Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški serialai

Oi koks tas Tango s angelom geras !!!!!!! super !!! tikrai rekomenduoju smile.gif negaliu atsitraukt !!!
Atsakyti
QUOTE(Lukaaaa @ 2011 01 14, 00:19)
Oi koks tas Tango s angelom geras !!!!!!! super !!! tikrai rekomenduoju smile.gif negaliu atsitraukt !!!

drinks_cheers.gif dar verbnoje voskresenije geras ir salnoi angel smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ajivlis @ 2011 01 14, 00:44)
smile.gif Pasižiūrėk filmą Admirolas ir pamatysi ,kaip komunistai susidorojo su baltagvardiečiu Kolčaku ir kitais caro karininkais.Besipiktinančioms ,kad rodoma apie komunizmo laikus ir siūlančioms vietoj to žiūrėti meksikietiškus serialus,paklausiu:o tai jūsų tėvai gyvendami tame laikotarpyje nemylėjo,nedraugavo ir savo gyvenimo neturėjo?Man pavyzdžiui įdomu mano tėvų jaunystės laikotapis,kad ir koks jis bebūtų.Gal mūsų vaikams mūsų laikotarpis baisus pasirodys ir ar norėtumėt ,kad dergtų mūsų laiką šitaip?

Aišku įdomu , kai slapta piktindavosi ta santvarka ir gyveno religingai .
Atsakyti
"KGB v smokinge" - įdomus, šmaikštus serialas . "Охота на изюбря" . "Солдаты" "Мухтар" . Šitie vieni iš mėgstamiausių . Patiko "Ермоловы", "Две сестры"
Atsakyti
dar neseniai ziurejau "Stroibatia" labai fainas smile.gif bet kazkodel tik puse plnuotu seriju sukure.. verysad.gif
Atsakyti
Prisiminiau dar neblogą 4 serijų filmą "Сашка, любовь моя!" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 01 14, 11:04)
Aišku įdomu , kai slapta piktindavosi ta santvarka ir gyveno religingai .

smile.gif taip įdomu,nes ir pati buvau ir esu religinga ir piktindavosi ta santvarka tėvai ir seneliai,bet tai buvo toks laikas ir nuo jo niekur nepabėgsi ir niekaip nenubrauksi ,kad ir kaip čia norėtum.Kiekviename laike yra ir gerų ir blogų dalykų ,deja dabartiniame nė kiek ne mažiau.Aš visur ieškau teigiamų dalykų,o rusai būtent per savo filmus tikrai daug savo "dūšios"parodo,todėl jie tokie populiarūs.Ten artistai ,kokių reta,nesulyginsi su dirbtinėm meksikiečių mis pasaulis ašaromis.Situaciją suprantu,senmergės visada kuom nors nepatenkintos ir visada ieško priekabių.Beje tai nepriklauso nuo šeimyninės padėties,o nuo pasaulėžiūros.Ką gi tavo teisė ,piktinkis ,jei nuo to tau į sveikatą.Mes kaip žiūrėjom rusiškus filmus ,taip ir toliau žiūrėsim.
Atsakyti
Galeciau isvardinti begale rusisku serialu , kuriuose nera komunistiniu scenu , bet manau jums tokie serialai bus neidomus .
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 01 15, 01:15)
Galeciau isvardinti begale rusisku serialu , kuriuose nera komunistiniu scenu , bet manau jums tokie serialai bus neidomus .

manyk ir toliau..leidžiam...įdomu,kaip nepažįstami žmonės žino ,kas man įdomu...vaje eksrasensai ne tame puslapyje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ajivlis @ 2011 01 15, 01:24)
manyk ir toliau..leidžiam...įdomu,kaip nepažįstami žmonės žino ,kas man įdomu...vaje eksrasensai ne tame puslapyje biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

nereikia buti ekstrasensu . Kryzium guliesi uz ta savo vera nadiezda liubov . Kitu serialu manau nepripazisti .
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 01 11, 00:01)
Yra gerų rusiškų filmų ir be jokių nuodėmingos parsidavėliškos komunizmo įtakos , kurią kai kurios kvaišos dievina . O kodėl rusai nesukuria serialo apie Rusijos revoliuciją 1914 m. komunizmo įsigalėjimą . apie tai kaip komunistai susidorojo su Rusijos caru ? tai manau būtų vertingiau už komunistines tralialiuškes su upėmis samanės .

o butinai matot filmuose upe samanes ?? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
na kam kas filmuose matosi biggrin.gif
Atsakyti
Niekaip nesulaukiu, kuri gi pasirodys protingesne ir uzbaigs ta turgu doh.gif
Bent jau man tikrai neidomus jusu zodziu karas, tai gal galit per a.z. kariauti?

Ka tik baigiau ziureti "Zizn kotoroj nebylo"
Pasirodysiu blogiete, bet taip norejau, kad pabaiga butu butent tokia bigsmile.gif
Atsakyti