykeliu sala vel dirba?  4u.gif  Nenaujas tas pramogu centras, bet didele erdve ir ,rodos,savo maista galima atsinesti... g.gif  O man sauniausia,kad prie namu...  wub.gif  Ir linksmai pabaliavoji,ir namai neisgriauti lieka... drinks_cheers.gif

kurioj vietoj yra ta Isdykeliu sala? ar galima ten personaza uzsisakyt? faina, kad savo maista galima atsinest thumbup.gif
Atsakyti