Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai. Gartraukiai

Tai va as irgi su tom paciom problemelem 4u.gif kiek teko girdeti, kad zmogeliukai labai nusivilia imontuojamais gartraukiais, nes tipo labai silpna trauka g.gif tad dabar pasimeciau: norejau pirkti imontuojama ir istraukiama gartrauki, o dabar susibalamutinau unsure.gif tos dideles skarbonkes nesinori ax.gif
kazi kuris geresnis? gal isgirsiu daugiau atsiliepimu bigsmile.gif

Atsakyti
Aš rinkaus pagal grožį biggrin.gif , nes mūsų 90cm, šiaip ar taip geriau kai plotas didesnis smile.gif
Žodžiu mūsų neįmontuojamas, nu ir dzin, nes man labai gražus, tiesiog pasaka biggrin.gif Ir traukia berods 500, bet buvom ne kartą patikinti ne vienoj parduotuvėj ir meistriuko, kad deja deja, rašo tai kas jiems patogiau, taigi reikia dėmesį kreipt į firmos patikimumą. Taigi, pasak jų, tas 500 gali traukt geriau negu kito 900.
žiūrėsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2007 03 13, 12:25)
Tai va as irgi su tom paciom problemelem  4u.gif  kiek teko girdeti, kad zmogeliukai labai nusivilia imontuojamais gartraukiais, nes tipo labai silpna trauka  g.gif  tad dabar pasimeciau: norejau pirkti imontuojama ir istraukiama gartrauki, o dabar susibalamutinau  unsure.gif  tos dideles skarbonkes nesinori  ax.gif
kazi kuris geresnis? gal isgirsiu daugiau atsiliepimu  bigsmile.gif

gal todel nusivilia, kad dauguma imontuojamu gartaukiu taukia ~300m3/h as kai ieskojau imontuojamo sau ir kai radau galinga, pamacius jo gabaritus persigandau, nes tada dingo prasme man ji montuoti, bo visa spintele isnaudoja doh.gif taigi tik del grozio beliko apsispresti, montuojamas ar paprastas biggrin.gif
Atsakyti
pas mus imontuojamas, traukia gerai, ir spinteleje daug vietos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 04 10, 08:36)
pas mus imontuojamas, traukia gerai, ir spinteleje daug vietos  ax.gif

o koks galingumas?
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 15, 02:22)
Aš rinkaus pagal grožį biggrin.gif , nes mūsų 90cm, šiaip ar taip geriau kai plotas didesnis smile.gif
Žodžiu mūsų neįmontuojamas, nu ir dzin, nes man labai gražus, tiesiog pasaka biggrin.gif  Ir traukia berods 500, bet  buvom ne kartą patikinti ne vienoj parduotuvėj ir meistriuko, kad deja deja, rašo tai kas jiems patogiau, taigi reikia dėmesį kreipt į firmos patikimumą. Taigi, pasak jų, tas 500 gali traukt geriau negu kito 900.
žiūrėsim smile.gif


Apšvieskit kurios patikimos gartraukių firmos? blush2.gif smile.gif
Atsakyti
O gal kas turit montuojamą su anglies filtrais? Ta prasme, ne išvestą į ventiliacijos šachtą, o recirkuliuojantį? Ar smarkiai sumažėja galingumas ir ar efektyviai veikia?
Atsakyti
mes issirinkom Fagor imontuojama gartrauki, kurio trauka 490 ax.gif bigsmile.gif gal kas turite?
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 04 10, 14:00)
o koks galingumas?


man atrodo 500 g.gif

stai kaip atrodo pas mus ...

cia uzdarytas
user posted image

o cia istrauktas
user posted image

Atsakyti
Galinguma reiketu rinktis pagal virtuves plota. Jeigu pas jus virtuve sujungta su svetaine - tai ir gartraukio galingesnio nei 450 reikia mirksiukas.gif O jei virtuve tik kokie 6-7kvadratai, tai kam tie dideli galingumai?! pakanka ir 390, pvz... g.gif
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2007 04 12, 08:18)
Galinguma reiketu rinktis pagal virtuves plota. Jeigu pas jus virtuve sujungta su svetaine - tai ir gartraukio galingesnio nei 450 reikia  mirksiukas.gif O jei virtuve tik kokie 6-7kvadratai, tai kam tie dideli galingumai?! pakanka ir 390, pvz...  g.gif

as vistiek manau kad kuo galingesnis tuo geriau wink.gif ten gi yra keli lygiai.. kiekviena karta gali pasirinkti kokiu greiciu traukti garus priklausomai nuo situacijos.. aisku del tu vienetiniu atveju kai smarkiai prisiduminsi gal ir neapsimoka moketi didesnes sumos biggrin.gif
Atsakyti
Kas žinot prašau padėkit - kokiu atstumu nuo elektrinės viryklės turi būti sumontuotas gartraukis? g.gif
4u.gif
Atsakyti