Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(fairynlovely @ 2011 01 20, 23:16)
Fu teptis testeriu lupas, kaip rase kazkuriam straipsni tas pats kaip tualeto rankena pabuciuoti  rolleyes.gif
Be to juk pigus ne karve kainuoja. O del blizgiu jie juk lupu spalvos kazin kiek nekeicia, patepliojai ant rankos paziurejai lipnuma, blizguma, man to uztenka apsispresti  ax.gif

Aš kai vieną dieną pasiskaičiau straipsnį apie tuos testerius, tai išvis mane jie purto. Kad net ant rankos juos tepantis galima visokį biesą pasigauti, o nekalbu apie lūpas ar veidą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2011 01 20, 21:14)
O gal geriau lupas su dezinfekuojancia priemone ir pries, ir po testavimo nusivalyti mirksiukas.gif



O gal geriau is vis nebandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 01 20, 23:25)
O gal geriau is vis nebandyt biggrin.gif

Aš tai nebandau smile.gif Nežinau, neteko kažkaip žiauriai nepataikyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 01 20, 19:40)
Nebent nestis spirito ir su suvilgintu kazkuo nuvalyt galiuka biggrin.gif

Tas nieko nekeistu,gi merktum i tubele,kurioj pilna bakteriju.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 01 20, 23:25)
O gal geriau is vis nebandyt biggrin.gif

Ai kai jusu nebandanciu tiek daug, tai mums toms kelioms bandancioms lieka sviezesni testeriai cool.gif
O siaip tai visas gyvenimas nesterilus ir pilnas bakteriju, tik reikia moket kovot su jom mirksiukas.gif Nesuprantu kas per minute laiko ant lupu uzsitepus blizgi gali atsitikt, jei po to galima, kad ir su kokiu antibakteriniu preparatu nusivalyt ar arbatmedzio ea. pasitept kai nusivalai? Siaip man paciai nevisada ir prireikia visas lupas tept, nes uztenka tik ant mazo plotelio pateplioti. O visos laidos apie parazitus ir bakterijas irgi gera propaganda skatinanti pirkeja pirkti aklai, o pas kui vel pirkti, vel pirkti, kol pataikai su spalva doh.gif Na o jeigu as blizgius perku po 80 lt ir daugiau, tai man per dideli nuostoliai gautusi, nustociau dazytis.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baggio: 22 sausio 2011 - 20:58
QUOTE(baggio @ 2011 01 22, 21:54)


Na cia parduotuvese tu visu pigesniu kosmetiku (Loreal, Maybelline, Covergirl ir pan) isvis nera testeriu - turbut pirmakart pamaciau dabar padetus Maybelline' fit' pudros testeriukus, o siaip viso kito testeriai tik svajone. Bet ir kosmetika pigi, o ir galima grazint panaudota, tai ne problema, jei kas netiktu. O jau normalesnese parduotuvese su brangesne kosmetika buna padeti serveteliu/kempineliu/vienkartiniu aplikatoriu lupoms ir akims ir pan, po to makiazo valiklio ir alkoholio - zodziu, imanoma dezinfekuotis, bet..... Lupdazi bandyt nematau problemos - alkoholiu su servetele nuvalau, dar patrinu, kad sluoksnis nueitu ir bandau su vienkartiniu aplikatorium. Kazkaip niekad nieko blogo. Tik tikrai nemanau, kad visos taip daro, o dar blogiau man su blizgiais - va ten tai i vidu viskas kisama, tai jokio skirtumo vienkartinis aplikatorius ar ne, jei vistiek pasidazai lupas, vel merki i blizgi ir pan (tuo MAC man patinka, kad ju testeriai nulauztais galiukais ir konsultantai paduoda vienkartini aplikatoriu, ji tik karta imerkia i produkta).

Nors ir skaiciau, kad nealiai nera taip blogai visi tie testeriai, bet is kitos puses kai pasiziuriu kiek praeina pro juos kasdien ir isvis kokiu zmoniu pasitaiko, tai kazkaip nesinori tepliotis.... Man uztenka ant rankos - vistiek zinau daugmaz kas tinka, o kas ne. Nebent kazkokie nauji atspalviai, bet vel visada yra galimybe grazint blogiausiu atveju.
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2011 01 22, 21:54)
Na o jeigu as blizgius perku po 80 lt ir daugiau, tai man per dideli nuostoliai gautusi, nustociau dazytis.
  4u.gif



Kiek pamenu cia diskutuoja apie kosmetika kuri pigi bet neprasta, o mano manymu blizgiai po 80 nera pigus... doh.gif Taigis ne i sia tema pateiket parasyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2011 01 23, 08:55)
Kiek pamenu cia diskutuoja apie kosmetika kuri pigi bet neprasta, o mano manymu blizgiai po 80 nera pigus...  doh.gif  Taigis ne i sia tema pateiket parasyt  mirksiukas.gif


Tai cia jau du puslapiai ne i tema, nereikia visko ant vienos baggio suverst.
Beje as neradau jokiu geru ir pigiu blizgiu, nors kiek daug bandziau, taigi turiu kelis mylimus YSL, Lancome, Chanel ir naudoju, nes rast pigu, grazu, be stambiu blizguciu, bet su smulkiais zeruciais, kad nesausintu yra misija neimanoma. Is pigesniu kolkas graziausiai ziurejosi Isadora, bet deja sausino.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 01 23, 16:45)
Tai cia jau du puslapiai ne i tema, nereikia visko ant vienos baggio suverst.
Beje as neradau jokiu geru ir pigiu blizgiu, nors kiek daug bandziau, taigi turiu kelis mylimus YSL, Lancome, Chanel ir naudoju, nes rast pigu, grazu, be stambiu blizguciu, bet su smulkiais zeruciais, kad nesausintu yra misija neimanoma. Is pigesniu kolkas graziausiai ziurejosi Isadora, bet deja sausino.

Essence biggrin.gif Rimtai, tie kur XXXL superiniai, be blizgučių, nelipnūs, nesausina, gerai laikosi... Man jie first.gif Antrą vietą duočiau Coastal scents (nors kol kas bandžiau tik 1, bet neabejotinai pirksiu dar kelis).
Labiausiai nepatikę - Lancome unsure.gif Turiu 3 Juicy tubsus ir 1 Color Fever gloss. Jie turbūt gyvens mano kosmetinėj amžinai, nes dėl šlykštaus lipnumo neįmanoma naudotis schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 24, 11:43)
Essence  biggrin.gif  Rimtai, tie kur XXXL superiniai, be blizgučių, nelipnūs, nesausina, gerai laikosi... Man jie  first.gif Antrą vietą duočiau Coastal scents (nors kol kas bandžiau tik 1, bet neabejotinai pirksiu dar kelis).
Labiausiai nepatikę - Lancome  unsure.gif  Turiu 3 Juicy tubsus ir 1  Color Fever gloss. Jie turbūt gyvens mano kosmetinėj amžinai, nes dėl šlykštaus lipnumo neįmanoma naudotis  schmoll.gif  unsure.gif

kike zmoniu tiek nuomoniu smile.gif man kaip tik tie visokiausi Essence nelimpa, del teksturos , man jie nuteka nesilaiko, o jusu paminetus LANCOME JT dievinu, turiu siuo metu 3 ir zinau, kad dar tikrai pirksiu , patinka man ju lipnumas, puikiai laikosi .
O kad i tema butu tai is pigiu blizgiu man labai patiko Nivea tubeleje, turejau auksines spalvos , pats pirmas :
user posted image
tai labai puikus buvo, kaina jo prisimenu nedidele, laikesi neblogai , nera labai lipnus, nesausino. Ir spalvyte ta kokia grazi wub.gif Ejau pirkti rausvo , bet pabandziau si ir isimylejau, negalvojau kad geltoni blizgiai taip graziai atrodyti gali. Jis beje dar spalva lupu nugesina .
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 24, 10:43)
Essence  biggrin.gif  Rimtai, tie kur XXXL superiniai, be blizgučių, nelipnūs, nesausina, gerai laikosi... Man jie  first.gif Antrą vietą duočiau Coastal scents (nors kol kas bandžiau tik 1, bet neabejotinai pirksiu dar kelis).
Labiausiai nepatikę - Lancome  unsure.gif  Turiu 3 Juicy tubsus ir 1  Color Fever gloss. Jie turbūt gyvens mano kosmetinėj amžinai, nes dėl šlykštaus lipnumo neįmanoma naudotis  schmoll.gif  unsure.gif


Tai sakau man be zeruciu netinka, atrodau kaip aliejum lupas pasitepus ar kokiu lupdaziu ir ant virsaus aliejum schmoll.gif Lancome JT turiu, sutinku kad labai lipnus, o Fever Gloss mano apsoliuciai ne trupucio nelipnus blink.gif Bet ju daug rusiu yra, gal kitas kitoks.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 01 24, 12:21)
O kad i tema butu tai is pigiu blizgiu man labai patiko Nivea tubeleje, turejau auksines spalvos , pats pirmas :
user posted image
tai labai puikus buvo, kaina jo prisimenu nedidele, laikesi neblogai , nera labai lipnus, nesausino. Ir spalvyte ta kokia grazi  wub.gif  Ejau pirkti rausvo , bet pabandziau si ir isimylejau, negalvojau kad geltoni blizgiai taip graziai atrodyti gali. Jis beje dar spalva lupu nugesina .


Kaip tik norejau rasyti apie siuos blizgius,as irgi turiu auksine spalvyte,tai labai patinka drinks_cheers.gif Beje jie turi labai smulkiu zeruciu, veliau nusipirksiu rausva ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 24 sausio 2011 - 14:56