Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

na ka rodausi su savo darbeliu...nesu pilnai patenkinta rezultatu...kazkaip nzn gal del to kad tie zemelapiai biski per mazi..nu kazkaip ir sunkaii siuvinejosi jis man smile.gif be to..medziaga uzsisakinejau internetu..biski rudesnes norejosi.. blush2.gif

cia turejo but kaledine dovana draugei ir jos vyrui..bet jie tik si sekmadieni atvaizuos, tai tik dabar ja ir gaus biggrin.gif esme tokia, akd jie labai keliautojai..labai megsta keliaut, o savo keliones ispudzius, marsrutus, kelionem sunaudotas islaidas suraso i viena knyga..tai va cia ju knyga dabar rolleyes.gif
user posted image

priekis:
user posted image

nugarele:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 01 vasario 2011 - 16:25
QUOTE(Daisiuke @ 2011 02 01, 16:25)
na ka rodausi su savo darbeliu...

Labai gražu 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2011 02 01, 12:34)
sveiki,
o kas tie mazgeliai?  blush2.gif cia kur meskucio plaukuciai? maniau, kad tai siuvineta masininiu dygsniu?  ax.gif


Siuvinėti ant skėčio mirksiukas.gif
Prancūziškas mazgelis

QUOTE(Auksuole @ 2011 02 01, 12:58)
Nuostabus meškiukas  4u.gif Bet tai jūs čia per kelias dienas išsiuvinėjot  bigsmile.gif


Na taip. Man jie taip smagiai siuvinėjasi. Jau dar vieną baiginėju ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Daisiuke @ 2011 02 01, 18:25)
na ka rodausi su savo darbeliu...


Labai gražus darbas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 02 01, 16:25)
na ka rodausi su savo darbeliu...nesu pilnai patenkinta rezultatu...kazkaip nzn gal

nuostabus wub.gif man viskas idealiai atrodo thumbup.gif ir šriftas koks gražus. Super thumbup.gif
Atsakyti
aciu uz grazius zodziu smile.gif tikiuosi savininkams ir patiks:)
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2011 02 01, 16:22)
pirmas reiskia pagreitinti upload'a, t.y. pamazinama nuotrauku kokybe, kad greiciau sukeltu. o antras - uploadint originala ax.gif geriau rinktis originala, tada schemas ikels tokiu dydziu kokiu yra kompe, nesumazins nieko. per menesi gali ikelti viso 50 mb failu mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif sunku ten labai pačiai susigaudyti, kadangi rusiškai nė žodžio aš o į vertėją viso puslapio neina įsidėt ir reikia žaist po vieną žodį kopijuot rolleyes.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2011 02 01, 16:25)

wub.gif koks gražus darbas 4u.gif
Atsakyti
Mergaites prisidirbau ir nezinau kaip istaisyti.

Buvau neteisingai issiuvinejus raide, ja persiuvau o senoje vietoje liko raudonos diemeles doh.gif bandziau praplauti su vandeniu ir fairy bet nieko gal biski sumazejo. Kazin kaip galim istaisyti, mergaites ka patarsyte
Jeigu jau nieko neiseis teks fona siuvineti, o darbo tai ojjjjjj bus
Atsakyti
Kiek gražių darbų pridėjote thumbup.gif
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 02 01, 03:57)
bet ne apie tai norejau girtis-pagaliau ir mano kieme svente! kasmet DB buna craft fair-didziulis susiburimas zmoniu,prijaucianciu ir profesionalu siuvinetoju ir visokiu kitokiu rankdarbiu myletoju,bet dazniau buna pacioj Anglijoj,didziuosiuose jos miestuose,tai svajojau i ta didziuli turgu-paroda papult kaip nors ir stai-kovo men bus kaip tik Glasgow mieste,skotijoj,kur as ir gyvenu thumbup.gif tai jau bilietus isigyjau,laukiu,nesulaukiu dabar tos dienos


prisidedu prie prašymų: lauksim foto siuvinėjimų, priemonių ir pan. Taip smagu akis paganyt (maciau kelis albumus is rusiškų susitikimų-parodų. Kokių darbų buvo wub.gif )

Tubli o gal tai pūkeliai nuo siūlų? gal galima juos nupešiot, ar ten išdažyta? Gal visą darbą o ne tik tas vietas išskalbus ir pasinaikintų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 01 vasario 2011 - 17:12
Kokia puiki ideja su zemes atvaizdu thumbup.gif
Zuzanele meskis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 02 01, 17:25)

Nuostabu wub.gif

QUOTE(Tubli @ 2011 02 01, 18:00)
Buvau neteisingai issiuvinejus raide, ja persiuvau o senoje vietoje liko raudonos  diemeles  doh.gif

Žinok, vieną tokį gerokai apgadintą ir aš turiu, Ko tik nedariau. Siuvinėta DMC melanžinais siūlais, nebepamenu Nr raudona-ruda. Man siuvinėjant aplink tokie ratilai pasidarė, ir ničnieko neįstengiau padaryt....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 02 01, 16:25)
na ka rodausi su savo darbeliu...

ir ideja, ir darbelis super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Daisiuke nepaprastai gražu
Atsakyti