Sveiki, keliu temą į viršų 4u.gif
QUOTE(naida @ 2006 02 15, 20:43)
Aš ir manau, kad geriausias variantas Lietuvos oro sąlygomis, tai, jog tambure nusiauni batus, nusvelki apsnigusia striukę ir i namus - be šalčio ir purvo  tongue.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(JOMAJO @ 2006 02 16, 13:02)
Pagal mūsų projektą nusprendėm kad tambūras būtinas, nes kitaip papultume iš kiemo tiesiai į svetainę. Ir architektė sakė, kad mūsų klimatui tambūras reikalingas.

ta pati situacija be tambūro bus ir pas mus, todėl tambūro klausimas name yra nekvestionuojamas drinks_cheers.gif

QUOTE(sania @ 2006 02 16, 17:00)
pritariu 100% ir batai atrodytu nekaip o dar stiukes g.gif  zinoma galima spinta pastatyti bet vis tiek ne tas ,bet man tai labiausiai ziema butu betysio sniegas nestusi i hola o dabar sau snieguotu batus palieki tambure

tikrai taip, tambūre taip pat galima įsirengti spintą viršutiniams rūbams kabinti ir batų dėžė ten puikiai tinka.

QUOTE(laguna @ 2006 02 20, 19:30)
Maciau savaitgali laida per penktaji kanala apie energijos taupyma. Tai ten tambura paminejo kaip viena is priemoniu taupant siluma namuose.

drinks_cheers.gif

QUOTE(akvilyte @ 2007 12 12, 10:20)
na pas mus kaip ir du įejimai.. vienas nuo gatvės kitas į kiemą...  nuo gatvės su tambūru.. iš kiemo be... bet kiemo įėjime nedarėm tik todėl kad mum reikėjo šviesos.. tai dėjom stiklines duris... nu ir ką.. man su tambūru smagiau... nes kiemo duris atidarom tai šaltis ir pliūpteli i virtuvę ir svetainę....

lygiai dėl to pačio šviesos poreikio dėsime stiklines duris į terasą ir kiemą, jokio tambūro nebus... unsure.gif teks mažiau naudotis tomis durimis žiemą, kad neįsileisti į namus gyventi šalčio - jis nuomos nemoka, o veikiau priešingai laugh.gif

QUOTE(Edemux @ 2008 12 02, 10:33)
PAs mus tamburas 6m2 su kapeikom, tai skaitau didokas, nes kam ten staliukai , foteliukai, tv ir panasiai.

nuraminote, ačiū... mes buvom užplanavę tokį, o paskui sumažinome iki 5 kv.m. rolleyes.gif tambūre bus tik durys į gyvenamas patalpas, durys į katilinę ir jau minėta spinta viršutiniams rūbams+batų dėžė.

Dabar klausimas diskusijai, ar verta šildyti grindis tambūre? Pliusai/minusai...argumentai?