Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Auksuole @ 2011 01 27, 00:07)
Noriu paklausti, kaip jūs išsirenkate ką siuvinėti? Nes aš nelabai turiu kam dovanoti  ax.gif namuose irgi neapsikrausiu hihihi.gif bet siuvinėti noriu  rolleyes.gif


na, aš turiu labai daug kam dovanoti, tai per tas dovanas sau nespėju nieko išsisiuvinėti, o labai norisi sienas papuošti ax.gif nemanau, kad paveikslų pakabinimas ant sienų - tai namų apkrovimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 01 27, 19:53)
na, aš turiu labai daug kam dovanoti, tai per tas dovanas sau nespėju nieko išsisiuvinėti, o labai norisi sienas papuošti  ax.gif nemanau, kad paveikslų pakabinimas ant sienų - tai namų apkrovimas  ax.gif

Ne, ne neapkrovimas smile.gif Tik turiu jau šiek tiek pasiuvinėjus, nesugalvoju darbeliams tinkamos vietos, o užkišti irgi nenoriu.

Sugalvojau, bandysiu siuvinėti draugei sakūras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 01 27, 19:51)
Aš paprastai nebraižau langelių, bet šiam darbui reiktų daug skaičiuoti, kol rastum kur daryti vieną ar kitą elementą, todėl nusipirkau markerį ir susižymėjau, kad būtų patogiau atskaičiuoti kryželius. Juolab, kad bus centruotas užrašas. g.gif


aciu 4u.gif
tai cia specialus toks markeris yra siuvinejimui? o jis po to issiplauna, nesimato? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2011 01 27, 20:20)
aciu  4u.gif
tai cia specialus toks markeris yra siuvinejimui? o jis po to issiplauna, nesimato?  ax.gif


Taip, jis yra parduodamas rankdarbių reikmenų parduotuvėse, aš pirkau Gerose akyse. Jis yra pagamintas vandeniniu pagrindu ir išnyksta pamerkus į šiltą vandenį be jokių skalbiklių. Bent jau taip rašo instrukcija ir aš bandžiau ant aidos likučio, tikrai taip yra kaip parašyta.

Markeris.
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2011 01 27, 22:20)
aciu  4u.gif
tai cia specialus toks markeris yra siuvinejimui? o jis po to issiplauna, nesimato?  ax.gif


Yra kelių rūšių markeriai. Aš naudoju išplaunamą. Čia pasižvalgyk 4u.gif
Žymėjimo priemonės
Atsakyti
svenciu ir as pabaigtuves su metrikais sesutems ir broliukui smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ačiū už gražius žodžius mano magnolijai 4u.gif

QUOTE(brendule @ 2011 01 27, 22:38)
svenciu ir as pabaigtuves su metrikais sesutems ir broliukui  smile.gif


labai gražūs ir mieli darbeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 27, 17:36)
Labai gražus darbas bigsmile.gif

Aš jau išsirinkau siuvinuką. Aišku, atokvėpiui mažiukas, bet mielas. Bus mielai mergaitei dovanų wub.gif
Va šitą. Medžiaga jau paruošta. Šiandien pradėsiu.

thumbup.gif

QUOTE(brendule @ 2011 01 27, 20:38)
svenciu ir as pabaigtuves su metrikais sesutems ir broliukui  smile.gif

labai mieli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2011 01 27, 20:38)
svenciu ir as pabaigtuves su metrikais sesutems ir broliukui  smile.gif

Pasikartosiu, kad tikrai labai mieli ir bent man - nepabodę thumbup.gif ! Labiausiai - su geltona gėle wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 01 27, 00:07)
Grįžtu prie siuvinėjimo  blush2.gif Dukra paaugo tai turiu laisvo laiko daugiau smile.gif

Noriu paklausti, kaip jūs išsirenkate ką siuvinėti? Nes aš nelabai turiu kam dovanoti   ax.gif namuose irgi neapsikrausiu hihihi.gif bet siuvinėti noriu  rolleyes.gif



Tai kad tiek yra budu kaip siuvinetus darbus panaudoti... Pvz mano siu metu planai (na manau, kad ne visu metu, nes dauguma pradetu ar ipusetu):

Dvi smagios tarpusavyje labai susijusios pagalveles puseserei. Jei jos nebutu-labai mielai sau issiuvineciau. sau esu issiuvinejusi viena pries pusantru metu, iki siol miela pasiklojus lova padeti ir sekunde pasigereti. dar esu visai pabaigus dar viena siuvini, kuris virs pagalvele- peleda, bet niekaip neprisiruosiu susiuti...

Du krepsiai-mamai ir sau. Nors turiu siuvimo masina, bet nezinau, ar sugebesiu pati, bet turiu pazistama siuveja, tai zadu ikomponuoti siuvinejamus darbus i krepsius. Abu man labai patinka, pasilaikyciau sau, bet nebusiu abzora...

Kitas pusiau baigtas siuvinys yra skirtas aptraukti receptu knygelei. Skirtas dovanai, bet ir pati mielai sau pasilikciau, ai, bet man patinka dovanoti. blush2.gif

Ir siaip yra tiek budu panaudoti siuvinetus darbus. Jei kada turesiu daug laiko, noreciau pasiuti uzvalkala karsto vandenio puslei ar buteliui, na tam guminiam daiktui. Radau labai grazia schema.

Ir siaip juk ne vien sienas apkabineti paveikslais galima, nors tai galbut lengviausia. Kad ir prijuoste pasiuvineti ar bent jau kisenele, ar yra galybe paruostu siuvinejimui daiktu kaip kad padekliukai puodeliams su karstu gerimu, ranksluosciai, seilinukai, pagalviu uzvalkalai, net laikikliai WC popieriui. Su plastmasine kanva irgi galima prisigalvoti visokiu velniu.

Galiausiai smulkmenos kaip atvirukai, ar pasiuvineti maiseliai dovanoms. Na juk vis tiek pasitaiko progu...

Siandien nusipirkau savo megiama zurnala Cross Stitcher. Na kad ir ideja aptraukti sagas, specialias sagas mazais siuvinukais.

Zodziu, cia tik padrikos mintys. Siulau i siuvinejima pazvelgti placiau. tai ne vien po stiklu pasislepe darbai ant sienu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 27 sausio 2011 - 21:00
QUOTE(Florestina @ 2011 01 27, 20:25)


QUOTE(zuzanele @ 2011 01 27, 20:27)


aciu uz paaiskinima ir uz nuorodas 4u.gif

QUOTE(brendule @ 2011 01 27, 20:38)
svenciu ir as pabaigtuves su metrikais sesutems ir broliukui  smile.gif


labai labai labai grazu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2011 01 27, 20:57)
Zodziu, cia tik padrikos mintys. Siulau i siuvinejima pazvelgti placiau. tai ne vien po stiklu pasislepe darbai ant sienu...

4u.gif puikios idėjos smile.gif Ypač gera mintis dėl receptų knygos thumbup.gif
Atsakyti