Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE
man tik va klausimas iskilo, o kodel tu teletabiu neaptepei degtine? juk tada nebutu matyt tu baltumu nuo pudros.
Beje kokius dazus naudoji ir ar ta cukrine mase pati gaminaisi ar pirkai?
Cha-tik vienas!?Man paciai tu klausimu atsiranda milijonas kai jau tortas buna padetas ant stalo blush2.gif Apie degtine pablizginima-tai dar viena nauja ismokta mano pamoka thumbup.gif ,siaip norejau su perlamutro milteliais padengti,bet tortas buvo daromas po ilgos darbo dienos,tai smegenys vis atsisakinejo dirbti-paprasciausiai uzmirsau doh.gif Mase sita pirktine,baibokai iki galo nesudziuvo,truputi trapus gavos,bet forma laiko puikiai ir lipdyt su ja labai smagu clap.gif .
Atsakyti
suprantu 4u.gif o tai kokia ta pirktine is isingo darei ar is marcipanines ir su kokiais dazais dazei? tu nesupyk kad as cia uzsipuoliau tave klausimais, na bet man idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Divia @ 2011 01 16, 15:50)
Sveikutes! Gal neizbrokysit ir mano neaptasytos personos ir priimsit i savo talentu(tik kur jau man) bureli?  blush-anim-cl.gif 
Atleiskit uz isiverzima  blush2.gif Zavekit ir kantrybes mokinant tokias nemoksas naujokeles 4u.gif


prašom prašom dažniau užsukti...o tortai gražus,ydomus...žinoma kuo toliau tuo bus dar gražesni,jei tik noresi,stengsiesi ir mokysies..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2011 01 16, 14:53)
ateinu su savo torciukais,
Gal kas darete gerberas??? man tai panasiau i ramunes  g.gif


grazu 4u.gif

o va cia paprastai daromos gerberos ir labai grazios, as darau narcizus, pasaka ne geles http://www.make-fabu...era-flower.html

QUOTE(Divia @ 2011 01 16, 16:50)
Sveikutes!


bigsmile.gif gera "naujoke" super

QUOTE(vaura @ 2011 01 16, 16:53)
superiniai torciukai,



thumbup.gif
Atsakyti
Bossi DEKUI 4u.gif
as ir galvojau klaip padaryti ta viduriuka taip smulkiai, dabar zinosiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2011 01 16, 14:53)
Gal kas darete gerberas??? man tai panasiau i ramunes  g.gif

Su teptuko koteliu paplonink kiekvieną lapuką, bus tikroviškesnės ax.gif
Atsakyti
aciu Bossi uz nuoroda gerberu , kaip tik sestadieniui reikes
Neli - gerai kadsavo ciocem Jusu torto nerodziau- lieptu tuoj lipdyti,
Dianockos- laaaaaaaaaaaaabai grazu ir nematyta
O jau apie Cypciuko tortus- pastoviai man atvypsta zandikaulis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
prašom prašom dažniau užsukti...o tortai gražus,ydomus...žinoma kuo toliau tuo bus dar gražesni,jei tik noresi,stengsiesi ir mokysies.....
Aciu uz palaikyma.Noro tai yra su kaupu,tik pasireikst nelabai yra kur-savus stengiuos pradziugint,o svetimiems nei drasos nei laiko ner ax.gif
QUOTE
o tai kokia ta pirktine is isingo darei ar is marcipanines ir su kokiais dazais dazei? tu nesupyk kad as cia uzsipuoliau tave klausimais, na bet man idomu
Kur jau cia man pykt-malonu,kad ir pati kuom nors pasitarnausiu,ne tik is kitu gausiu.. smile.gif Aha,vyras apsirikes nupirko(jiems tik masinas pirkt schmoll.gif ) "Roll out icing"(Siucra" firmos),isties geras dalykas,daug laiko sutaupo.Daziau su "concentrated paste Icing colors",kaip gelis,labai nedaug raikia.
Arteja MB gimtadienis,tai kaupiosi pirmajam bandymui torta padengt mase (ziauriai patiko Asseni zuvele-labai nepyk,bet manau teks vogt ideja,nors ko ners panasaus apie originala man tik pasvajot.. unsure.gif
Papildyta:
na jusu teismui atiduodu dar kelis sleivus bandymus.. ax.gif Teletabis-Rafaelas,pievele-Snikersas,dengta-vanilinis kramas
user posted image
Rafaelo biskvitai (mmm skanumynai..),cukrine mase,zele
user posted image
Ir pernyksati velykutis,nelabai atsimenu koks.. g.gif g.gif
user posted image
Atsakyti
Oi, merginos, apsalau bigsmile.gif kokiu graziu tortu prikepet!!!

As dar cia nebendravau kai Cipsiukas buvo, esu visai naujoke, bet tikrai maciau ne viena josios torta ir isties - tikri sedevrai. Smagu matyti ir pacia autore drinks_cheers.gif

Nevardinsiu visu mergaiciu tortu, tik pasakyciu, kurie labiausiai isimine - akvilytes perlas, Dianockos abu su bateliais, Cipsiuko - tas su robotais labai idomus.

Diva, tas persivalges zuikis, priverte nusisypsoti - o tai reiskia, kad laaabai gerai thumbup.gif
Visos kepejeles vertos pagyrimo, nebuvo nei vieno torto, kad pamacius pagalvociau, kad tokio nekelciau i foruma viesam ziurejimui mirksiukas.gif O tai reiskia, kad tobulejame, o naujokes, tai isvis pritrenkia kartais su savo tortais blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda.dita: 16 sausio 2011 - 20:05
Visos pradedančios mergaitės .... kad man tokie tortai pradžioje būtų išėję , kaip jūsiškiai dabar thumbup.gif , tik pradedate , o jau nebijote daryti 3D tortų , aš ir dabar jų prisibijau , lenkiu galvą prieš jus .
Atsakyti
mergaites gal kuri zinot kur lt gauti formeliu gerberoms ( isimylejau jas) smile.gif
reiktu labai skubiai savaitgaliuj tortuka su jomis planuoju smile.gif

Cipciuk, manau tai tik senbuviu deka pradedanciosios sparciai mokosi:) Ir del susistemintos informacijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lioliuke: 16 sausio 2011 - 20:24
QUOTE(meduolytee @ 2011 01 16, 19:39)
aciu Bossi uz nuoroda gerberu , kaip tik sestadieniui reikes
]


temukej be komentaru jau seniai ydeta kaip padaryti gerberas..... mirksiukas.gif
Atsakyti