Įkraunama...
Įkraunama...

Atostogaujam Kanarų salose (V)

mes ryt jau kylam.. dabar skrisim su ryanair is Kauno 4u.gif
daiktus pradejau pakuotis.. tai visai nebaisus tas rankinis bagazas ax.gif
o maniau, kad nieks netilps blush2.gif na tik kai beforme tase, tai tikiuosi labai nesikabines del matmenu doh.gif

ora ne pati geriausia prognozuoja unsure.gif bet tikiuos vistiek nors siek tiek pasilepinti pries saulute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sugarbabe @ 2011 02 07, 20:04)
mes ryt jau kylam..


Kaip jums smagu thumbup.gif
Atsakyti
[quote=ziulyte,2011 02 07, 19:54]
Amilo, i SM foto keliu tik per www.photobucket.com
Susikurk savo namucius, ikelt ten foto, o cia dek tik nuoroda, po foto su [img] pletiniu. Taip neapkrausi nei SM, nei tau reikes zinuciu daug rinkt. Ir draugams patogu tokias nuorodas nusiust mirksiukas.gif

Aciu, supratau, einu bandyti 4u.gif

Daug kas manes klausiate kontaktu ten esanciu lietuviu, kurie mums organizavo keliones. Na, kadangi tokiu kelioniu su savo nuomota masina nepavyktu pasidaryti ir gatves agenturos nepardavineja, tai, manau, didelio nusikaltimo nebus, jei parasysiu cia : wildtenerife@yahoo.com . Tel. +34648842015. Gal, esant ten, pagalbos kokios prireiks smile.gif


Atsakyti
QUOTE(sugarbabe @ 2011 02 07, 21:04)
mes ryt jau kylam.. dabar skrisim su ryanair is Kauno 4u.gif
daiktus pradejau pakuotis.. tai visai nebaisus tas rankinis bagazas ax.gif
o maniau, kad nieks netilps blush2.gif na tik kai beforme tase, tai tikiuosi labai nesikabines del matmenu doh.gif

ora ne pati geriausia prognozuoja unsure.gif bet tikiuos vistiek nors siek tiek pasilepinti pries saulute biggrin.gif

Gero oro ir lauksim pasakojimo wub.gif
Atsakyti
Ir mes rytoj kylam thumbup.gif
Atsakyti
tikiuosi nesupyksit blush2.gif
kadangi baiginejam sia tema, padariau naujus namucius blush2.gif
kai pabaigsit toliau bendraukime cia 4u.gif

Racke, net neabejoju, jog mane atpazinsi biggrin.gif tai butinai uzkalbink drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sugarbabe: 07 vasario 2011 - 21:25
QUOTE(ziulyte @ 2011 02 07, 19:54)

O as cia kitu klausimu - kas organizuojates keliones savarankiskai - per kokius operatorius skrendat? Kokios skrydzio kainos? Ar yra sansu pries menesi pradejus kazka susiorganizuot  g.gif

bigsmile.gif kiba susigundei bigsmile.gif ? Kur planuojat ax.gif ?
Operatorius pagrindinis - Ryanair biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amilo1 @ 2011 02 06, 23:26)

Ačiū už tokį gerą pasakojimą. Nusikopinau vietas, kurias mes galėsime aplankyti su vaikais

QUOTE(ziulyte @ 2011 02 07, 19:54)
O as cia kitu klausimu - kas organizuojates keliones savarankiskai - per kokius operatorius skrendat? Kokios skrydzio kainos? Ar yra sansu pries menesi pradejus kazka susiorganizuot  g.gif

Šansų tikrai yra. Bet gali būti brangiau. Aš pradėjau šiuo reikalu užsiimti 1,5 mėn iki kelionės, tai po dviejų sav. kai pažiūrėjau viešbučius, tai 100 eur brangiau
Atsakyti
Mergaitės, o kokia ten cigarečių kaina? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Alri @ 2011 02 07, 14:03)
Labai prašau man atsakyti - ar tiks kreditinė kortelė Tenerifėj AMERICAN EXPRESS?


Kai kur eme, kai kur ne. Visumoj tai kiek teko keliauti po Europa (ir po Kanaru salas), tai AMERICAN EXPRESS nelabai megsta, nes kaip mums keliose vietose aiskino - dideli aptarnavimo mokesciai palyginus su VISA ar MASTER CARD ir jiems neapsimoka.
Jei kitos neturit, bandykit. Nors as geriau vezciausi grynus.
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2011 02 08, 00:11)
Kai kur eme, kai kur ne. Visumoj tai kiek teko keliauti po Europa (ir po Kanaru salas), tai AMERICAN EXPRESS nelabai megsta, nes kaip mums keliose vietose aiskino - dideli aptarnavimo mokesciai palyginus su VISA ar MASTER CARD ir jiems neapsimoka.
Jei kitos neturit, bandykit. Nors as geriau vezciausi grynus.

Labai ačiū. Mes, aišku vešimės grynų, bet, jei kartais reiktų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2011 02 07, 19:54)
Amilo, i SM foto keliu tik per www.photobucket.com
Susikurk savo namucius, ikelt ten foto, o cia dek tik nuoroda, po foto su [img] pletiniu. Taip neapkrausi nei SM, nei tau reikes zinuciu daug rinkt. Ir draugams patogu tokias nuorodas nusiust  mirksiukas.gif

O as cia kitu klausimu - kas organizuojates keliones savarankiskai - per kokius operatorius skrendat? Kokios skrydzio kainos? Ar yra sansu pries menesi pradejus kazka susiorganizuot  g.gif


aš susiorganizavau kelionę prieš 2 savaites. Žinoma, brangiau gerokai gaunasi nei prieš 2 mėnesius, bet, kad aš nemoku iš anksto planuoti ir tai man kosmusas, kad dar tiek laiko lotuliukas.gif
bilietų pradėjau dairytis sausio 29, nusipirkau vasario 3. per tą laiką visai kompanijai pabrango gal 300Lt (labai greitai brangsta, bet manau prisidėjo ir Egiptas prie greito brangimo).
Operatorius mano vienas ryanair. Žiūrėjau kitus variantus dar neblogos kainos monarch avialinijų.
Man ieškant ieškojau ir ne pačio brangiausio, bet svarbu su nedideliu laiko tarpu persėdimui, nes vaikai dar labai maži. Pirmyn 16d. per Paryžių į Tenerifę (turėsim 2,5val), atgal skrendam į Luton persėdam į Gatwik (tarp lėktuvų 4 valandos, traukinys važiuoja 1,5 val). tad čia ne pigiausias toli gražu variantas, bet be naktų oro uoste. kainų nėra net ko lyginti su agentūrom. pvz per agentūrą bilietas 1 žmogui 2800Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sirkumstancija: 07 vasario 2011 - 23:25