Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai plepa toliau

Sūnute,aš visai apie ką kitą-kad įvaikinimo faktas kažkam reiškia daugiau,nei vaiko interesai.Kad globėjai šantažu priverčiami įsivaikinti ir tt .Kaip ir rašė Wetuckus
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2011 01 11, 14:50)
Sūnute,aš visai apie ką kitą-kad įvaikinimo faktas kažkam reiškia daugiau,nei vaiko interesai.Kad globėjai šantažu priverčiami įsivaikinti ir tt .Kaip ir rašė Wetuckus

Manau pasitaiko, bet tikiu, kad daugelyje atvejų suaugusių veiksmai ir vaikų interesai sutampa. Žinoma, neneigsiu, kad būna kitaip. Kai suaugę turi savų sumetimų, neatitinkančių vaiko interesų ir stengiasi įgyvendinti savus tikslus,- vargas vaikams. Gerai, kai šal;ia yra geranoriškų vaikams suaugusių.
Šiaip tokiose situacijose manipuliuojama viskuo, kuo įmanoma. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia. Tai tinka ne vien globai, ar įvaikinimui...
Atsakyti
QUOTE(wetuckus @ 2011 01 11, 13:22)
O jei iš įvaikintojų jau net ir kyšis paimtas - tai tas globėjų sutikimas išgaunamas labai įdomiais būdais, susivienijus ir valstybinei tarnybai, ir miesto skyriui, pasitelkiant socialinius partnerius. Globėjams suorganizuojamas smegenų plovimo ir psichologinės prievartos seansas, jiems meluojama, jie klaidinami iškreipta teisine informacija. Vėliau, globėjui nesutikus, jam trukdoma, persekiojama ir kenkiama kiekviename žingsnyje. Taip pat tarnybos psichologiškai prievartauja ir globojamą vaiką. - Niekam nelinkėčiau to patirti.

ar tikrai turi tokią sunkią sudėtingą patirtį ar pats prisikuri problemų priešiškumu? biggrin.gif neteko susidurti su g.gif piktybiškais ar dar kokiais VTAS darbuotojais. tik tingiais. daugumos patirtis irgi tokia g.gif į teigiamą pusę. Tamstai taip neatrodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 11 sausio 2011 - 15:30
Šiap, kaip suprantu, globojami, dažniausiai, negalimi įvaikinti vaikai. Jei taip susiklosto, kad ilgai globotas vaikas tampa galimu įvaikinti, pirmumo teisę turi esamas globėjas. Nežinau, gali būti kažkolių priežasčių , dėl ko nenori globėjas to vaiko įvaikinti. Bandau spėti: nesusiklosto santykkiai-nėra garantuotas dėl paauglystės (o kas gali būti garantuotas), ar kitaip nepasitiki savo jėgomis ir....galbūt tikisi problemas spręsti grąžindamas (tokiu atveju, gal geriau įvaikinti kitoje, šeimoje, nežinau,-čia kiekvienas atvejis individualus).
Kitu atveju- lėsų vaiko auginimui trūkumas. Čia tarnybos turėtų elgtis gerokai subtiliau šiais nelengvais laikais, bet nemanau, kad tuo atveju padoru versti įvaikinti. Juk valdiškai įstaigai vaikas kainuoja dvigubai brangiau....

Mes tikrai nebūtume galėję leisti tiek "reabilitacijos malonumų" saviškiams, jei ne pašalpos pinigėliai iki įvaikinimo. Taip ir pasakiau VT darbuotojoms. Sulaukiau tikro supratimo ir palaikymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 11 sausio 2011 - 15:43
QUOTE(Karusia @ 2011 01 11, 15:28)
ar tikrai turi tokią sunkią sudėtingą patirtį ar pats prisikuri problemų priešiškumu? biggrin.gif neteko susidurti su g.gif piktybiškais ar dar kokiais VTAS darbuotojais. tik tingiais. daugumos patirtis irgi tokia g.gif į teigiamą pusę. Tamstai taip neatrodo?


Aš pripažįstu, kad esu linkęs ironizuoti ir sutirštinti spalvas. Tačiau mano patirtyje egzistuoja ir faktai, kurių nenuginčysi.
Mums skyriaus buvo nurodyta prieš suteikiant globą susidraugauti su globos namuose gyvenančiu ir administracijos parinktu vaiku. 3 mėnesius globnamiai neišsakė jokių pastabų ar pretenzijų, žadėjo paramą ir pagalbą apiforminant globą, sakėsi informavusios visas reikiamas tarnybas apie eigą, rekomendavo neskubėti. Tačiau po 3 mėn. užsienyje atsirado šeima norinti įvaikinti. Visų pirma globos namai pradėjo aiškinti, kad įvaikinimas užsienyje geriau atitinka vaiko interesus, negu globa mūsų šeimoje (kas nėra tiesa) ir pradėjo mums aiškinti, kad siekdami suteikti globą mes griauname vaiko ateitį. Mes jiems iš karto pasidarėme nekompetetingi. Kai kreipiausi į miesto skyrių siekdamas išsiaiškinti kodėl esu klaidinamas, Meilutė telefonu atšaukė sutartą` susitikimą.
Valstybinėje tarnyboje irgi aiškino kodėl turėtume sutikti, kad vaiką įvaikintų užsieniečiai.
Socialiniai partneriai papildomai įvertino pasirengimą ir pripažino mus netinkamais. Ar tai nėra susidorojimas, ar tai nėra persekiojimas už kritiką? Teismas nustatė, kad didžioji dalis vertinimo teksto neatitinka tiesos. Paaiškinkite man, kokie gali būti motyvai soc. darbuotojams rašyti netiesą vertinime? Jie rado teisme pasiteisinimą: jiems tai nurodė valstybinė tarnyba.

Bet yra ir teigiamų šios istorijos pusių: dabar tiek tarnyboje tiek skyriuje mane grai pažįsta, bendraujame kreipdamiesi vardais. Žadėjo parašyti teigiamą įvertinimą, jei pasirinksime kitą vaiką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wetuckus: 11 sausio 2011 - 16:46
QUOTE(wetuckus @ 2011 01 11, 16:44)
Visų pirma globos namai pradėjo aiškinti, kad įvaikinimas užsienyje geriau atitinka vaiko interesus, negu globa mūsų šeimoje (kas nėra tiesa)

įvaikinimui visada teikiama pirmenybė, tai nėra asmeninė vieno darbuotojo nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(wetuckus @ 2011 01 11, 17:44)
Aš pripažįstu, kad esu linkęs ironizuoti ir sutirštinti spalvas. Tačiau mano patirtyje egzistuoja ir faktai, kurių nenuginčysi.

Socialiniai partneriai papildomai įvertino pasirengimą ir pripažino mus netinkamais. Ar tai nėra susidorojimas, ar tai nėra persekiojimas už kritiką? Teismas nustatė, kad didžioji dalis vertinimo teksto neatitinka tiesos. Paaiškinkite man, kokie gali būti motyvai soc. darbuotojams rašyti netiesą vertinime? Jie rado teisme pasiteisinimą: jiems tai nurodė valstybinė tarnyba.

Bet yra ir teigiamų šios istorijos pusių: dabar tiek tarnyboje tiek skyriuje mane grai pažįsta, bendraujame kreipdamiesi vardais. Žadėjo parašyti teigiamą įvertinimą, jei pasirinksime kitą vaiką.


Man irgi daug kas nepatinka. taciau garsiai nesaukiu... nekritikuoju. Kam? Mano tikslas buvo isivaikinti vaika. To ir siekiau. Kas ka sake, kas ka dare, skundu nerasiau, tyliai priemiau globos namu mela teisme.

Vertinima galima apskusti, jei jusu nuomone jis neteisingas.

Kai atsiranda dvi seimos - norintys ivaikinti ir norintys globoti. Manau visada ir visi bus tik uz ivaikinima. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2011 01 11, 17:01)
įvaikinimui visada teikiama pirmenybė, tai nėra asmeninė vieno darbuotojo nuomonė.

unsure.gif
netiesa. vadovaujantis istatymas globai lietuvoje pirmenybe pries ivaikinima uzsienyje. o jusu minima nuomone klaidinga ir klaidinanti
Papildyta:
QUOTE(laureta @ 2011 01 11, 17:01)
Man irgi daug kas nepatinka. taciau garsiai nesaukiu... nekritikuoju. Kam? Mano tikslas buvo isivaikinti vaika. To ir siekiau. Kas ka sake, kas ka dare, skundu nerasiau, tyliai priemiau globos namu mela teisme.

Vertinima galima apskusti, jei jusu nuomone jis neteisingas.

Kai atsiranda dvi seimos - norintys ivaikinti ir norintys globoti. Manau visada ir visi bus tik uz ivaikinima.  4u.gif

lenkiu galva pries tave: esi uz mane ismintingesne.
Atsakyti
QUOTE(wetuckus @ 2011 01 11, 19:05)
unsure.gif
netiesa. vadovaujantis istatymas globai lietuvoje pirmenybe pries ivaikinima uzsienyje. o jusu minima nuomone klaidinga ir klaidinanti
Papildyta:

lenkiu galva pries tave: esi uz mane ismintingesne.


pora atveju zinau, kad lankomas ir besiruosiant globoti, vaikas buvo pasiulytas ivaikinimui uzsienyje. 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(wetuckus @ 2011 01 11, 16:44)
Aš pripažįstu, kad esu linkęs ironizuoti ir sutirštinti spalvas. Tačiau mano patirtyje egzistuoja ir faktai, kurių nenuginčysi.
Mums skyriaus buvo nurodyta prieš suteikiant globą susidraugauti su globos namuose gyvenančiu ir administracijos parinktu vaiku. 3 mėnesius globnamiai neišsakė jokių pastabų ar pretenzijų, žadėjo paramą ir pagalbą apiforminant  globą, sakėsi informavusios visas reikiamas tarnybas apie eigą, rekomendavo neskubėti. Tačiau po 3 mėn. užsienyje atsirado šeima norinti įvaikinti. Visų pirma globos namai pradėjo aiškinti, kad įvaikinimas užsienyje geriau atitinka vaiko interesus, negu globa mūsų šeimoje (kas nėra tiesa) ir pradėjo mums aiškinti, kad siekdami suteikti globą mes griauname vaiko ateitį. Mes jiems iš karto pasidarėme nekompetetingi. Kai kreipiausi į miesto skyrių siekdamas išsiaiškinti kodėl esu klaidinamas, Meilutė telefonu atšaukė sutartą` susitikimą.
Valstybinėje tarnyboje irgi aiškino kodėl turėtume sutikti, kad vaiką įvaikintų užsieniečiai.
Socialiniai partneriai papildomai įvertino pasirengimą ir pripažino mus netinkamais. Ar tai nėra susidorojimas, ar tai nėra persekiojimas už kritiką? Teismas nustatė, kad didžioji dalis vertinimo teksto neatitinka tiesos. Paaiškinkite man, kokie gali būti motyvai soc. darbuotojams rašyti netiesą vertinime? Jie rado teisme pasiteisinimą: jiems tai nurodė valstybinė tarnyba.

Bet yra ir teigiamų šios istorijos pusių: dabar tiek tarnyboje tiek skyriuje mane grai pažįsta, bendraujame kreipdamiesi vardais. Žadėjo parašyti teigiamą įvertinimą, jei pasirinksime kitą vaiką.

Matomai neblogai "akis padraskėte" smile.gif mūsiškius taip pat buvo davusi pareiškimą įvaikinti italų šeimą. Mes juos ėmėme globai su perspektyva įvaikinti. Visi of. įstaigų darbuotojai stengėsi, kad vaikai tektų mums, įskaitant ir netiesioginį mūsų įkalbinėjimą. (keliaujant po Š.Italiją, įsitikinom, kad darbuotojai taip elgėsi norėdami vaikams gero)
Atsakyti
jo Sunute, ten juos būtų išlepinę išpaikinę iki kraštutinumo biggrin.gif bent tokį įspūdį susidariau apie italiukus.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2011 01 11, 21:15)
jo Sunute, ten juos būtų išlepinę išpaikinę iki kraštutinumo biggrin.gif bent tokį įspūdį susidariau apie italiukus.

a ir ten visokių žmonių yr
Atsakyti