Įkraunama...
Įkraunama...

GPS navigacinė sistema

Kai keliaujam į užsienį, be navigacijos nė iš vietos smile.gif
TomTom man labai patiko, o dabar naudojame Navio (berods taip vadinas) tai man ji nelabai schmoll.gif
Atsakyti
mes naudojam navigon europai - vokietijai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o šeip tai geriausiau beveik į visas navigacijas įsidėti "I GO" programą (netinka tom tomui) parodo net koiom juostom geriau važiouoti. Programa tinka ir pačioms pigiausioms navigacijoms mia ir tt ir pan
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimančius: 17 lapkričio 2010 - 16:41
QUOTE(Garso_Ledi @ 2010 06 13, 15:06)
O aš manau, kad navigacijos Lietuvoje visiškai nereikia. Bereikalingas pinigų išmetimas, na va o jeigu važinėji po kitas šalis tai manau, kad navigacija būtų kaip ir būtinybė smile.gif na čia mano nuomonė smile.gif

nesutinku,man ji reikalinga,esu is mazo miesto,o kai reikia kitur kazka rasti,neymanoma be jos ax.gif o del kitu saliu tai tikrai reikia ax.gif
turiu mio,bet naudoju originalia automobilyje esancia.
Atsakyti
QUOTE(rimančius @ 2010 11 17, 17:38)
mes naudojam navigon  europai - vokietijai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

o šeip tai geriausiau beveik į visas navigacijas įsidėti "I GO" programą (netinka tom tomui) parodo net koiom juostom geriau važiouoti. Programa tinka ir pačioms pigiausioms  navigacijoms mia ir tt ir pan

Nevisai teisingai, IGO softas skirtas windows aplinkai, tad ženkliai į daugiau įrenginių jo neįkelsite, tačiau visa eilė "kiniečių" jam yra tinkama ir kone geriausiai.

Eismo juostas rodo ne tik Igo, rodo ir kiti gamintojai, tačiau perkant įrenginį, reikia žiūrėti ar yra šis privalumas.

Tiesa, jei žiūrėtume klaidų kiekių - Igo pirmaujantis, tačiau sutinku, kad pats softas yra mieliausiais ir turintis daugiausia nustatymų - tačiau čia skonio reikalas.

Šiuo metu jei palaikys jūsų įrenginys, siūlyčiau naudoti IGO PRIMO versiją, ji tikrai įdomi.
Atsakyti
sveiki 4u.gif gal kas patartumet,kokia navigacija pirkti dovanu vyrui ax.gif pacia geriausia kainos ir funkc. atzvilgiu blush2.gif noriu padeti po eglute...aciu.
Atsakyti
QUOTE(RITUTE#1 @ 2010 12 10, 23:10)
aciuks.gif nuo tokiu pasiulymu esu pasimetusi,-nezinau ko beklausti ax.gif

smile.gif na,tokia nebloga-kad norm. vyras butu patenkintas. 4u.gif veiktu ir Lietuvoj, ir Europoj, na ,ir kt. privalumai. blink.gif ok.gif

smile.gif ka pasakysit apie TomTom Via120-125? ax.gif 4u.gif

arba TOMTOM IOR EUROPE -42 ? aciuks.gif
Atsakyti
TomTom VIA modelis tikrai nėra blogas ir nieko blogo pasakyti apie katik pasirodžiūsį modelį pasakyti net negalima - per anksti smile.gif
Beja tikrai gerą kainą VIA 120 modeliui su 2 metų garantija ir 2 metų nemokamais žemėlapių atnaujinimais galiu pasiūlyti - bet šia tema jei domins > privačiai, nes čia greit supyks už "prekybą" biggrin.gif

P.s. Jei Lietuvoj reikia didesnio tikslumo kaimuose, mažuose miesteliuose, žvyrkeliuose, miškuose ir t.t. - reiktų žiūrėti į kitą gamintoją wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InMarket: 17 gruodžio 2010 - 17:20
Nudoju EUROGPS su I GO 8 ir OziExplorer. Per 2 metus nenuvylė, tiek automubiliu, tiek motociklu, net tranzuojant naudojau smile.gif Tik akumuliatoriaus 2 valandų mažoka buvo, o galiausiai nebelaiko krovimo visai. Bet nesunkiai pasitaisysiu smile.gif Ir žemėlapius abiejų programų jau vertėtų atsinaujinti rolleyes.gif
Atsakyti
Vertėtų išbandyti ne senają IGO 8 o pasibandyti IGO Primo wink.gif Softas nemažai pažengė į priekį, tik neaišku ar jūsų įrenginys "patems" šia programos versiją.
Atsakyti
Padekit kas galit prasau cry.gif Prieskelias dienas pirkau navigacija Tomtom go 750,su europos zemelapiu.Na ir sumaciau paieskot atnaujinimu,tai atnaujinau vakaru Europos zemelapi doh.gif ten reikejo pazymet,o is kart visu zymet nedave,tai gavosi taip,kad dingo mano visas buves zemelapis,o liko tik vakaru Europa! verysad.gif Ka man dabar daryti,kaip susigrazinti ta buvusi zemelapi?Padekit prasau!!! blush2.gif
Atsakyti
Bandyk klausti: http://www.gps.lt/forumas/
Atsakyti
http://www.visigps.l...p?id_product=13

Labas. Gal kas galit ka nors pasakyti apie si Gps ? Matau yra nemazai keliaujanciu ir gps besinaudojanciu mamyciu tai sumasciau paklausti. Koki patartumete pirkti? Kaina geriau kuo pigesnis, bet visiskai pigaus irgi nenorime, vis delto tai daiktas ne vienam kartui tikiuosi biggrin.gif
Taip pat klausimas del gps klaidu. Ar yra teke pasiklysti? t.y gps jus paklaidino? Ka darete? Kaip issisukote is padetis? Knkreciai mes galvojam apie Norvegija, praktikos kelionese po uzsieni neturim tai reikia viska apgalvot unsure.gif
Atsakyti