Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga

Apklausa: Ko labiausiai laukiate Brėkštančioje aušroje? (59 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
as parsisiunciau Tucker & Dale vs Evil, ziuresim su diedu biggrin.gif treileris tai patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(petrike @ 2011 01 17, 19:56)
Vakar kaip tik paziurejau! Neblogas, bet didelio ispudzio nepaliko... Istemptas truputi, nuobodokas... g.gif  Bet kadangi mano filmu skonio receptoriai paluze, tai geriau paziureti pacioms ir ivertinti... Juk nebereikalo tiek Auksiniu Gaubliu susislave! mirksiukas.gif

Nu žinok mano nuomonė apie šį filma praktiškai tokia pati biggrin.gif
Prieš kelias dienas žiūrėjom su vyru "Mielieji kaulai" nu patiko rimtas, sukrečiantis vaikus turintiems tėvams filmas. Rekomenduoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 17 sausio 2011 - 20:07
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 17, 17:36)
Zizut, ačiū. Neprimatau ir neprigirdžiu. Senatvė netikėtai aplankė. Tikiuosi greit išeis biggrin.gif


Taigi visom mūsų ligonėm: Partizanei, Miško uogai, Militukui sveikatos ne glėbiais, o maišais console.gif o mes nors neakivaizdžiai už jus pasirgsim ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif O ligoms tai nono.gif nono.gif nono.gif
QUOTE(donata222 @ 2011 01 17, 17:41)
kaiiiip slidu lauke  doh.gif  doh.gif  doh.gif šiandien kelis kart vos nenugriuvau, o praeitą savaitę su drauge einant į mokyklą tai taip abi galingai kritom biggrin.gif

user posted image


Aha, žiauriai baisu net žiūrėt laukan doh.gif Šiandien išeiginė, tai pro langą dairaus ir šiurpas krečia verysad.gif Pas mus net autobusai iki antros nevažinėjo doh.gif
O Robertėlis mūsų ir be kostiumo gražus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Zizija dekui uz linkejimus 4u.gif . Bet kur musu nauja troba g.gif
Atsakyti
Pakuriau tema, galit sita pribaigt..damust..subimbint biggrin.gif
Atsakyti
Niekaip nesuprantu kokia proga vaikas prie Džeiko miegančio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 01 17, 21:36)
Niekaip nesuprantu kokia proga vaikas prie Džeiko miegančio g.gif

o tu fanu klausk, kurie sumontavo laugh.gif cia bando vaiko neprieziura apkaltint ar priekabiavimu kazi laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2011 01 17, 22:37)
o tu fanu klausk, kurie sumontavo laugh.gif cia bando vaiko neprieziura apkaltint ar priekabiavimu kazi laugh.gif


O aš Arti klausiu bigsmile.gif kodėl įkėlė, o ne kodėl primontavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 01 17, 21:39)
O aš Arti klausiu bigsmile.gif kodėl įkėlė, o ne kodėl primontavo biggrin.gif

na man grazu ir motyvai neidomus irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 01 17, 21:39)
O aš Arti klausiu bigsmile.gif kodėl įkėlė, o ne kodėl primontavo biggrin.gif

1. juodai baltu nuotrauku trukumas biggrin.gif
2. nu visai idomi foto ax.gif o kas ne taip su ja? smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti