Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

iejau is naujo..rodo virsuj kad prisijungus as esu savo vardu.. o daugiau nieko..nei draugu, nei failu..absoliuc nieko..

pasijungiau pagaliau...pasirodo ten koki tai avatara butinai priskirt reikejo..be jo neveike:))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 31 sausio 2011 - 18:48
QUOTE(Daisiuke @ 2011 01 31, 18:45)
iejau is naujo..rodo virsuj kad prisijungus as esu savo vardu.. o daugiau nieko..nei draugu, nei failu..absoliuc nieko..

gal pradės šlavimą blink.gif

įmesk savo albumo nuorodą
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 01 31, 18:46)
gal pradės šlavimą blink.gif

įmesk savo albumo nuorodą


jau pasijungiau!! dievazi mat nebuvau ilgai apsijungus tai jeims avataro prisireike doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 01 31, 18:49)
jau pasijungiau!! dievazi mat nebuvau ilgai apsijungus tai jeims avataro prisireike  doh.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simon4 @ 2011 01 31, 18:02)
Atkeliauju ir as su savo vandeniu, nors ir ne kazikiek issiuvinejau ...

wub.gif vis gražiau ir gražiau
dovana superinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
Bet labiausiai tai Vysniukes ir Dzeines Nimue, nes pati dabar visa serija siuvineju. Sitas paveiksliukas dar eileje, todel turiu klausimeli. Kokia mochera naudojote?


Nimue puikus šis dizainas... rolleyes.gif Aš, žinoma, Nimue įsivaizduoju tik ant lino. Na bet čia jau turbūt man priklausomybė rolleyes.gif

O mohera, pritaikyta siuvinėjimui, būna Rainbow Wisper. Va šita:
http://www.abcstitch...mp;name=Rainbow Gallery - Wisper
Turi nemažą paletę spalvų, ir kiekis siūlų mažas - toks, kiek išties reikia siuvinėjimui. Mezgimui skirta mohera siuvinėjimui būna per stora.
Atsakyti
Noriu paklausti, gal žinote kokie čia siūlai g.gif
Rainbow Gallery:
PB01 - gold, PB10 sparkle white.

Visas darbelis DMC siūlais, liko šitos dvi ir nesuprantu kas per reikalas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2011 01 31, 16:18)
Reiks pas mama eiti mocheros ieskoti, nes as nemezgeja, o ir kiekio manau nedidelio reikia.
O kokia spalvyte naudojei, nes nerandu spalvu rakte kad kazka apie spalva rasytu.

atitinka dmc spalva 3864, bent jau mano ir Višniukės, nes naudojom ta pati siūla
smile.gif
QUOTE(simon4 @ 2011 01 31, 18:02)

bigsmile.gif ir siuvinys, ir dėžutė, ir manekenas thumbup.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 31, 19:14)
Mezgimui skirta mohera siuvinėjimui būna per stora.

siūlas nėra storesnis, nei 2 dmc gijos, bent jau tas, kur aš turiu, itališka (70%super kid mohair ir 30%silk)
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 01 31, 20:42)
Noriu paklausti, gal žinote kokie čia siūlai  g.gif
Rainbow Gallery:
PB01 - gold, PB10 sparkle white.


Rainbow turi labai daug įvarių rūšių siūlų blendingui ir pan. Šitas, panašu, yra blendingui skirtas metalikas ar kažkas panašaus:
http://store.stoneyc...gold-p6095.aspx

QUOTE(Džeinė @ 2011 01 31, 21:19)
siūlas nėra storesnis, nei 2 dmc gijos, bent jau tas, kur aš turiu, itališka (70%super kid mohair ir 30%silk)


Galbūt, nesiimu spręsti už visas moheras. Bet kai pirkau pačią ploniausią mezgimo moherą ir išsiuvinėjau ja gabalą vieno Nimue darbo, buvo baisu. Teko viską ardyti, ir galiausiai man tiko Wisper.
Atsakyti
visų darbeliai nuostabūs, žiūriu ir svajoju kada ir aš tokių gražių darbelių turėsiu 4u.gif

o aš užsiregistravau tam gallery.ru, tik kadangi rusiškai visai nemoku tai nežinau ar su vertėjų viską teisingai padariau blush2.gif ir dabar turiu jums labai didelį prašymą prisijungti prie draugų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 01 31, 20:55)
Rainbow turi labai daug įvarių rūšių siūlų blendingui ir pan. Šitas, panašu, yra blendingui skirtas metalikas ar kažkas panašaus:
http://store.stoneyc...gold-p6095.aspx

Ačiū 4u.gif Bet tai kur man LT rasti tokį dalyką? ar bent jau kuo pakeisti g.gif

Radau ebay, spalva 3,20 svaro cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuole: 31 sausio 2011 - 21:03
QUOTE(Metaxa @ 2011 01 31, 20:56)
o aš užsiregistravau tam gallery.ru, tik kadangi rusiškai visai nemoku tai nežinau ar su vertėjų viską teisingai padariau blush2.gif  ir dabar turiu jums labai didelį prašymą prisijungti prie draugų  rolleyes.gif


Jau, dabar tu turi mane priimti.
Atsakyti