Įkraunama...
Įkraunama...

Macadamia natural oil kosmetika

user posted image

http://www.macadamiahair.com/

Atsakyti
seniai reikejo sios temutes, nes merginos pastaruoju metu pamisusios del to aliejuko biggrin.gif man jis irgi labai patinka. o kaukes megineli pirkau jau 3 kartus ir tikrai pirksiu dar, nes dar nebuvau atradus tokios kaukes kuri taip susvelnintu plaukus wub.gif
Atsakyti
Girdėjau daugelis perka šiuos gaminius tikėdamiesi natūralumo, bet realiai už tokią kainą jų sudėtis tiesiog tikrai nekokia, paprasčiau būtų nusipirkti aliejų ir teptis plaukus.
Atsakyti
Man tai visai matinka šiuos priemonės, 4u.gif šiuo metu naudojų visų taip giriamą aliejuką (plaukų galiukus tepu) ir dar naudojamu nenuplaunamą plaukų balzamą, tai labai smagus, paglotnina mano šiauštis linkusius plaukus ir labai maloniai kvepia. thumbup.gif
Atsakyti
o kur sias priemones Vilniuje galeciau rasti?
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2011 01 13, 14:26)
Girdėjau daugelis perka šiuos gaminius tikėdamiesi natūralumo, bet realiai už tokią kainą jų sudėtis tiesiog tikrai nekokia, paprasčiau būtų nusipirkti aliejų ir teptis plaukus.


as perku tikrai nesitikedama naturalumo, paprasciausiai mano plaukams sios priemones tinka. o naturalius aliejus as tepu nakciai.
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 01 13, 14:40)
o kur sias priemones Vilniuje galeciau rasti?

Akropolyje yra parduotuve, ir Medinese sukose Traku g.
Atsakyti
turiu aliejuko meginuka, bet vis neprisiruosiu isbandyti, maciau jav atsiliepimus, kad visos labai gyria, matyt reikes bandyti, ypac noriu kaukes.
Atsakyti
gal jau bandete nenuplaukama balzama
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 01 14, 16:34)
gal jau bandete nenuplaukama balzama



Bandžiau, ir galiu pasakyti, kad patiko. Na mano plaukai garbanoti ir tokie linkę pūstis, tai aš be tokių nenuplaunamų priemonių nelabai išsiverčiu (jei noriu padoriai atrodyti). Tai jis tikrai paglotnina, prieš tai naudojau rasos nenuplaunamą, tai po pastarojo išvis super thumbup.gif Ir kvepia labai maloniai, manau tikrai dar kartosiu pabaigus. Minusas nebent kad jo kiekis toks nedidelis, 60ml.. o kažin, gal ir didesnių kiekių yra, nes perkant tikrai neužmačiau... g.gif
Atsakyti
yra 60 ml ir 300ml talpos
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 01 14, 23:21)
yra 60 ml ir 300ml talpos



Aišku, gal tąkart nebuvo, nes neužmačiau.. na tai kai baigsiu reikės pasiimt tą didesnės talpos smile.gif bet šiaip tai labai gerai, kad ir mažesniais kiekiais šių gaminių yra (ne tik šio balzamo, bet ir kitų gaminių), nes puiki proga išbandyt. mirksiukas.gif
Atsakyti