Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

Gal kremukui nuo celiulito kas nors zino recepteli veiksminga?labai aciu
Atsakyti
Panos gerule akcija :

Aliejukai

46 Lt už 92 Lt vertės 100% natūralių aliejų rinkinį: argano aliejus 75 ml, avokadų aliejus 100 ml, sviestmedžio alieju
Atsakyti
Veido kremas riebiai odai (100ml/g)
Riebalinė fazė (70-75 °C)
3ml Alyvuogių aliejaus
3ml Jojobos aliejaus
7g Emulsinio vaško
Vandens fazė (70-75 °C)
85ml Hamamelių hidrolato
1g/ml Glicerino
Trečia fazė (40-35°C)
0.6g/ml (12-15 lašų) Konservanto - greipfrutų sėklų ekstrakto
0.5g/ml natūralaus vitamino E
Ketvirta fazė (30-25°C)
0.5g/m (10-12 lašų) eterinių aliejų

merginos, o cia hidrolato neperdauk?
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2011 01 07, 15:21)
Veido kremas riebiai odai (100ml/g)
Riebalinė fazė (70-75 °C)
3ml Alyvuogių aliejaus
3ml Jojobos aliejaus
7g Emulsinio vaško
Vandens fazė (70-75 °C)
85ml Hamamelių hidrolato
1g/ml Glicerino
Trečia fazė (40-35°C)
0.6g/ml (12-15 lašų) Konservanto - greipfrutų sėklų ekstrakto
0.5g/ml natūralaus vitamino E
Ketvirta fazė (30-25°C)
0.5g/m (10-12 lašų) eterinių aliejų

merginos, o cia hidrolato neperdauk?

pagal vasko kieki tai norma, bet o pagal aliejus... hmm. g.gif kai mes iprate det pvz 30 proc aliejaus, tai cia atrodo aliejaus labai mazai recepte, bet is kitos puses ziurint, tai cia kremas riebiai odai.. g.gif
siaip as aliejus kitokius naudociau riebiai odai.. tikrai yra ir geresniu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 07 sausio 2011 - 14:45
Riebiai turbut labiau tiktu lazdyno riesutu aliejus g.gif
Atsakyti
O as turiu klausima biggrin.gif Ar gaminant krema su emilsiniu ir ksantanu graziai kremas susijungia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2011 01 07, 17:00)
O as turiu klausima  biggrin.gif  Ar gaminant krema su emilsiniu ir ksantanu graziai kremas susijungia?  biggrin.gif

man susijungia graziai, bet manau, kad be elektrinio mini plakiklio sunkiai galima issiversti..
Atsakyti
Sveikutes

na ir as jau su pirmais klausimais ateinu biggrin.gif

QUOTE(Palomina @ 2011 01 05, 18:24)
darant krema be emulsikliu, nereikia kaitinti alieju, tame tarpe ir sviestmedzio.. reikia labai atsargiai viska maisyti ir netgi nepadauginti maisymo  smile.gif

dariau riebu krema vaikams nuo salcio, nors gal geriau reiktu vadinti tai alieju misiniu.. pirma gerai istryniau sviestmedi, o tada skystuosius aliejus pyliau, bet vistiek visas alieju misinys tokiais sviestmedzio grudeliais mazais paliko g.gif atrodo gerai ji tryniau doh.gif o jei pakaitinciau viska, sviestmedis issileistu, bet ar nesugadinciau ko g.gif
Ir dar klausimas.. ar darant nuo salcio krema galima i ji pilti kazkiek vandens? ar tai turi butu tik sviestu, alieju misinys g.gif

Ir dar paskutinis blush2.gif ar galima naudoti ricinmedziu alieju kremuose? jei taip tai tikriausiai tik labai sausai odai, nes jis labai riebus tirstas.. ar jis daugiau skirtas grynas plaukams ar blakstienoms tepti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suprara: 07 sausio 2011 - 17:10
QUOTE(o-pa-pa @ 2011 01 07, 15:21)
Veido kremas riebiai odai (100ml/g)



Mano oda riebi, esu dariusi kremą ir su vos 10% aliejaus, bet vis tiek nieko gero. Kiek beeksperimentuočiau, dar nei vienas gamintas veido kremas mano odai netiko. Vis riebus jausmas, o jau apie spuogus net nekalbu. doh.gif (Na, tai bent jau šiek tiek kompensuoja ypatingai tinkančios pasigamintos plaukų priemonės. wub.gif Vis kas nors pagiria mano plaukus, kas anksčiau buvo neįmanoma. ;D)

Dabar vietoj kremo tepu alavijų gelį iš AN. Kol kas šis produktas geriausiai tinka. Ilgiau išlieka nesusiriebalavusi, oda padrėkinta. Tačiau panaudojus keletą dienų, oda šiek tiek luptis pradėjo. Nesuprantu, kodėl ji taip reaguoja. Anksčiau esu naudojusi alavijų gelį (na, su tam tikrais neypatingai eco-friendly ingredientais), tačiau tokių dalykų nebuvo. Nebežinau, gal nebenaudoti..? Bet, kad vargiai randu alternatyvų. ;/


QUOTE(Palomina @ 2011 01 07, 17:02)
man susijungia graziai, bet manau, kad be elektrinio mini plakiklio sunkiai galima issiversti..

O kai aš gaminau, man susijungė neitin gražiai. Susidarė kažkokie balti gumuliukai. Na, jų žymiai mažiau negu, kad gaminant kremą su ksantanu ir BTMS. Kadangi kremai su juo yra lengvesni, nei su emulsiniu vašku, nusprendžiau pabandyti. Na, bet mokomės iš savo klaidų. Dabar jau žinau, kad tirštiklis su BTMS nedraugauja. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vivace: 07 sausio 2011 - 18:25
QUOTE(suprara @ 2011 01 07, 18:06)
dariau riebu krema vaikams nuo salcio, nors gal geriau reiktu vadinti tai alieju misiniu.. pirma gerai istryniau sviestmedi, o tada skystuosius aliejus pyliau, bet vistiek visas alieju misinys tokiais sviestmedzio grudeliais mazais paliko g.gif atrodo gerai ji tryniau doh.gif o jei pakaitinciau viska, sviestmedis issileistu, bet ar nesugadinciau ko g.gif

Ir dar klausimas.. ar darant nuo salcio krema galima i ji pilti kazkiek vandens? ar tai turi butu tik sviestu, alieju misinys g.gif

Ir dar paskutinis blush2.gif  ar galima naudoti ricinmedziu alieju kremuose? jei taip tai tikriausiai tik labai sausai odai, nes jis labai riebus tirstas.. ar jis daugiau skirtas grynas plaukams ar blakstienoms tepti?

gali siek tiek pakaitinti (istacius i vandens vonele) alieju/sviestu misinuka jei nori..

del kremu nuo salcio nelabai ka zinau g.gif gal tiesiog naudok sviestu/alieju misini ir bus ramu biggrin.gif

ricinu aliejus sausina oda mirksiukas.gif

QUOTE(Vivace @ 2011 01 07, 19:20)
Mano oda riebi, esu dariusi kremą ir su vos 10% aliejaus, bet vis tiek nieko gero. Kiek beeksperimentuočiau, dar  nei vienas gamintas veido kremas mano odai netiko. Vis riebus jausmas, o jau apie spuogus net nekalbu.  doh.gif (Na, tai bent jau šiek tiek kompensuoja ypatingai tinkančios pasigamintos plaukų priemonės.  wub.gif Vis kas nors pagiria mano plaukus, kas anksčiau buvo neįmanoma. ;D)

O kai aš gaminau, man susijungė neitin gražiai. Susidarė kažkokie balti gumuliukai. Na, jų žymiai mažiau negu, kad gaminant kremą su ksantanu ir BTMS. Kadangi kremai su juo yra lengvesni, nei su emulsiniu vašku, nusprendžiau pabandyti. Na, bet mokomės iš savo klaidų. Dabar jau žinau, kad tirštiklis su BTMS nedraugauja.  biggrin.gif

tas riebumo jausmas ne nuo alieju manyciau, o nuo vasku.. as pvz irgi jauciu ant veido vaskus jei uzsitepu krema kuris sujungtas tik vaskais..
man daug geresnis derinys yra emulsinio vasko ir ksantano.. toks gelinis kremas iseina..
si savaitgali planuoju darytis krema veidui, tai darysiu su ksantanu (arba su guaru (dar neapsisprendziau)) ir emulsiniu vasku, aliejine faze bus 30-35 proc.

Maciau recepta kur BTMS derina su guaro guma.. Mat ji tinkama ir kaitinti, o ksantanas naudojamas saltuoju budu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 07 sausio 2011 - 19:39
Radau toki dezodoranto recepta:
distiliuotas vanduo 50 ml,
alūno milteliai 1-2 šaukšteliai, kurio talpa apie 1,8 ml (pasiskaičiuokit smile.gif ),
augalinis glicerinas apie 15 lašų (niekada neskaičiavau),
eterinių aliejų apie 15 lašelių.

Galvoju ar nereik cia kokio konservanto? Kiek laiko toks misinys galiotu? g.gif Gal kuri pakomentuotu? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 07, 17:02)
man susijungia graziai, bet manau, kad be elektrinio mini plakiklio sunkiai galima issiversti..

Man puikiai susijungia plakant mini sluotele smile.gif Dariau kelis kremus su emulsiniu ir ksantanu, puikiai pavyko ir tikrai labai lengvi gavosi.

QUOTE(Palomina @ 2011 01 07, 20:38)
Maciau recepta kur BTMS derina su guaro guma.. Mat ji tinkama ir kaitinti, o ksantanas naudojamas saltuoju budu..  mirksiukas.gif

A ksantanas šiltu nedaromas? Nes aš pagaintą ksantaninį geliuką šildžiau ir pyliau į emulsinio ir aliejinę fazę. Viskas kuo puikiausiai gavosi rolleyes.gif

Oj, Palomina, pamiršau apie skystą emulsiklį atsiliepti, pasidariau paprastą ala kremuką (gavosi kaip Aubrey Organics veido produktų tirštumas). Dėjau ksantanu patirštintą hidrolatinę fazę ir nedaug aliejukų (jojoba ir tamanai). dar pagerinau gintaru ir mother of pearls mini žiupsnukais. Sakei, kad tau sunkokai susiemulsino, o man vos pamaišyti reikėjo, nors dėjau labai nedidelį procentą emulsiklio. Susipyliau į nosies lašiukų bonkutę su pipete, tai labai patogu naudoti. Na bet tikrai jis riebesnis nei mano daryti su emulsiniu vašku. Gal mamos sausai odai jis labiau tiktų smile.gif O va btms mano nauja svajonė, baigės paprastas emulsinis vaškas, laukiu kada atsiras AN btms smile.gif
Atsakyti