Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-11

QUOTE(Andrea85 @ 2011 02 08, 14:51)
Aciu  4u.gif
Va kazkam ir nuotaika pakeliau prajuokindama  biggrin.gif


Is tikro man dabar juodos dienos sad.gif
Atsakyti
Laba diena,
kokį pasiūlytumėte nesunkų,saldžiarūgštį ir neriebų tortuką?
Ačiukas.
Atsakyti
ar čia šitą ferero tortą visos daro?

kokio dydžio formai jis?
pas mus LT parduotuvėse būna lazdyno riešutų be luobelės?

gal buvo kokių recepto korekcijų? (kaip pvz "snikerio" cukraus-miltų)

dėkui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 08 vasario 2011 - 20:50
QUOTE(MAMICY @ 2011 02 08, 21:48)
ar čia šitą ferero tortą visos daro?

kokio dydžio formai jis?
pas mus LT parduotuvėse būna lazdyno riešutų be luobelės?

gal buvo kokių recepto korekcijų? (kaip pvz "snikerio" cukraus-miltų)

dėkui

sita sita visos kepa... as kepiau is 1/2 normos 18 formoj, tai normaliai buvo, tik kremo dariau visa norma ir man kaip tik buvo. Neisivaizduoju, kaip visos normos biskvitui tiek pertepimo uztektu g.gif
del riesutu be luobeles. Dariau su luobele- ji visai ten netrukdo, nera nei karti nei ka...
o siaip asmenine nuomone, tai pabandziau ir daugiau jo nekepsiu schmoll.gif schmoll.gif vien is pavadinimo gal kazko labai ypatingo tikejausi, o buvo eilinis tortukas... jei butu pirktas, sakyciau kad skanus, bet kaip naminis- eilinis. Nu bet pabandyt visad verta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 02 08, 20:48)
ar čia šitą ferero tortą visos daro?

kokio dydžio formai jis?
pas mus LT parduotuvėse būna lazdyno riešutų be luobelės?

gal buvo kokių recepto korekcijų? (kaip pvz "snikerio" cukraus-miltų)

dėkui

Lazdyno riešutų be luobelių mūsų pardėse tikriausiai nebūna, bet tai visai ne problema, nes reikia juos suberti i sausą įkaitintą keptuvę ir paskrudinti, vis pamakaluojant šaukštu, kad nedegtų viena kuri riešuto pusė. Pakepinus lazdyno riešutus, jų luobelė labai lengvai atsiskiria nuo branduolio, tiesiog patrynus tarp pirštų riešutukus. O jei ir lieka koks 1-2 mm luobelės, tai bent jau man, ji nemaišo, nes dažniausiai juk riešutus tortuose naudojam sumaltus.
Gal bus kam nors naudos iš mano kuklios patirties 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galite man pasakyti torte Rafaelo svajone,vietoj grietineles standiklio ar galima deti zelatina?jai galima tai kiek jos deti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 02 08, 20:48)
ar čia šitą ferero tortą visos daro?

kokio dydžio formai jis?
pas mus LT parduotuvėse būna lazdyno riešutų be luobelės?

dėkui


As riesutus orkaitej paskrudinu ir odele labai gerai nusilupa. Ir riesutukai labai skanus tampa.
Keptuvej netolygiai apkepa.
Atsakyti
QUOTE(margaritka25 @ 2011 02 09, 00:07)
Gal kas galite man pasakyti torte Rafaelo svajone,vietoj grietineles standiklio ar galima deti zelatina?jai galima tai kiek jos deti? ax.gif


nereikia nei standiklio nei zalatino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(margaritka25 @ 2011 02 09, 00:07)
Gal kas galite man pasakyti torte Rafaelo svajone,vietoj grietineles standiklio ar galima deti zelatina?jai galima tai kiek jos deti? ax.gif

as dedu zelatinos, apie pora saukst. tikrai nekenkia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k.lapelyte: 08 vasario 2011 - 23:13
QUOTE(margaritka25 @ 2011 02 08, 22:07)
Gal kas galite man pasakyti torte Rafaelo svajone,vietoj grietineles standiklio ar galima deti zelatina?jai galima tai kiek jos deti? ax.gif

As ir nededu nieko-labai skanus,purus kremas gaunas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 02 08, 21:48)
ar čia šitą ferero tortą visos daro?

kokio dydžio formai jis?
pas mus LT parduotuvėse būna lazdyno riešutų be luobelės?

gal buvo kokių recepto korekcijų? (kaip pvz "snikerio" cukraus-miltų)

dėkui


Kepiau pagal sita, riesutus pakepinau ir nusieme ta luobele kiek nusieme.korekcijos nera , na dariau viska pagal receta, ai yra rekomendacija vietoj vafliu gabaliuku deti sausu pusryciu, jie ne taip pramirksta ir jauciasi traskejimas.Del normos va as nepasakysiu tiksliai ar is vienos normos, pasidaryk viena, paziuresi kiek biskvitu iseis , tada pasidarysi jai reiks dar.
O man ir visiem kas ragavo , begalo tas tortas patiko, sake neeilinis, ipatingas.Aiskus kai ragavau po 1 dienos ir iskart is saldytubo tai man jis visai nepatiko, o antra diena ir kambario temperaturoj pastovejusio paragavau tai o jeeeeei kaip skanu buvo, pati nepatikejau kad cia tas pats tortas
Atsakyti
Kiek laiko galima laikyti nesutepta rafaelo svajones biskvita? Klausiu todel, kad torto reikia antradieniui, o savaitgali nebus kada kept, jei iskepciau penktadieni, kazi skonis torto nenukentetu?
Atsakyti