Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(Malena @ 2011 04 11, 12:31)


o kodėl gi ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 04 11, 12:31)

veidui. daug švelniau pilinguoja nei Čistaja linija šveitiklis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 13 balandžio 2011 - 19:40
QUOTE(julkanos @ 2011 04 09, 21:22)
na ir nesenai atradau "šilkines rankreles" bet ne rankom blush2.gif o kojom, tai pedutes kaip pas kudikį  biggrin.gif pedikiuras geriau atrodo negu manikiuras  lotuliukas.gif
user posted image

kur pirktas?

QUOTE(Vitulka @ 2011 04 11, 16:28)
veidui. daug švelniau pilinguoja nei Čistaja linija šveitiklis.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 13 balandžio 2011 - 19:41
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 11, 15:28)
veidui. daug švelniau pilinguoja nei Čistaja linija šveitiklis.

Vistiek netinka ir yra nusikaltimas veido odai. Beto grudeliai per stambus, man reik smulkiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 13 balandžio 2011 - 19:41
Kokį patartumėt toniką veidui riebiai odai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 11, 01:23)
kavos tirščiai  ax.gif nepamainomi. daug smagesnis efektas nei nuo Čistaja linija šveitiklio  su abr. kauliukais.



Šitą kūnui naudodavau, tai ir veidą kartais pašveisdavau. Bet paskutiniu metu taip erzint pradėjo kavos tirščių kvapas... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 13 balandžio 2011 - 19:42
QUOTE(Prietarai @ 2011 04 11, 16:29)
kur pirktas?


apie ką klausi? pienelį ar "šilkinės rankelės"? g.gif

QUOTE(Malena @ 2011 04 11, 16:30)
Vistiek netinka ir yra nusikaltimas veido odai. Beto grudeliai per stambus, man reik smulkiu.

kodėl nusikaltimas? jei yra naudojančių Čistaja linija veidui, tai kava palyginus labai švelni priemonė

QUOTE(Varu @ 2011 04 11, 17:40)
Šitą kūnui naudodavau, tai ir veidą kartais pašveisdavau. Bet paskutiniu metu taip erzint pradėjo kavos tirščių kvapas...  doh.gif

aš tik dukart veidui naudojau, prieš savaiminį, dbr kažkaip lygiai išsitepa smile.gif o kūnui tik kartą bandžiau, vis pamiršdavau/pamirštu, kai puodelius plaunu tirščius pasilikt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 13 balandžio 2011 - 19:43
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 11, 15:28)
veidui. daug švelniau pilinguoja nei Čistaja linija šveitiklis.

drinks_cheers.gif
Na,ir aisku, nereikia bruzinti is visu jegu,o labai svelniai,vos vos masazuojant. Ir tikrai geriau uz ta rusiska sveitikli, nes kavos daleles bent taip jauciasi kad apvalios yra,o to sveitiklio abrikoso kauliuko daleles su astriais kampais, tai aisku ir papjausto oda kazkiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 13 balandžio 2011 - 19:43
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 11, 18:49)
apie ką klausi? pienelį ar "šilkinės rankelės"?  g.gif

"šilkines rankutes" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 04 11, 18:23)
"šilkines rankutes"  smile.gif

man atrodo, kad narė turi omeny rusišką Barchatnije ručki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 11, 21:54)
man atrodo, kad narė turi omeny rusišką Barchatnije ručki  g.gif

Rankų odą minkštinantis tirpalas iš eurovaistines biggrin.gif
pas mamą kulnai skilineja iki kraujo, su šilkinem rakelem sutvarke thumbup.gif
kaip sakoma deševo i serdito lotuliukas.gif

o baltarusišką kosmetiką perku pas atstovus Vilkpedes g. Vilniuje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julkanos: 12 balandžio 2011 - 18:54
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 11, 18:56)
o to sveitiklio abrikoso kauliuko daleles su astriais kampais, tai aisku ir papjausto oda kazkiek.

Kažką sumakalavot smile.gif Su abrikosų kauliukų dalelėmis yra Čistaja linija šveitiklis. Asmeniškai man jis yra pats geriausias, nes pats šiurkščiausias smile.gif
Černyj žemčug nėra toks aštrus, kaip Čistaja linija, bet veidui nieko (ČL aš naudoju ir kūnui).
Kavos tirščiai man išvis nieko nešveičia, nesuprantu, kaip jie gali kažkam atstoti šveitiklį unsure.gif

Paskutinis bandytas šveitiklis kūnui - Fruttini, apelsinų kvapo. Aš mėgstu Fruttini priemones dėl jų bedieviškų kvapų wub.gif Daugiau jokių privalumų šis šveitiklis neturi. Neaštrus, mažai šveičiamų dalelių. Neskalsus. Visam kūnui nušveisti man prireikė 5 v . š. šveitiklio

Dar bandyti produktai:

Green style duškė - patiko gaivus mėtų kvapas, pasiliksiu jį vasarai. O šiaip duškė kaip duškė, normali.

Green style miceliarinis skystis - vietoj toniko pats tas.

Green style tonikas - labai malonus, gaivus, gerai valo, nesausina. Liuks smile.gif
Atsakyti