Įkraunama...
Įkraunama...

Žiemužėle tu graži!

QUOTE(erikiuxxx @ 2011 01 10, 16:20)
kaip suprast? ax.gif

matytas tunelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2011 01 10, 15:50)
matytas tunelis  mirksiukas.gif

Bet kiek zmoniu ten netoli gyvena ar atvaziuoja gi nezinot mirksiukas.gif gal as paziurejau kaip grazu ir nuvaziavau tongue.gif ir nufotkinau tongue.gif

tunelis grazus, bet manau butu idomiau pamatyti vaiko veiduka bigsmile.gif ax.gif

Man dar Birstono krantine traukia aki ax.gif

O toj nuotraukoj, kur reikia suni rasti, ji matet? Man nelabai sekasi blush2.gif kazkaip abeboju, kad tas apsnigtas krumas yra suo g.gif blush2.gif o ir neguletu sniege tiek laiko, kad apsnigtu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2011 01 10, 14:05)
Pritrūko idėjų...
user posted image

Man viena graziausiu foto ax.gif ...

QUOTE(Rico @ 2011 01 10, 15:01)
O toj nuotraukoj, kur reikia suni rasti, ji matet? Man nelabai sekasi  blush2.gif kazkaip abeboju, kad tas apsnigtas krumas yra suo  g.gif  blush2.gif o ir neguletu sniege tiek  laiko, kad apsnigtu  blush2.gif

drinks_cheers.gif Ir as neradau biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2011 01 10, 16:50)
matytas tunelis  mirksiukas.gif


aisku rolleyes.gif
QUOTE(zana33 @ 2011 01 10, 17:06)
Man viena graziausiu foto  ax.gif ...
drinks_cheers.gif Ir as neradau  biggrin.gif  doh.gif

o man yra daug grazesniu foto
man nepatinka juodai baltos, tokia man ji liudna labai
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 01 10, 15:10)
o man yra daug grazesniu foto


Gal mano siandien tokia nuotaika biggrin.gif Zinoma, yra ir kruva kitu graziu foto.Siaip as ryskiu,nuotaikingu nuotrauku megeja,bet si man todel ir patiko,kad tokia...Tokia,kaip stigdantis, tylus, vidurziemio saltis ax.gif
Atsakyti
aš šunį radau thumbup.gif kairėje ieškokit. tik galvoju ar čia mano akys nori matyti šunį ir ten jį mato, ar iš tiesų jis ten. Kaip kitoms? Ten kur ruduoja kairėje, vilkinis lig ir šuo
Atsakyti
nematau jokio šuns, man daugiau čia į bajerį panašu biggrin.gif
Atsakyti
jei mano akys nemeluoja aš matau šunį, didelį biggrin.gif, mano manymu jis čia biggrin.gif
Atsakyti
ir aš taip spėju smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif aš ne ten mačiau. pasiduodu lotuliukas.gif
Atsakyti
aš net spėju, kad ten Kaukazo aviganis, jie tokie mėgėjau snieguose drybsoti ir dėl nieko nesijaudint biggrin.gif
Atsakyti
Panaši į šią user posted imagesu supuvusias obuoliais ir pas mane yra biggrin.gif
Atsakyti