Įkraunama...
Įkraunama...

Langų valymas

Labutis! Butu labai idomu, su kuo svariai nuvalote langus, kad neliktu jokiu dryziu ir pan.? Turiu as ta stebuklinga sluoste, bet nepatinka ji man kazko-vistiek lieka zymes. Kazkur skaiciau, kad valo su krakmolu, bet nebeprisimenu...Padekit-pasidalinkite savo gudrybemis clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
hm,vargdavau su tais langais, kol nepabuvojau užsienyje,dabar tai trumpai ir aiškiai valau laugh.gif
tik nereikia pirkti pigaus stiklų valiklio.naudoju "ajax" kaina 5-6lt ir būtinai reikia turėti (vandens nubrauktuva)ten toks vandeniuj nubraukti toks kotelis ir ten guma tokia ,braukiama per stikla g.gif nežinau ar suprantamai paaiskimau g.gif bet stengiuosi laugh.gif na gryškim prie reikalo smile.gif
apipurski "ajax" su nauja kempine (indam plaut) ištrini langus ir perbrauki su vandens nubrauktuvu ir thumbup.gif ir jei kokia drūželė liktu tai su popieriniu rankšluoščiu pablizgini thumbup.gif
žinok labai greitas langų valymo būdas thumbup.gif
Atsakyti
Kad pigaus valiklio negalima pirkti-tuo pati isitikinau.O geriausiai nutrinu su paprasciausiu laikrasciu
Atsakyti
Dar vienas patarimas-nevalykit tos puses langu i kuria tuo metu sviecia saule smile.gif
Geriau nusivalo kai pavesis
Atsakyti
O aš nusipirkau tą guminę juostelę langams valyti ir nieko ji man nevalo. Ji tokia kieta... Gal ją reikia kažkaip pradžioj karštam kokiam vandeny atmirkyt????
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 06 07, 11:29)
O aš nusipirkau tą guminę juostelę langams valyti ir nieko ji man nevalo. Ji tokia kieta... Gal ją reikia kažkaip pradžioj karštam kokiam vandeny atmirkyt????

Tai gal pirkai pačią pigiausią g.gif
Nusipirk brangesnę, iš karto pamatysi rezultatą thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kite: 07 birželio 2004 - 13:07
skudurelis skuduriukui nelygu. As kol nusipirkau Viledos skurli tiek vargau, kad siaubas. Na o dabar net ir pigiausias valiklis tinka, ar feiris. Selektyviniu stiklu su laikrasciu negalima, nes svino daleles pazeidzia sluoksni, o kadangi plastikiniai langai elektrinasi ir pritraukia dulkes, po valymo ar valant naudoti antistatika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 06 07, 11:29)
O aš nusipirkau tą guminę juostelę langams valyti ir nieko ji man nevalo. Ji tokia kieta... Gal ją reikia kažkaip pradžioj karštam kokiam vandeny atmirkyt????

nesupratau g.gif ka tu ten su ja darai laugh.gif laugh.gif
su ja nieko valyti nereikia,su ja reikia tas putas nubraukti nuo stiklo,kuo guma kietesne tuo geriau thumbup.gif
apipurksti "ajax" trinti kempine ir nubraukiti guma
Atsakyti
kaip jau minejo evutes_mama, nevalykit langu, kai i juos saule spigina, ir dar geriau langus valyt, kai nera vejo lauke, tada nelieka jokiu dryziu.
Su laikrasciais valytis plastikiniu langu nepatariu, nes po tokio valymo ant langu remu lieka juodos demes nuo laikrastiniu dazu, ir nezinau kaip kitos, bet man geriausiai langus nuvalyt, kai jau juos su langu valikliu nupurski, su paprasciausia kokia nors pasluoste, liaudiskai tariant kokiu skuduru smile.gif
Atsakyti
QUOTE (dolė @ 2004 06 07, 20:37)
su ja nieko valyti nereikia,su ja reikia tas putas nubraukti nuo stiklo,kuo guma kietesne tuo geriau thumbup.gif
apipurksti "ajax" trinti kempine ir nubraukiti guma

Ir aštaip darau, bet vistiek nekenčiu langų valymo. sad.gif
Atsakyti
Kai gyvenau savo bomzhiskame bunkery, turejau du langu it shikinyke. O dabar gyeneu normaliame bute, kur net 12 langu. Dar nevaliau. laukiu talkos. rolleyes.gif
Langu valymas nera mano hobby, tai ir galvoju, kaip man cia su tais langais prasisukus, nes jau ju cia 100metu niekas nevale. O as moterishka svari, noreciau kad man langai blizgetu. Nu bet nekenciau as tu amerikietisku langu, po paraliais. Kazkokie starinski, baisiau nei sovietiniai. Kol pakeli, t.y. atidarai ta langa, tai lieki ir be nagu ir dar jei uzsiziopsosi ir neuzfiksuosi ju, gali ant ranku nukristi...
Taigi, tie plastikiniai - tikra pazengusios technologijos produktas. Juos lengva valyti...
Atsakyti
OK! O kur ta guma galima nusipirkti, kaip ji vadinasi ir kiek mazdaug kainuoja??? unsure.gif
Atsakyti