Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos (31 tema)

Su moters diena,mergaites!

user posted image
фото цветов



semke ,geriau nevalgyti riesutu kai tokie mazi leukocitaiir dar jie gali sudirginti burnos gleivine.O karves ir kiaules ir pan.yra labai negerai prie tokio kraujo,kiek zinau kitiems ligoniukams,pasikartosiu ypac kas serga kraujo liga,net draudzia gydytojai namie tureti gyvunus ir net geles kambarines kai viksta gydymas.
Prie leukocitu arti 2 jau aisku galima valgyti viska,bet kai buna vien 0,o buna ir taip,tai man draude kategoriskai ir valgyti zalia maista,bet koki,ir eiti is namu,ir as ,zinoma taip ir dariau.Ir rankas reikia daznai plauti,kiti net dezinfikoja.Viskas draudziama del to kad ligonis nepagautu rumtos infekcijos,virusu,nes tada gresia kraujo uzkretimas.
Tokio hemoglobino jums nekels,jis dar nekritiskas,jeigu kris-lasins krauja.

Yyy ,buna kad kitiems sunkiau tas kraujas atsistato 4u.gif Jeigu ligonineje,tai ten jau zino gydytojai kaip pakelti,kiek to Neupogeno reikia,sulasins krauja-pakils hemoglobinas,jeigu mazai trombocitu-sulasins irgi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 08 kovo 2011 - 14:36
Sveta 4u.gif

Na, tetei jau gera savaite leukocitai negereja , ar gali nuo to issivystyt dar leukemija? doh.gif
Zodziu, as kaip tik nestumo gale buvau, ir siule vel saldyt placenta, bet perziurejau su vyru sarasa ligu, del kuriu reiketu (tarkim ar kas is artimuju serga tuo ar anuo, o tevai jau zinojo, bet man nesake, nes saugojo nuo neig.info verysad.gif) buciau uzsaldzius, jokios leukemijos ir pan nebutu dabar baisu..
Kazkaip baisu, kad jau savaite negereja, arba pagereja ir kita diena vel 0..
Sake dar palauks pora dienu ir jei ka, kraujo perpils jam..

Zinot, is kitos puses, jauciuos gana ramiai, gal intuicija, kad viskas bus gerai? bigsmile.gif

Visom geru minciu balionelis 4u.gif
Atsakyti
Su moters diena visas! smile.gif ax.gif 4u.gif

Apie leukocitus čia daug naudingos informacijos prirašėt, mamai jie irgi jau labai nukritę...
Atsakyti
QUOTE(Yyy @ 2011 03 08, 18:46)
Na, tetei jau gera savaite leukocitai negereja , ar gali nuo to issivystyt dar leukemija? doh.gif

Kazkaip baisu, kad jau savaite negereja, arba pagereja ir kita diena vel 0..
Sake dar palauks pora dienu ir jei ka, kraujo perpils jam..


Leukemija tikrai negali issivystyt 4u.gif Cia visai kita liga,leukocitu trukumas vadinasi leukopenija ar neutropenija,bet pas teti jusu tai laikina.O kokia liga,priminkite,nes dabar tiek daug nauju mergaiciu raso blush2.gif
Su kraujo buna ivairiai,vienems greit atsistato,kitiems ilgai,leukocitai buna kad sokineja.O ka gydytojai sako? Dar svarbu,kokie kiti rodykliai kraujo,bet manau jeigu gydytojai dar lauks pora dienu,jie nemato pavojaus ,o kraujo perpilimo nebijokite,cia paprastai sulasins krauja,kaip vaistus ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Sveta.K, na tetei 4stadijos galvos auglys, kuris buvo labai sekmingai Kaune isoperuotas gruodzio vidury, net sake siek tiek daugiau ispjove, del tikrumo. (agrasto dydzio buvo smile.gif )
Dabar trombocitai sake padidejo nuo 234 iki 284 (norma 120-320 sake). Hemoglobinas nuo 125 iki 128 padidejo. Neutrofilu tai nulis tai 0,02, o leukocitu tai irgi sokinejo buvo 'net' iki 0,8, dabar lyg 0,6..
Aciu Dievui, leukemija neisisvystys nuo to bigsmile.gif
Na taip, kraujo perpylimo nebijau, zinau, kad sulasins. Dar leidzi ai pilva filgristima. Gauna priesgrybelinius vaistus (nzn kam g.gif) ir dvigubus antibiotikus, nes virusiukas pas ji. Nes gi ligoninej pagulde salia jo serganti kazkoki, nuo kurio jam eme labai bloget, tai perkele i vienute tada verysad.gif
Tai lankyt ne visada leidzia, ir tik su kaukem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yyy @ 2011 03 08, 20:20)
Sveta.K, na tetei 4stadijos galvos auglys, kuris buvo labai sekmingai Kaune isoperuotas gruodzio vidury, net sake siek tiek daugiau ispjove, del tikrumo. (agrasto dydzio buvo smile.gif )
Dabar trombocitai sake padidejo nuo 234 iki 284 (norma 120-320 sake). Hemoglobinas nuo 125 iki 128 padidejo. Neutrofilu tai nulis tai 0,02, o leukocitu tai irgi sokinejo buvo 'net' iki 0,8, dabar lyg 0,6..
Aciu Dievui, leukemija neisisvystys nuo to bigsmile.gif
Na taip, kraujo perpylimo nebijau, zinau, kad sulasins. Dar leidzi ai pilva filgristima. Gauna priesgrybelinius vaistus (nzn kam g.gif) ir dvigubus antibiotikus, nes virusiukas pas ji. Nes gi ligoninej pagulde salia jo serganti kazkoki, nuo kurio jam eme labai bloget, tai perkele i vienute tada verysad.gif
Tai lankyt ne visada leidzia, ir tik su kaukem  smile.gif

Nu turetu atsistatyti leukocitai,o to paciu ir neutrofilai 4u.gif Nes trombocitai geri,hemoglobinas geras thumbup.gif O dabar jis nuolat priziurimas mediku,tai tikrai padetis kontroliuojama.Jeigu jus tai "paguos" as kai gulejau vienuteje palatoje,man leukocitu buvo 0,hemogl.50 o trombocitu 23,ir atsistate kraujukas.Tai viska bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2011 03 08, 18:37)
Nu turetu atsistatyti leukocitai,o to paciu ir neutrofilai 4u.gif Nes trombocitai geri,hemoglobinas geras thumbup.gif O dabar jis nuolat priziurimas mediku,tai tikrai padetis kontroliuojama.Jeigu jus tai "paguos" as kai gulejau vienuteje palatoje,man leukocitu buvo 0,hemogl.50 o trombocitu 23,ir atsistate kraujukas.Tai viska bus gerai 4u.gif

bigsmile.gif o per kiek laiko atsistate?
Nu saunuole jus is vis bigsmile.gif is visu nuliu taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yyy @ 2011 03 08, 20:43)
bigsmile.gif  o per kiek laiko atsistate?
Nu saunuole jus is vis bigsmile.gif  is visu nuliu taip  4u.gif

Nu visai pilnai man atsistate negreit,leukocitai tik po 1.5 metu po gydymo.
Bet iki tokiu "normaliu" ,nepavojingu iki 2.5 per 10 dienu ,hemaglobinas po kraujo perpylimo atsistate iki 90,tik pamenu su trombocitais buvo ilgiau,bet irgi atsistate su laiku.
Taip buna po chemiju su krauju,nieko nepadarysi,tik gal baisiai skamba tie "nuliai" tongue.gif Man irgi baisu buvo.
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2011 03 08, 18:56)
Nu visai pilnai man atsistate  negreit,leukocitai tik po 1.5 metu po gydymo.
Bet iki tokiu "normaliu" ,nepavojingu iki 2.5 per 10 dienu ,hemaglobinas po kraujo perpylimo atsistate iki  90,tik pamenu su trombocitais buvo ilgiau,bet irgi atsistate su laiku.
Taip buna po chemiju su krauju,nieko nepadarysi,tik gal baisiai skamba tie "nuliai" tongue.gif Man irgi baisu buvo.

Oho, ilgokai unsure.gif
Na o jei iki nepavojingu, tai turetu ant dienu ir pasitvarkyt g.gif Na, cia remiantis sita situacija smile.gif O nenaudojot jokiu papildu?
Bet tikrai baisokai tie nuliai skamba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Yyy @ 2011 03 08, 21:58)
O nenaudojot jokiu papildu?

Ne,nenaudojau,man nerekomendavo gydytoja.O kad man ilgokai neatsistate kraujas tai retai taip buna 4u.gif Daugumai jis atsistato greitai po gydymo,bet buna ir neatsistato visai iki normos,kaip musu romantikei pvz.,bet cia ,aisku nelabai gerai,bet ne tragedija.
Atsakyti
Sveta.K, niu aisku, tikiuos niekada gyvenime niekas panasaus jums nebeislis 4u.gif
o kazi, tai jei chemo kursa kovo gale vel kartos 5dienas (trys savaites laisva ir vel 5d, ir taip puse metu), tai krauja vel slopins? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yyy @ 2011 03 08, 23:41)
Sveta.K, niu aisku, tikiuos niekada gyvenime niekas panasaus jums nebeislis 4u.gif
o kazi, tai jei chemo kursa kovo gale vel kartos 5dienas (trys savaites laisva ir vel 5d, ir taip puse metu), tai krauja vel slopins? g.gif

Kad vel nukris kraujas tai tikrai,bet gal ne taip stipriai.Man toks kraujas,pats blogiausias,buvo po 5 chemijos,o po 6 tos pvz.buvo zymiai geresnis 4u.gif
Atsakyti