Įkraunama...
Įkraunama...

Žiemužėle tu graži!

pirmą kartą mano kompe iškelti nykščiai prie pirmų trijų vietų biggrin.gif
sveikinimai!
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 01 22, 00:41)
Aš ją irgi labai gerai įvertinau, nes grožis kartais slypi visiškame paprastume drinks_cheers.gif Gaila, kad tik mes tai pastebėjom. Ir kalnus prastai vertino, ech, tie lietuviai... biggrin.gif


biggrin.gif lietuviai gal nuotraukas vertino, o ne gamtos grožį, koks būna gyvai tongue.gif

beje, tavo foto nuo pirmų sekundžių atpažinau blush2.gif ir ne tik tavo smile.gif gal jau tikrai su tais anonimiškumais reikia rišt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 22 sausio 2011 - 11:43
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 01 22, 00:41)
tavo foto mane visą laiką trikdė biggrin.gif aš irgi dariau toje vietoje foto, bet kažkaip pati jų neįvertinau taip gerai, man atrodė, kad Kaunui tai jau ta vieta kaip nuvalkiota, kas antras ten prisifotkinęs, o čia mat kaip, tu pataikei 4u.gif



QUOTE(MaršuA @ 2011 01 22, 09:54)
žinai, kažkaip šįkart nenutaikiau progos specialiai konkursui kažką nufotkint, tai įdėjau tokią. O kad tiek balsų surinko, tai mane irgi nustebino, nes tikrai nieko nesitikėjau ax.gif


Čia po ten pat galima dar iš arčiau virtualiai pasidairyt. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2011 01 22, 11:42)
beje, tavo foto nuo pirmų sekundžių atpažinau  blush2.gif ir ne tik tavo smile.gif gal jau tikrai su tais anonimiškumais reikia rišt   smile.gif

Tu matai... Žinau, kad mažė turi išskirtinę charizmą, bet kad ant tiek bigsmile.gif biggrin.gif Bet kodėl rišt? unsure.gif Negalima taip, neįdomu... Aišku, kai kurie dalykai nesikeičia, tarkim suaugę iš viso lėtai, gyvūnai irgi, vaikai po truputį, bet gi čia nieko nepakeisim... Svarbu bent neišsiduoti, nepaskelbti, kad cituoju: "žiemos konkursui įdėsiu tą vietą - tik apsnigtą..." ir t.t. ir pan.
Papildyta:
QUOTE(Dagilis @ 2011 01 22, 11:49)
Čia po ten pat galima dar iš arčiau virtualiai pasidairyt.  bigsmile.gif

Nebereik, ir video turiu, visas komplektas taip sakant biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinimai 4u.gif

Balanda, tsavo labai linksma foto 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėttojams 4u.gif

Lijo clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2011 01 22, 11:49)
Čia po ten pat galima dar iš arčiau virtualiai pasidairyt.  bigsmile.gif

o aš net nežinojau, kurioj pasaulio vietoj šita vieta smile.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2011 01 22, 11:58)
Tu matai... Žinau, kad mažė turi išskirtinę charizmą, bet kad ant tiek bigsmile.gif  :

biggrin.gif kiekvienam savas galvojimas. aš jau seniai būdama šitam forume tiesiog žinau, kad nedaug dar yra forumiečių, kurios taip sureikšmintų savo šunį mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugaletojoms ir dalyvavusiem 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Balsavau uz Lijo, Beatele ir Sea_ nuotraukas, dar daug patikusiu buvo, visos pirmam penkioliktuke smagios bigsmile.gif

tik va link galo nustebino, kad pora nuotrauku negavo ar tik pora balsu, o kitos nustebino, kad gavo tuos kelis balsus... na, bet del skonio nesigincyjama matyt...
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2011 01 22, 12:04)
biggrin.gif kiekvienam savas galvojimas. aš jau seniai būdama šitam forume tiesiog žinau, kad nedaug dar yra forumiečių, kurios taip sureikšmintų savo šunį  mirksiukas.gif

nu jo biggrin.gif pas jus ten net asmeniniai konkursai, šituose niekaip neišsitenkat, taip kad nereikia lia-lia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 01 22, 12:10)
nu jo biggrin.gif pas jus ten net asmeniniai konkursai, šituose niekaip neišsitenkat, taip kad nereikia lia-lia cool.gif

apie ką tu čia? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2011 01 22, 12:16)
apie ką tu čia? lotuliukas.gif

žinai žinai, nereikia lia-lia mirksiukas.gif O apie meilę ir išskirtinį rūpestį daikčiukams, tai gal iš vis nekalbėkim, ok? Didžioji dalis tikrai nesupras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 01 22, 11:58)
Nebereik, ir video turiu, visas komplektas taip sakant biggrin.gif  mirksiukas.gif

Nu aš visiem pasiūliau, asmeniškai čia madinga į až nukreipt. :]] Pamąsčiau pamačius tų pačių vaizdų foto, kad vis tik tinka į tokio konkurso temą.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 01 22, 12:19)
žinai žinai, nereikia lia-lia mirksiukas.gif

tarkim irnesakyk.gif

whatever, kaip sakoma



šita galėtų būt aukščiau:
user posted image
įdomu, kur čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 22 sausio 2011 - 12:25