Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-11

QUOTE(Kvepianti kava @ 2011 01 19, 19:23)
Merginos padekit man pradedanciai, dariau torta Snikers, viskas puikiai gavos isskyrus karamelini ganasa. man gavosi skysta karamele ne toks kaip recepte parodytas, o norejau taip torta uzdengt. gal ka netaip padariau? 5v.s cukraus, 2 v.s vandens ir 250 ml grietineles. o namie gal koks 50-100 ml liko tik rietinles, tureciau daugiau galvos nesukciau isplakciau grietinele ir pauosciau torta, o dabar ryt baliukas o tortukas dar be prekines isvaizdos tik su skaniu vidumi smile.gif ka daryt? 4u.gif


as tai kazkaip nuprognazavau kad man ir nesigaus(daug kam nesigauna), tai net nerizikavau, pasidariau kitoki ganasa, kur su rududu, tai puikiai gavosi
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2011 01 19, 15:27)
GRILJAŽINIS TORTAS



Kremas:
2 pokeliai sviesto
~ indelį kondensuoto pieno (dėjau iš akies, ragavau)
1 didelis indelis grietinėlės



O kondensuota piena naudoti paprasta, t.y. nevirintą kaip kokį Rududu? Ir kokio dydžio grietinėlės indelio reikia - ar 250 ml, ar 500 ml? O ką duoda ta soda griliažui? g.gif Kiek kartų dariau, niekada jos nedėjau, o gaunasi kuo normaliausias griliažas unsure.gif
Tiesa, dar vienas toks pastebėjimas dėl griliažo iš patirties: vienąkart man niekaip nesigavo griliažas, kai jį dariau su lenkišku cukrum (cukier bialyj-baltas pokelis su mėlynu užrašu), tas cukrus niekaip neišsilydė, o aplipo riešutus, nesigavo ištisinis griliažo gabalas, kaip normaliai gaunasi, o tik pavieniai riešutų gabaliukai, kurie buvo aplipę ne karamele, o kažkokia saldžia mase, kaip cukraus pudra sušlapinta unsure.gif Daugiau nerizikuoju daryt griliažo su lenkišku cukrum schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruciake @ 2011 01 19, 23:47)
O kondensuota piena naudoti paprasta, t.y. nevirintą kaip kokį Rududu? Ir kokio dydžio grietinėlės indelio reikia - ar 250 ml, ar 500 ml? O ką duoda ta soda griliažui? g.gif Kiek kartų dariau, niekada jos nedėjau, o gaunasi kuo normaliausias griliažas unsure.gif
Tiesa, dar vienas toks pastebėjimas dėl griliažo iš patirties: vienąkart man niekaip nesigavo griliažas, kai jį dariau su lenkišku cukrum (cukier bialyj-baltas pokelis su mėlynu užrašu), tas cukrus niekaip neišsilydė, o ...




Kas per š .... daiktas šitas cukrus nežinau , bet aš jo į kavą dėjau čiut ne trigubai daugiau nei mūsų gamybos doh.gif ...tfu , vos sunaudojau tuos 10 pokiukų .
Atsakyti
o čia vakar įdėto mano torčiuko vidaus foto, kepto pagal kirbes meducio receptūrą
nos kepiau be progos, bet liko visai mažai

user posted image

Atsakyti
kaip skaniai atrodo tongue.gif jamu visa gabala drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruciake @ 2011 01 20, 00:47)
1.O kondensuota piena naudoti paprasta, t.y. nevirintą kaip kokį Rududu?
2. Ir kokio dydžio grietinėlės indelio reikia - ar 250 ml, ar 500 ml?
3. O ką duoda ta soda griliažui? g.gif Kiek kartų dariau, niekada jos nedėjau, o gaunasi kuo normaliausias griliažas unsure.gif
4.Tiesa, dar vienas toks pastebėjimas dėl griliažo iš patirties: vienąkart man niekaip nesigavo griliažas, kai jį dariau su lenkišku cukrum (cukier bialyj-baltas pokelis su mėlynu užrašu), tas cukrus niekaip neišsilydė, o aplipo riešutus, nesigavo ištisinis griliažo gabalas, kaip normaliai gaunasi, o tik pavieniai riešutų gabaliukai, kurie buvo aplipę ne karamele, o kažkokia saldžia mase, kaip cukraus pudra sušlapinta unsure.gif  Daugiau nerizikuoju daryt griliažo su lenkišku cukrum schmoll.gif

1. maišote du skitingus dalykus smile.gif rududu yra virtas kondensuotas pienas. čia naudojamas paprastas sutirštintas saldintas kondensuotas pienas 4u.gif
2. visada naudoju saulės pieno grietinėlę, jos kiekis yra 420 ml. jei imsit žemaitijos pieno bus 450 ml. bet tų 30 ml nupilinėt nereikia, jei jau naudosite šią. tik iš patirties pasakysiu, kad su žemaitijos pieno grietinėlė labai greitai persiplaka ir kremas būna linkęs paleisti vandenį.
3. duoda purumą. iš esmės - didelio skirtumo nėra dėsite ar ne. bet šiaip kepyklose soda yra dedama į griljažą.
4. oi oi, niekada nenaudoju tortams nepatikrintų maisto produktų. cukrų perku tik lietuvišką, dažniausiai panevėžio. kažkada nusipirkau cukraus pudros lenkiškos - irgi baisiausia nesąmonė doh.gif
Atsakyti
As turiu klausyma, darau "Varskini gaivumeli", ar galiu vietoj zele nepjaustytos deti ant biscvito sluoksni visa zele, o ant jo varskini krema?man idomu nuo to skonis nukentes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milux: 20 sausio 2011 - 10:23
Yra net posakis apie lenkiska cukru... jei buna nesaldi kava ar arbata, tai daznas sako, gal lenkiska cukru dejote biggrin.gif nes ten gal trigubai reikia det nei lietuvisko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 01 20, 00:17)
as tai kazkaip nuprognazavau kad man ir nesigaus(daug kam nesigauna), tai net nerizikavau, pasidariau kitoki ganasa, kur su rududu, tai puikiai gavosi


Tai kad as nepasiskaiciau komentaru, jog nesigauna.. ot doh.gif
tai pasidariau beze pavyko is pirmo karto thumbup.gif nuotraukas vakare galesiu ikelt parodyt kai viskas atrode 4u.gif nes pjuvio dar ner, dariau viena grietineles ir du snikersinio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 01 20, 09:05)
o čia vakar įdėto mano torčiuko vidaus foto, kepto pagal kirbes meducio receptūrą
nos kepiau be progos, bet liko visai mažai



mmmm rodos ir istirptų burnoje thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kvepianti kava @ 2011 01 20, 12:16)
Tai kad as nepasiskaiciau komentaru, jog nesigauna.. ot  doh.gif
tai pasidariau beze pavyko is pirmo karto  thumbup.gif nuotraukas vakare galesiu ikelt parodyt kai viskas atrode  4u.gif nes pjuvio dar ner, dariau viena grietineles ir du snikersinio 4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
siandien"slyvos sokolade" dar skanesnes rolleyes.gif
Atsakyti