Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kt. konstruktoriai. TEMA NR.4

QUOTE(~lullaby~ @ 2011 06 21, 09:58)
pas mus rinkiniai surinkti pora dienu pabuna - po to ant daliu iseina biggrin.gif nes juk reik savaip susideti biggrin.gif
laikom knygutes atskirai, kad reikalui prispirus galetume vel rinkinius atgaivint biggrin.gif ir vel tada dziaugiasi kaip naujais biggrin.gif

jezau jezau ...kaip pagalvoju kad mano vaikui jau 8 o Lego intensiviai renkam nuo 3)))) doh.gif Kaip pamatau TA DALIU DEZE ...tai akyse kaip pas SCROOGE MCDUCKa tukstancia- tukstanciai)))) lotuliukas.gif ... kai isaugs ka su ta deze daryti??/Jau tikrai niekam ne atiduosiu)) anukams laikysiu .tiek geros energijos kiekvienoj detalej wub.gif tiek laiko mazi pirstukai ten krapste-krapste ... wub.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2011 06 21, 10:10)
jezau jezau ...kaip pagalvoju kad mano vaikui jau 8 o Lego intensiviai renkam nuo 3))))  doh.gif  Kaip pamatau TA DALIU DEZE ...tai akyse kaip pas SCROOGE MCDUCKa tukstancia- tukstanciai)))) lotuliukas.gif ... kai isaugs ka su ta deze daryti??/Jau tikrai niekam ne atiduosiu)) anukams laikysiu .tiek geros energijos kiekvienoj detalej  wub.gif  tiek laiko mazi pirstukai ten krapste-krapste ... wub.gif  cool.gif


zinoma - vaikams cia pats geriausias palikimas biggrin.gif as kai savo ir brolio maiseli istraukiau - tai mano panos akys tokios kaip aprasei buvo biggrin.gif wauuuu biggrin.gif
klasika nesensta wink.gif ir is mados neiseina. zaidziau as, zaidzia mano vaikai, neabejoju - zais ir anukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2011 06 21, 09:10)
jezau jezau ...kaip pagalvoju kad mano vaikui jau 8 o Lego intensiviai renkam nuo 3))))  doh.gif  Kaip pamatau TA DALIU DEZE ...tai akyse kaip pas SCROOGE MCDUCKa tukstancia- tukstanciai)))) lotuliukas.gif ... kai isaugs ka su ta deze daryti??/Jau tikrai niekam ne atiduosiu)) anukams laikysiu .tiek geros energijos kiekvienoj detalej  wub.gif  tiek laiko mazi pirstukai ten krapste-krapste ... wub.gif  cool.gif


Aišku, kad anūkam biggrin.gif Tik nesu tikra ar mūsų duplo tūkstančių-tūkstančius irgi anūkam palikt, ar..... anūkam palikt biggrin.gif
O ką kiti su duplo daro? Nes pas mus vien kaladėlių virš tūkstančio, neskaičiuojant visokių kitokių detalių, o jos vietos tai daugiau nei maži Lego užima.....
Atsakyti
QUOTE(Moliuskas @ 2011 06 21, 10:16)
Aišku, kad anūkam biggrin.gif Tik nesu tikra ar mūsų duplo tūkstančių-tūkstančius irgi anūkam palikt, ar..... anūkam palikt biggrin.gif
O ką kiti su duplo daro? Nes pas mus vien kaladėlių virš tūkstančio, neskaičiuojant visokių kitokių detalių, o jos vietos tai daugiau nei maži Lego užima.....


oj, as tai saugosiu ir duplo blush2.gif
juk nuo duplo ir prasideda pazintis su LEGO biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Oi mano sūnus ir serga Legomanija biggrin.gif na žinoma laaaaabai jau daug neturime,bet tikrai nemažai. Bet labiausiai mėgstama yra Lego pilis ir žinoma išsvajotasis krovininis geltonas traukinys. Jis traukinių mylėtojas nuo mažens. Tai bėgiais kambarys pastoviai nutiestas. Dar ir papildomus bėgius pirkome.

Aš ir sakiau Lego niekam neatiduosiu,o anūkams laikysiu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes. Ziuriu lb idomi temuke... Gal kas galetu padeti,esu zalia tose Lego ax.gif Zodziu viena is mano dukryciu tuoj sves 4m gimtadieni. Kazkaip mastau nupirkti konstruktoriu... nes meuku gavo Mega bloks,tai lb jai patiko jos,db atidejom maziukei jas,tai mastau,kad jau gal ir normalias Lego galima,ar geriau vis gi pazinti pradeti nuo Duplo? Db gavo lauktuviu Kittes lego nediduka namuka,tai irgi patiko,bet ju dydis kaip Duplo manau (tiksliai nzn,nes nesu ciupinus ''gyvu'' Duplo) Gal kas galit patarti,koks konstruktorius tiktu labiau 4-etei?Aciu.
Atsakyti
Apache, dairykis į Belville, jei kainos nekanda 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Oj,koks grozis... Reikia pasidairyti...Aciu SSDD! 4u.gif lekiu googlint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2011 06 21, 15:17)
Oj,koks grozis... Reikia pasidairyti...Aciu SSDD! 4u.gif  lekiu googlint biggrin.gif

nepigus ir gan retas 4u.gif bet aš keturmetei jau tikrai duplo nepirkčiau. pirkčiau tokį didelį belville ir skirčiau namuose tam sočiai vietos, pvz atskirą staliuką, kad vaikas galėtų iš visų pusių žaisti, per daug netąsydamas po visus namus, kad neišsiardytų.
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2011 06 21, 14:06)
nepigus ir gan retas  4u.gif bet aš keturmetei jau tikrai duplo nepirkčiau. pirkčiau tokį didelį belville ir skirčiau namuose tam sočiai vietos, pvz atskirą staliuką, kad vaikas galėtų iš visų pusių žaisti, per daug netąsydamas po visus namus, kad neišsiardytų.

Jo googlinau,ziurejau kiek kainuoja pas mus mazdaug,kaina aisku nera pigi,bet gi ne vienai dienai... siaip jai patinka ziaslai,kur yra namai,kur veikeju yra,na gali uz juos ir i vonia eiti ir pan biggrin.gif tai visai nieko pasirode... Tikrai vertas demesio.

Gal yra dar is lego kas panasaus,na namai kazkokie ir pan,o ne kad laivai,masinos ir pan. kai nelb nusimanau,tai neina paciai susirasti,kai atsidrau lego saita,tai ten tik lego city ir visokie ten wars ir pan. schmoll.gif na mergaitei tokio nepirksiu gi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2011 06 21, 09:51)
pas mus nėra pavaizduotų detalių, o tai ką reikia pastatyt tik nupiešta paprastu paveiksliuku, o ne "legišku" stiliumi, dėl to tenka pasitelkt vaizduotę kaip reikiant  smile.gif
mes kai tik kur užrandam, jamam pigiau. nupirkau už 40 lt didžiulį kempiniuko lego rinkinį, tik be kempiniuko paties. kempiniuką papirkom ebay, aišku sumokėjom beveik antra tiek, bet sumum sumarum vis tiek labai gera kaina gavosi už pilną rinkinį  ax.gif po to ne taip ir gaila, kai tas rinkinys "ant dalių" nueina...

Tai turbut jonelio kiemeli vis siaubiat lotuliukas.gif ? Gyvenciau as Kaune... turbut kasdienis marsrutas pro ten praeitu doh.gif ... Dabar Maxima ir Rimi mano mylimiausios del leguciu biggrin.gif , na dar Norfa xxl kartkartem... paskutinis musu pirkinys lego Ninjago 2519 uz apynormale kaina... ir dar keli rinkinukai is Rimi.
Papildyta:
QUOTE(Moliuskas @ 2011 06 21, 10:16)
Aišku, kad anūkam biggrin.gif Tik nesu tikra ar mūsų duplo tūkstančių-tūkstančius irgi anūkam palikt, ar..... anūkam palikt biggrin.gif
O ką kiti su duplo daro? Nes pas mus vien kaladėlių virš tūkstančio, neskaičiuojant visokių kitokių detalių, o jos vietos tai daugiau nei maži Lego užima.....

Dar negalvok mirksiukas.gif. Mano mazoji tik menesiu uz tavo mazyle vyresne, o dickis metais uz tavo vyresneli ... Tai kol priaugs mazoji, kol atsizais - gi didelems lelems ir kede, ir stala, ir gal nama is didesniu kaladeliu lengviau sukonstruot... Tai gal jau ir anukais po jos zaidimo pakvips ... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kaliteja @ 2011 06 21, 12:42)
Sveikutės.
Oi mano sūnus ir serga Legomanija  biggrin.gif  na žinoma laaaaabai jau daug neturime,bet tikrai nemažai. Bet labiausiai mėgstama yra Lego pilis ir žinoma išsvajotasis krovininis geltonas traukinys. Jis traukinių mylėtojas nuo mažens. Tai bėgiais kambarys pastoviai nutiestas. Dar ir papildomus bėgius pirkome.

Aš ir sakiau Lego niekam neatiduosiu,o anūkams laikysiu  ax.gif

Smagu butu jusu ir musu traukini keleivini i kruva sudejus pulteli isbandyt rolleyes.gif - su juo, ikiek suprantu, galima du traukinius valdyt thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Apache @ 2011 06 21, 16:10)
Jo googlinau,ziurejau kiek kainuoja pas mus mazdaug,kaina aisku nera pigi,bet gi ne vienai dienai... siaip jai patinka ziaslai,kur yra namai,kur veikeju yra,na gali uz juos ir i vonia eiti ir pan biggrin.gif  tai visai nieko pasirode... Tikrai vertas demesio.

Gal yra dar is lego kas panasaus,na namai kazkokie ir pan,o ne kad laivai,masinos ir pan. kai nelb nusimanau,tai neina paciai susirasti,kai atsidrau lego saita,tai ten tik lego city ir visokie ten wars ir pan. schmoll.gif  na mergaitei tokio nepirksiu gi smile.gif

Yra namu keletas rinkiniu, yra blokeliu, langu, duru, stogu, is kuriu galima ka norimo konstruot, bet labai mergaitisko tai mazas pasirinkimas... Yra mega bloks neseniai smurfai atsirade - tiktu su mazosiomis lego ir belville. Grazus jie, tik kokybe kiek prastesne nei lego...
Atsakyti
labai dekui uz atsakyma, noriu pradet dairytis pirkt ir ziuriu kad ir tu ir tu yra fainu, tai jei dar kartu tinka tai isvis saunu:)
QUOTE(Kristin @ 2011 06 20, 20:43)
Lego smulkios tinka su mega bloks smulkiom 4u.gif

Atsakyti