Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(*agnyte* @ 2011 03 24, 12:53)
siandien isbandziau, tai patiko  thumbup.gif  plaukus atstatanti kauke su kokosu aliejumi, ilgiems ir vidutinio ilgio plaukams. bent jau po pirmojo bandymo plaukai nesivelia, kvapas nera ikyrus. pirkau "martinoje", kainavo 8-9lt, kiekis tikrai nemazas  mirksiukas.gif


O man sita kauke ziauriai netiko (bet bandziau pries kokia 10m., gal keliais metaisw maziau) - plaukus suvele, issukuot neimanoma buvo, liko plaukai sausi kaip siaudai, pirstu tarp plauku irgi nejo ikist (net uztepus kauke kol dar viskas slapia ir paprastai lengviausiai slysta). doh.gif Su siaubu prisimenu ja.... Tuo metu kaip tik teko Gaia kauke turet (irgi is pigiu), tai si labai patiko, bet rodos antrakart teko naudot, tai jau taip nezavejo (bet nebuvo prie ko prikibt).
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 03 24, 12:53)


siandien isbandziau, tai patiko 

Ar sudėty silikonų yra? smile.gif


Juxt, nekantriai laukiu atsiliepimų apie visas priemones ax.gif Daugumą ir aš turiu/turėjau, tiesiog įdomu palyginti, ar sutapo nuomonės 4u.gif
Atsakyti
Nezinau, kodel bet pastaruoju metu toks jausmas lyg ranku oda trauktu ypac po plovimo. Namie turiu ranku kremo, bet jauciu man norisi ir isejus kartais papildomai pasitepti, tik nesinori tampytis dideles tubeles kremo.

Gal kas galetu pasiulyti koki pigu gera ranku krema, kuris butu supakuotas 50ml ir mazenem pakuotem? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 03 25, 08:58)
Ar sudėty silikonų yra? smile.gif


sudetis mirksiukas.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 03 25, 10:38)
sudetis  mirksiukas.gif  4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Fairynlovely,
user posted image
Šitokių būna mažomis pakuotėmis, kaina iki 3lt. Labai maloni tekstūra, nepalieka lipumo jausmo, skaniai kvepia thumbup.gif Mačiau Eurokos yra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marcipane*: 25 kovo 2011 - 09:45
QUOTE(dontstop @ 2011 03 25, 09:41)


butu idomi nuomone apie sudeti. kaip ji, ar labai prasta? nes as pati nelabai gaudausi tame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 03 25, 00:20)
Kas ten Catrice nuotraukoj sutrupeje? Matyt labai geras daiktas buvo, kad taip saziningai isnaudotas


ten multicolor skaistaliukai, šiaip tikrai patiko, gaila suskaldžiau, neatlaikė smūgio į grindis, dar kartais ir tokios būklės pavyksta panaudoti biggrin.gif

QUOTE(dontstop @ 2011 03 25, 09:58)
Juxt, nekantriai laukiu atsiliepimų apie visas priemones  Daugumą ir aš turiu/turėjau, tiesiog įdomu palyginti, ar sutapo nuomonės 

Essence
iš essence l.patiko abu tušai, daugiau komentarų kogero ir nereikia, vienos peikia - kitoms l.puikūs tušai thumbup.gif
lūpdažis nepatiko, sausas, negražiai tepasi, prastai pasiskirsto - žodžiu nekas
skaistalai 2in1 neturiu ką pakomentuoti, spalva netiko, reiks mest doh.gif
juodas šešėlis visai nieko, gana neblogai pigmentuotas, turi tokių stambokų blizgučių, bet l.greit nusikrato jie net nuo pačio šepetėlio
kabukis kietas, slenka plaukai
xxxl nude blizgis visai gal ir nieko, trumpokai laikosi, spalva graži, nesausina lūpų - žodžiu dedu +
ibiza mėlynasis, net nžn, kaip ir turėtų niautralizuot lūpų raudonumą, o jis man priešingai, lūpas raudonas padaro, irgi keliaus kogero į šiūkšlinę
lapeliai, kasdieninė mano priemonė, l.patinka, perku kai būna su nuolaida ~4 LT kainuoja, einama priemonė tongue.gif
tas storesnis pieštukas iš smokey eyes, nusitrynęs tik užrašas, šiaip patiko, naudojau, gerai laiko, tik sunaudojau iki ten kur buvo nudrožta ir neturiu tokio storo drožtuko doh.gif guli nenaudojamas
juodas kajal, patiko, minkštas, lengvai tepasi, gerai laikosi, netrupa drožiamas ax.gif
ir black and white dvipusis irgi pattinka, su baltu kartais pasitepu po antakiu ir pirštu paskirstau ir vidinius akių kampučius, tik baltas toks skystesnis ir trumpiau laikosi nei juodas. juodas thumbup.gif l.ryškus, gerai laikosi, tik jį tepu su teptuku, kai darau pravedimą
Catrice
Iš visų catrice priemoių naudojamos ir l.patiko tai mineralinė biri pudrą, maskuoklis ir tas suskilęs daiktas biggrin.gif dar patiko nude lūpdažio spalva wub.gif tik kad džiovina lūpas verysad.gif
blizgis ir kiti du lūpdažiai - nesusidraugavau su spalvom tas vidurinis dar pusė velnio, neblogai drėkina tik per daug blizgučių man. skaistalai irgi - spalva netinka, keliaus šiūkšlinėn, vos kartą teptuku perbraukti, šepetukas kaip skaistalam man mažokas pasirodė, ir kietokas, bet panaudojamas kartais
iliuminating powder naudoju vakarui, bet daugiau kūnui nei veidui, per blizgi ji man - kažkaip pastaruoju metu pradėjau nemėgti blizgučių g.gif
o ta natural kreminė pudra - visiškas niekalas doh.gif kaip cemanto konsistencija, vieną kartą naudotas
UMA
visi trys po fotosesijos iškeliavo į šiūkšlinę, po blizgio lūpos tikrai būdavo sutinę lotuliukas.gif kaip bičių sukąstos doh.gif tikras mazochizmas, lūpų pagrindas l.sausino lūpas, niekuo kitu neprisidėjo, nei lūpdažis ilgiau laikydavosi nei gražiau dengdavosi
Gabriella Salvete
viskas labai patiko, facestickas jau gal koks 8 naudoju kasdien, smulkiems pamaskavimams, gerai maskuoja, gerai laikosi
bronzatas gal kiek mažokai pigmentuotas, bet man pakanka
putos irgi l.patiko, neblogai pamaskuoja, tik spalvytė dbr kiek per tamsi, išbalau per žiemą
presspudra irgi nebloga, atspalvis tiko, neturi morkvinio pigmento, ant odos natūraliai atrodo
Prestige
iš prestige labiausia patiko blizgis, spalva l.graži wub.gif neblogai laikosi, gerai pigmentuotas, tirštas, tik šepetukas greit susivėlė g.gif bet pakarpiau ir toliau sėkmingai naudoju
išsukamas pieštukas ganėtinai sausas, nenorom sutrumpinau jau gal 2 kartus (greit lūžta)
šešėliai faini, galėtų būti labiau pigmentuoti, bet kelis kartus užtepus, galima gauti ir ryškesnę spalvą, kaip laikosi nežinau, visus šešėlius naudoju su lumene šešėlių pagrindu, tai man visi jie gerai laikosi
na ir perfection pudra, visai nebloga, gerai maskuoja, natūraliai atrodo, tik reikalauja ant viršaus kažkokio užtvirtinimo jei norisi matinio vaizdo nes blizgėjimas matosi, gerai laikosi, bet vasarai manau ji būtų per sunki g.gif
Tai tiek atrodo viską pminėjau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 03 25, 11:05)
butu idomi nuomone apie sudeti. kaip ji, ar labai prasta? nes as pati nelabai gaudausi tame  smile.gif

Mano akim žiūrint labai prasta: pilna spirito (sausins), kancerogeniniai konservantai, parafinum liquidium ir glycerin glotnins, bet ant mano plaukų tikėtinas purvinų sulipusių plaukų efektas unsure.gif , naudingo plaukams nieko, išskirus kokosų aliejų, bet jo ten mažai. Tuščia kaukė sad.gif
Papildyta:
Juxt, ačiū labai už aprašymus, nuomonės mūsų sutapo drinks_cheers.gif
Kodėl mėtot netikusius produktus? Gal bandykit parduoti per Kosmetikos išparduotuvę SM ar bent už kokį šokoladą atiduoti? Manau, norinčių atsiras smile.gif

Essence turi tokį drožtuką su 2 skylėm, įprastiems ir storiems pieštukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 03 25, 00:15)
O man sita kauke ziauriai netiko (bet bandziau pries kokia 10m., gal keliais metaisw maziau) - plaukus suvele, issukuot neimanoma buvo, liko plaukai sausi kaip siaudai, pirstu tarp plauku irgi nejo ikist (net uztepus kauke kol dar viskas slapia ir paprastai lengviausiai slysta).  doh.gif Su siaubu prisimenu ja....

drinks_cheers.gif man tokia pat situacija su šita kauke buvo.. doh.gif siaubas ne plaukai.. doh.gif bet jau plaukus užvelia tai nerealiai ji blink.gif tiesa bandžiau prieš metus..
Atsakyti
Berods Mocha'i buvau pazadejus pranest jei ismeginsiu byphasse valikli akiu. Tai ismeginau ta didiji buteli, ebrod 500 ml kiekio. Nerandu neikaip jo paveiksliuko, bet toks pats kaip ir sis tonikas, tik baltas:
user posted image

Nu kai uz tokia kaina ir toki kieki, tai tikejaus blogesnio varianto, o gavau toki, kad jei neatsibos tas didelis butelis, tai pirksiu dar toki pat. Mano odai tiko, makiaza nuvalo gerai, odos neriebina ir nesausina. Vandeniui atsparaus tuso dar su juo nevaliau, tai nezinau ar su tokiu susidorotu ar ne. Po sio valiklio oda atrodo tokia minksta, glotni.
Atsakyti
gal galit mane truputuką apšviest? 4u.gif ko neturi būti visokių pudrų ar kremų sudėtyje, kad nekimštų porų? nes dabar skaiau aš tą sudėtį ir nė velnio nenutuokiu, kuris ingredientas yra kemšatis, o kuris nea... blush2.gif
Atsakyti