Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Vanagienė

Susidūriau su šia gydytoja ačiū dievui ne nėščia.
Na nebent ji į nėštukes žiūri geriau.
Bet tai, kaip ji elgėsi su man artimu žmogumi, nieko gero apie ją nepasako...
Informacijos nulis, užuojautos pagalbos nulis...

Džiaugiuosi, kad kitoms pasiseka labiau 4u.gif
Atsakyti
Paskaičiau atsiliepimus ir visai nenustebau. Jau 10 metų praėjo po susitikimo su šita tipo gydytoja, ir žiūriu - nu niekas absoliučiai nepasikeitė. Tiktai vokelis (kyšis) gali išjudinti šitą ledo karalienę. Tuomet laukiausi. Buvau įspėta iš anksto, kad pasisveikinus turiu paduoti voką, nes kitaip su manim nebus ir šnekama. Apžiūra paviršutiniška, nieko nepasakė konkretaus, paskui lankiausi dar keletą kartų. kalbino kad būtinai pas ją gimdyčiau, nes gal tikėjosi kad tie vokeliai byrės kaip lietus iš dangaus. O ėjau aš pas ją su tikslu patekti pas gyd. Černių, tik ji to nežinojo biggrin.gif Tais laikais dar buvo sunku patekt pas jį iš gatvės. Tai paprašiau echoskopijos pas Černių ir gavau smile.gif Taip ir baigėsi mano vargeliai.
Atsakyti
Nieko nedaviau, pakliuvau be talono, tai labai normaliai ir be grubumo apžiūrėjo, pasiūlė jei noriu ultragarsą, nors nepriklausė jis man tikrai, padarė ir jį, ir nieko blogo negaliu pasakyt, dar vizitinę padavė savo. Gan normali, KMUK n bjauresnių doh.gif Gan nemažai išklausinėjo apie praeitį ir sakė greičiau nestuke.gif , nes pats laikas.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 10 21, 20:34)
Nieko nedaviau, pakliuvau be talono, tai labai normaliai ir be grubumo apžiūrėjo, pasiūlė jei noriu ultragarsą, nors nepriklausė jis man tikrai, padarė ir jį, ir nieko blogo negaliu pasakyt, dar vizitinę padavė savo. Gan normali, KMUK n bjauresnių doh.gif Gan nemažai išklausinėjo apie praeitį ir sakė greičiau nestuke.gif , nes pats laikas.

Zinai as gimdziau pas sia daktare pries pora metu,tai pati gimdima prisimenu su siaubu,ir po gimdimo tik viena karta atejo pasiziureti i palata.Manau dabar pas ja labai sumazejo pacienciu, tai gal todel siek tiek pakeite taktika ,ir stengiasi maloniau bendrauti su moterim,cia tik mano nuomone. g.gif bet pas ja ne uz jokius pinigus negimdyciau schmoll.gif ,tai neprognozuojama gine.
Atsakyti
Aš užvakar kai buvau, tai viena po kitos, prie ultragarso pas ją laukėm 6, paskui prie kabineto eilė buvo.
Atsakyti
Man dabar 37 savaite, apie 29 savaite "pasivaideno", kad dingo vaisiaus judesiai, mano gydytoja buvo isvykusi todel iskart nulekiau i KMU ir ultragarsui (apziurai) paskyre pas Vanagiene. Labai nemaloniai priime galvojau uztvos su kokiu plaktuku nervams tikrinti, visalaik sake ko cia atvaziavai, kodel ne pas savo gydytoja, as sakiau man neramu mano gydytoja komandiruoteje. Labai nejaukiai jauciuasi, lyg buciau kalta kazkuom... asaros pacios byret pradejo... as vis klausiu ar viskas gerai o ji tyli ir raso... tyli ir raso... na zodziu viskas man buvo gerai, bereikalinga panika ir t.t. Bet jeigu ji taip elgiasi tik ultragarsa darydama, net nezinau ko is jos tiketis kitokiom situacijos... Cia tik mano nuomone bet si gydytoja man labai nepatiko smile.gif
Atsakyti
baisi gydytoja verysad.gif paima pinigus,o paskui sako as taves nepazystu.esu susidurusi su ja ne del gimdymo,del kitos operacijos.nenoriu net prisimint schmoll.gif
Atsakyti
Man su šita gydytoja irgi teko susidurti schmoll.gif , gulėjau ligoninėje buvo komplikuotas nėštumas, ir ji kelias dienas pavadavo, mano palatos gydytoja, na ką aš galiu pasakyti: šalta, ne itin maloni, per daug pasipūtusi moteris. g.gif Šiaip nenorėčiau daugiau su ja bendrauti.Aš jai pinigų nedaviau, nemačiau reikalo ir išvis aš esu prieš pinigų davimus daktarams doh.gif
Atsakyti
Ne gydytoja, o kažkoks nesusipratimas. Nuėjus konslutacijai ne tai, kad neapžiūrėjo, bet ir į kortelę įrašė 13.00 neturi laiko apžiūrai, nors dirbo iki 14val. cool.gif taip ir išėjau nesupratus persiregistruot kitam vizitui ir aišku pas kitą gydytoją cool.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2011 12 11, 21:22)
Ne gydytoja, o kažkoks nesusipratimas. Nuėjus konslutacijai ne tai, kad neapžiūrėjo, bet ir į kortelę įrašė 13.00 neturi laiko apžiūrai, nors dirbo iki 14val.  cool.gif taip ir išėjau nesupratus persiregistruot kitam vizitui ir aišku pas kitą gydytoją  cool.gif



Na atrodo ši gyd. nesikeičia smile.gif Susidurus buvau seniau, bet pritariu absoliučiai viskam kas parašyta apie ją neigiamo... ir dar galėčiau tokią pat nuomonę pridurti pažįstamos kuri pati dirbo kmuk anesteziologe, lyg ir "kolegė", deja bendravimas nuo to nebuvo žmogiškesnis (gal rangas per žemas), na tebūnie nenorėkim moteros šilto bendravimo, bet elementari etika su pacientais - privaloma schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2011 12 11, 21:22)
Ne gydytoja, o kažkoks nesusipratimas. Nuėjus konslutacijai ne tai, kad neapžiūrėjo, bet ir į kortelę įrašė 13.00 neturi laiko apžiūrai, nors dirbo iki 14val.  cool.gif taip ir išėjau nesupratus persiregistruot kitam vizitui ir aišku pas kitą gydytoją  cool.gif



Pritariu jums visu 100 proc. Patyriau persileidima. Tuo metu kai atveze i klinikas buvo jos budejimo naktis. Tai ji paspaude pilva ir liepe tik gult ant kairio sono ir "nusikraujuot", ryte apziuresiu sako. Tai ka ryte jau pasake kad fsio. O saltumas is jos kaip nezinau is ko sklinda. Ir zmogiskumo jokio pas ja nerasta. Tik blogiausi mano prisiminimai apie ja.
Atsakyti
Prieš septynetą metų, kai lankiausi pas ją dėl negalėjimo pastoti, tai pasiūlė su kitais pasibandyti, sakė, gal tik su savu neišeina doh.gif . Ką daugiau pridurti galima...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rotoli: 11 vasario 2012 - 17:24