Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiūlymai ir pastebėjimai

sveiki noreciau paprasyti ,kad onkologines ligos 41 perkeltumet prie svarbiu temu,aciu
Atsakyti
sveiki,noreciau paprasyti,kad istaisytumete padaryta mano klaida.kur atidariau nauja tema pozityviu ligoniuku pavesine...kad ligoniuku butu istaisyta i neligoniuku...busiu dekinga
Atsakyti
Laba,

gal galėtumėte "Onkologinės ligos 43" perkelti prie svarbių temų. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(miegapele @ 2013 11 12, 18:26)
Laba,

gal galėtumėte "Onkologinės ligos 43" perkelti prie svarbių temų.  aciuks.gif

Pirma perkėliau, o dabar pamačiau prašymą. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena.

Prasau istrinkite mano sukurta tema "Kertele TAVO Sielai... paplepekime".
Tikrai ne vietoj ir ne laiku ja sukuriau.
Trumpai sakant - atsiprasau uz bet kokius nepatogumus ir labai dekoju, kad tuo pasirupinsite.

Aciu.
Geros Jums dienos.
Y.
Atsakyti

Laba diena.

Prasau atkreipti Jusu demesi, kad tema "Depresija" neatitinka savo paskirties ir tokia kaip yra galbut labiau tiktu skyrelyje "Bendraminciai".

Tema "Depresija" tikrai reikalinga, bet... ne tokia monipolizuota ir issigimusi kokia ji yra siuo metu. Niekam ne paslaptis, kad ja yra pilnai uzvaldziusi pastoviu lankytoju grupele, kuri nepasizymi geranoriskumu ir draugiskumu, jei uzklysta kazkas nepazistamas.

Mano manymu, kiekvienas, ieskantis pagalbos ar tiesiog abejojantis del saves, turi jaustis LAISVAS uzeiti i tema, skaityti, uzduoti klausimus, dalintis ziniomis ar patirtimi (tai truputi kas kita nei kasdieniai plepalai). SVARBIAUSIA, kad zmogus VISADA butu MIELAI TEN PRIIMTAS, t.y. skirtingai nei dabar, kai temoje sedi pastovi chebra besivadovaujanti kazkokiom baimem susitikti pasnekovus is praeities diskusiju, turi nusistatymu, net gi neapykanta kitokia saviraiska pasizymintiems zmonems, ir t.t., ir pan.

Pasiskaitykite Marmuzel nuomone temoje "Ispudziai pabendravus temoje "Depresija"", ji labai taikliai viska apibudino. O ir siaip tolesnes diskusijos tik dar karta patvirtino, kad toje temoje vyksta is tiesu negeri dalykai. Nuo saves pridurciau, kad as i ta tema izengiau butent pastebejusi, kad beveik nieks nekreipe demesio i pagalbos prasancia mergina (kazkas vienas atsake, o visos kitos toliau sau plepejo apie savo kasdienius reikalus).

Pasiskaitykite tema "Depresija", tema "Ispudziai pabendravus temoje "Depresija" ir patys nuspresite kas ir kaip. Bet kokiu atveju, tokios istorijos garbes sitam forumui nedaro.

Geros Jums dienos. thumbup.gif


Atsakyti
Ačiū už pastebėjimus.

Apie depresijos temą aš žinau. Kažkada buvo diskutuota apie jos iškėlimą į bendraminčius, po ilgų svarstymų ir debatų administracijos nutarimu tema palikta kur yra dabar. Ir artimiausiu metu neplanuojama iškelti. Tačiau toje temoje gali ateiti bet kas, ieškoti pagalbos jei jos reikia, ir tos temos narės negali to uždrausti. Forumas atviras visiems.

O Jūsų sukurta tema, apie visokias sukeltas mintis apsilankius tame skyrelyje yra nekorektiška. Ne mums spręsti apie ligas ir jas diagnozuoti, bet mūsų teisė rinktis kuriose temose lankytis. Todėl Jūsų temą pašalinsiu, kaip neetišką. Be to kertelėje mes turime daugiau temų , kurios gali gyvuoti bendraminčiuose , bet tos temos nėra eilinės temos. Dauguma blogai besijaučiančių žmonių ateina būtent į kertelę, Ir tikimybė, kad ras sau tinkančią temą yra didesnė nei tūkstantyje temų bendraminčiuose. Aš labai tikiuosi supratingumo, ir jei kažkas nepatinka kurioje temoje tiesiog ten nesilankyti. Nežinau ar būsiu teisingai suprasta, bet pasistengiau argumentuoti kas ir kodėl yra Kertelėje. Gero vakaro, ir ramaus advento visiems sveikiems, ir sergantiems.
Atsakyti
Miela Naktibalda,

Ačiū. Atleiskit už Jūsų sugaištą laiką.
Gerai, kad ištrynėte diskusijų "apie jas" temą, bet gerai ir tai, kad ji buvo; galėjote įsitikinti, kad ne aš viena pastebejau negeroves;
tuo tarpu jos pačios vėl gi pasirodė visame savo gražume...

Atkreipkite dėmesį, jei dar kažkas nuo jų nukentės.
Bent aš taip ir neturėjau galimybės išsipasakoti ir užduoti rūpimus klausimus; man tuoj pat ir negailestingai pripaišė kažkokias ligas, ėmė šaipytis, vadinti beprote, ir pan. Būčiau pratylėjusi, jei nebūtų atsekusios iš paskos, kad dar ir kitoj temoj be perstojo pasityčiot.

Tikras išbandymas atleisti tokioms kaip jos...

Ramaus ir Taikaus Jums Advento.
Gražių Laimingų Kalėdų.
Sėkmingų ir Turtingų Naujųjų Metų.
Dar kartą - AČIŪ.
ax.gif 4u.gif





Atsakyti
Jei galima, prasyciau moderatoriu sutvarkyti tema "Tiksli informacija apie nestumo nutraukima" paliekant tik zinutes suteikiancias informacija. Netinkamos siai temai zinutes galetu buti perkeltos i tema "Nenoriu darytis aborto!", kur daugiau diskutuojama.

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 12 16, 16:07)
Jei galima, prasyciau moderatoriu sutvarkyti tema "Tiksli informacija apie nestumo nutraukima" paliekant tik zinutes suteikiancias informacija. Netinkamos siai temai zinutes galetu buti perkeltos i tema "Nenoriu darytis aborto!", kur daugiau diskutuojama.

Dekui  4u.gif


Siulau, kad is vis toji tema butu tiesiog istrinta.
Teisybe pasakius, ilga laika net NEnorejau zvilgter kas ten kalbama, nes maniau, kad ten "VISA INFORMACIJA apie nestumo nutraukima", t.y. tikslus pasakojimas ir visos detales kaip tai atliekama, ka ir kas patiria, ir pan.
Kaip paaiskejo, ten tiesiog nestuma nutraukianciu gydytoju reklama - kur kokios kainos, kur kiek asmenines informacijos klausia ir pan. T.y. pirmiausia pavadinimas neatitinka pacios temos. O del veliau isisiautejusiu diskusiju, ...jei jau kazkam reikalinga informacija apie nestuma nutraukiancius gydytojus tegu tai taip ir vadinsis, "Visa Info apie Nestuma Nutraukiancius Gydytojus" ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yoda: 16 gruodžio 2013 - 23:12
QUOTE(Ajste @ 2013 12 16, 16:07)
Jei galima, prasyciau moderatoriu sutvarkyti tema "Tiksli informacija apie nestumo nutraukima" paliekant tik zinutes suteikiancias informacija. Netinkamos siai temai zinutes galetu buti perkeltos i tema "Nenoriu darytis aborto!", kur daugiau diskutuojama.

Dekui  4u.gif

Tema numatyta perkelti į jai skirtą skyrelį, bet kol kito subforumo moderatorė to nepatvirtina ji neišsikelia. Kantrybės.
Atsakyti
laba diena,

norėčiau paprašyti, kad 45 onkologinės ligos temą perkeltumėte prie svarbių. Ačiū.
Atsakyti