Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr. 2

QUOTE(Forgete @ 2011 01 14, 16:39)
as buvau pernai birzelio pirmoje puseje, tai i jura nedrisau lysti, labai kojas gele smile.gif Na nebent jusu vyras toks tikras Lietuvis, kur nuvaziuoja i svecia sali ir kad ir koks oras lenda i jura smile.gif


as tai nesu vandens megeja, tai man dzin koks vanduo lotuliukas.gif Man tik svarbu silta butu, kad pagulinet galeciau blush2.gif
Mes norim savo Mazaji prie juros nuvest, kad butu silta ir, kad padugt galetu..Lapkricio menesi buvom Maljorkoj, tai ten nebuvo sezonas, bet maudytis galejom be problemu, nebuvo taip salta..tai manasis galvojo, kad ir Ispanijos pakrantese pavasari, bus gana silta g.gif
Reik eit kazkur ieskoti, kur tokiu metu butu galima rast ''vasara'' doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rozeslasiukas @ 2011 01 14, 18:50)
as tai nesu vandens megeja, tai man dzin koks vanduo  lotuliukas.gif Man tik svarbu silta butu, kad pagulinet galeciau  blush2.gif
Mes norim savo Mazaji prie juros nuvest, kad butu silta ir, kad padugt galetu..Lapkricio menesi buvom Maljorkoj, tai ten nebuvo sezonas, bet maudytis galejom be problemu, nebuvo taip salta..tai manasis galvojo, kad ir Ispanijos pakrantese pavasari, bus gana silta  g.gif
Reik eit kazkur ieskoti, kur tokiu metu butu galima rast ''vasara''  doh.gif

man atrodo jus kova tikrai nepagulinesit, nes birzeli ten buvo apie 23-25 laipsnius, geguzi sako 21 buna, o kova tai isviso. gal egiptas koks geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 01 14, 17:10)
man atrodo jus kova tikrai nepagulinesit, nes birzeli ten buvo apie 23-25 laipsnius, geguzi sako 21 buna, o kova tai isviso. gal egiptas koks geriau  g.gif


Aciu, kad apsvietet apie orus 4u.gif Bandysiu kalbint vyruka savo lekt kitur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 01 14, 18:39)
as buvau pernai birzelio pirmoje puseje, tai i jura nedrisau lysti, labai kojas gele smile.gif Na nebent jusu vyras toks tikras Lietuvis, kur nuvaziuoja i svecia sali ir kad ir koks oras lenda i jura smile.gif

bigsmile.gif ka veiket? ka pamatet, kiek laiko buvot, kur gyvenot?
ot kiek klausimu..
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2011 01 14, 21:08)
bigsmile.gif  ka veiket? ka pamatet, kiek laiko buvot, kur gyvenot?
ot kiek klausimu..

birzeli tai as nedaug kur buvau, nes barselonoj buvom kelias dienas, o kitas lloret de mar atostogavom. O spali buvau su vaiku, tai tada daugiau apsukom, bet ten kelione del vaiko buvo, tai kai kurie uzsiemimai gal vaikiski smile.gif Galit pasiskaityt http://www_sumazuvai...n...=39&catid=2

Atsakyti
Kovo menesi praeitais metais visa savaite snigo, didziausia puga per 25 metus..
Simet gal ir nesnigs, bet abejoju, kad noresis maudytis:)

Gal i Kanarus tokiu atveju geriau vaziuoti, ten visuomet optimali temperatura, galima vos ne kiaurus metus maudytis.
Atsakyti
QUOTE(debajo @ 2011 01 14, 21:41)
Kovo menesi praeitais metais visa savaite snigo, didziausia puga per 25 metus..
Simet gal ir nesnigs, bet abejoju, kad noresis maudytis:)

Gal i Kanarus tokiu atveju geriau vaziuoti, ten visuomet optimali temperatura, galima vos ne kiaurus metus maudytis.


Aciu uz info 4u.gif Jau renkames tarp Gran Kanarijos ir Tenerifes..As labiau linkstu i Gran Kanarija, nes ten silciau nei Tenerifej ax.gif

Aciu merginos, kad laiku perspejot 4u.gif Geru kelioniu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas is patirties pasakytu, rugsejo pradziai lektuvo bilietai i Girona dviems 500 litu, tai jau gera kaina, ar buna ir smarkiai mazesne ?
Atsakyti
Sveiki,

mes taip pat planuojam i Barselona vasara... noreciau, pasiteirauti, kiek dienu mazdaug reiktu, kad normaliai pabuti ir viska aplankyti, na kad nereiktu nei labai skubeti bet ir nebutu tokiu dienu kad nuobodziautume, nebeturetume, ka veikti,,, gal galit pasidalinti patirtimi smile.gif

dekoju wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2011 01 16, 19:22)
Sveiki,

mes taip pat planuojam i Barselona vasara... noreciau, pasiteirauti, kiek dienu mazdaug reiktu, kad normaliai pabuti ir viska aplankyti, na kad nereiktu nei labai skubeti bet ir nebutu tokiu dienu kad nuobodziautume, nebeturetume, ka veikti,,, gal galit pasidalinti patirtimi smile.gif

dekoju wink.gif

savaites turetu uztekti 4u.gif
Atsakyti
Mes buvome savaitę, užteko laiko, iš jos dar vieną dieną skyrėm Monserat, ir vieną dieną Fuertaventura atrakcionų parkui.
Atsakyti
QUOTE(Bjjanka @ 2011 01 17, 13:01)
Mes buvome savaitę, užteko laiko, iš jos dar vieną dieną skyrėm Monserat, ir vieną dieną Fuertaventura atrakcionų parkui.

kiek per ta savaite isleidote pinigeliu (be bilietu,nes cia kaip kas prasisuka) pragyvenimui,maistui,vazinejimui po zymias vietas,zmogui? Ačiū.
Atsakyti