Įkraunama...
Įkraunama...

Užmokestis už darželį

QUOTE(Rudaake2 @ 2014 08 06, 19:14)
Gal kas esate susidūrę ir man atsakysite.
Vedu vaiką į darželį, šiuo metu esu dekrete, vėliau eisiu vaiko priežiūros atostogų.
Ar ši priežastis gali būti pateisinama nevisomis dienomis eiti vaikui į darželį?
Pvz. kelias dienas vedu, kelias nevedu?

Nepateisina,pas mane buvo ta pati situacija,ir nieks nepateisino turedavau imti pazyma is gyd. o su kita aukletoja eidavo susitarti ( nezinau ka ji ten zymedavo,bet uz tas dienas kai ji dirbdavo ir mes neidavome-nemokejau).
Atsakyti
QUOTE(Rudaake2 @ 2014 08 06, 18:14)
Gal kas esate susidūrę ir man atsakysite.
Vedu vaiką į darželį, šiuo metu esu dekrete, vėliau eisiu vaiko priežiūros atostogų.
Ar ši priežastis gali būti pateisinama nevisomis dienomis eiti vaikui į darželį?
Pvz. kelias dienas vedu, kelias nevedu?

Esant NGA, galit visai nevest į darželį ir už jį nemokėkėt, bet, jei gerai pamenu, nevedimo laikotarpis yra ne mažiau savaitė (reikia rašyti prašymą darželio vedėjai ir pristatyti iš gydytojos pažymą, kad esate dekrete).
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2014 08 06, 23:09)
Esant NGA, galit visai nevest į darželį ir už jį nemokėkėt, bet, jei gerai pamenu, nevedimo laikotarpis yra ne mažiau savaitė (reikia rašyti prašymą darželio vedėjai ir pristatyti iš gydytojos pažymą, kad esate dekrete).

man vat irgi idomi tokia situacija vedu jau pirmaja pupa i darziuka ir noriu leisti vis kelias diena pailseti tai ta pazyma turetu buti is seimos gydytojo kad esu NGA ar is ginekologo? bet negalima tada imti viena diena ar kelias, o reikia iskart savaite nevesti?
o kaip su tevadieniais? jeigy vyras pasiema pazyma kad tevadienis is darbovietes, nebus pateisinta ta diena?
Atsakyti
QUOTE(smelynes @ 2014 09 18, 09:41)
man vat irgi idomi tokia situacija vedu jau pirmaja pupa i darziuka ir noriu leisti vis kelias diena pailseti tai ta pazyma turetu buti is seimos gydytojo kad esu NGA ar is ginekologo? bet negalima tada imti viena diena ar kelias, o reikia iskart savaite nevesti?
o kaip su tevadieniais? jeigy vyras pasiema pazyma kad tevadienis is darbovietes, nebus pateisinta ta diena?


NGA nepateisina nelankymo, pateisinama tik vaiko ligos pažyma. o štai tėvadieniai pateisinami, bet juk tik viena ar dvi dienos per mėnesį jų gali būti. bet čia tokia tvarka Vilniuje. Gal pas jus kitaip,, kiek suprantu Šiauliuose. reikėtų susirasti tai reglamentuojantį dokumentą. Savivaldybės tinklapyje toks turėtų būti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cia_as_vel: 18 rugsėjo 2014 - 19:10
Sveiki,

Kaip yra su mokesčiu už darželį, keliskart skaičiau informaciją apie skaičiavimą ir nesupratau- situacija tokia, mums priskaičiavo už maitinimą mokėti už visą mėnesį, tačiau vaikas pirmas dvi savaites prasirgo, nunešiau pažymą iš gydytojo, bet niekas neišminusuota. Sutinku, kad ugdymas ir kažkoks kitas mokestis yra nekintantys, bet ar maitinimas nepriklauso nuo dienų skaičiaus?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Uz kiekviena diena mokamas ugdymo mokestis 2lt dienai menesiui 44lt kazkur gaunasi. Klausimas-ar vaikui susirgus ir atnesus pazyma, tas mokestis vis tiek mokamas-cia kaune? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele123 @ 2014 09 26, 11:38)
Sveikos 4u.gif Uz kiekviena diena mokamas ugdymo mokestis 2lt dienai menesiui 44lt kazkur gaunasi. Klausimas-ar vaikui susirgus ir atnesus pazyma, tas mokestis vis tiek mokamas-cia kaune? 4u.gif

gal kuri mamyte zino, kaip su ugdymo mokesciu vaikui susirgus? ar reik pastovei moketi, ar atsiminusuoja?aciu 4u.gif
Atsakyti
Vaikui susirgus minusuojasi tiek maitspinigiai tiek ugdymo mokestis.
Atsakyti
QUOTE(Liepuzele21 @ 2014 09 26, 16:01)
Vaikui susirgus minusuojasi tiek maitspinigiai tiek ugdymo mokestis.

aciu jums labai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 02 11, 07:58)
10. mokestis už vaiko maitinimą  nemokamas, jeigu:
10.1. vaikas lanko specializuotas grupes bendrosios paskirties įstaigose bei ugdomas bendrose grupėse integruotu būdu arba specialius darželius, skirtus vaikams, turintiems įvairius vystymosi sutrikimus:
10.1.1. intelekto (žymus, labai žymus);
10.1.2. kompleksinius;
10.1.3. kalbos neišsivystymo (vidutinis, žymus), sulėtėjusios kalbos raidos (žymus arba labai žymus), sutrikdytos kalbos raidos (afazijos);
10.1.4. neprigirdėjimo (žymus, labai žymus), kurtumo;
10.1.5. silpnaregystės (žymi), aklumo;
10.1.6. judesio ir padėties (vidutinis, labai žymus);
10.1.7. emocijų ir elgesio (autizmas);
10.1.8. lėtinių somatinių ir neurologinių (onkologinės ligos, diabetas, epilepsija, tuberkuliozė, sunkios formos alergija);



O kur ta istatima pilna rasti galima? Darzelyje visi zino kad vaikas serga cukralyge bet priskaiciavo mums moketi pilnai ( 100% ) pazyma is gidytojo irgi neshem ir ten yra nuruodyta diagnose. Kur kreiptis pagalbos?
Atsakyti
QUOTE(baubuke @ 2014 10 15, 21:43)
O kur ta istatima pilna rasti galima?  Darzelyje visi zino kad vaikas  serga cukralyge bet priskaiciavo mums moketi pilnai ( 100% ) pazyma is gidytojo irgi neshem ir ten yra nuruodyta diagnose. Kur kreiptis pagalbos?

Nebegalioja šis įstatymas jau kokį porą metų wink.gif.
Atsakyti
Mamytės, gal žinote, kaip išsaugoti vietą darželyje, jei kol kas jos nereikia, bet gal po to bus sunku gauti? Dabar nedirbu, noriu dar pabūti su vaiku namuose 4u.gif blush2.gif
Atsakyti