Įkraunama...
Įkraunama...

Macadamia natural oil kosmetika

QUOTE
Siuntimas i lt nemokamas, ir kainos geresnes wink.gif
P.s. Dabar su kodu WANT10 duodama papildoma 10% nuolaida  smile.gif

sakykite, o jus bandete jau siustis?
Atsakyti
QUOTE(smalyziuke @ 2014 05 22, 21:58)
o jus bandete jau siustis?

Dar ne, bet siandien uzsisakiau ta sepeti. Ziuresiu.
Atsakyti
QUOTE(*benigna* @ 2014 05 22, 22:23)
Dar ne, bet siandien uzsisakiau ta sepeti. Ziuresiu.

Na va, sepetys atejo sekmingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*benigna* @ 2014 06 01, 19:30)
Na va, sepetys atejo sekmingai smile.gif


smile.gif kaip gerai, tai reiskia man irgi turetu ateiti, as tai net du uzsisakiau, abiem dukrom biggrin.gif uj laukiu nekantriai bigsmile.gif
Atsakyti
Ar Lietuvoje prekiaujama sausu šampūnu? g.gif
Atsakyti
Ačiū pasidalinusioms puslapiu, šiandien atėjo mano užsakymas thumbup.gif viskas daug pigiau, nei kad pas save būčiau radus.
užsisakiau šepetį, superinis thumbup.gif
kaukę, aliejuką ir tą kremą. bandysiu tik nežinau nuo ko pradėt lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, forumietės smile.gif neturiu vilties, kad dar kas šitą temą užmatys, bet bandau smile.gif Gal kuri naudojot arba naudojate kreminius plaukų dažus su aliejais "Macadamia Oil Cream Color"? Noriu pabandyti, bet įdomi jau išbandžiusių nuomonė. Ar labai nesausina plauko? Kaip laiko spalva? Ar gerai nudažo žilus plaukus?
Atsakyti
QUOTE(Elenute28 @ 2016 11 17, 13:59)
Sveikos, forumietės smile.gif neturiu vilties, kad dar kas šitą temą užmatys, bet bandau smile.gif Gal kuri naudojot arba naudojate kreminius plaukų dažus su aliejais "Macadamia Oil Cream Color"? Noriu pabandyti, bet įdomi jau išbandžiusių nuomonė. Ar labai nesausina plauko? Kaip laiko spalva? Ar gerai nudažo žilus plaukus?

Man kažkada kirpėja dažė šiais dažais. Plaukas pamaitintas, blizga. Bet spalva nelabai laikėsi. Žili plaukai gal po savaitės lįst pradėjo. Todėl daugiau nebedažiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 18 lapkričio 2016 - 07:16
QUOTE(jurguze @ 2016 11 18, 08:15)
Man kažkada kirpėja dažė šiais dažais. Plaukas pamaitintas, blizga. Bet spalva  nelabai laikėsi. Žili  plaukai gal po savaitės lįst pradėjo. Todėl daugiau nebedažiau mirksiukas.gif

Man taip pat nepatiko unsure.gif
Atsakyti